Какво ще купя отново - 4

  • 95 411
  • 735
  •   1
Отговори
# 360
  • гр.София
  • Мнения: 1 657
Не свършват ли много бързо тези ароматизатори на Бреф?

# 361
  • софия
  • Мнения: 25 978
За мен най-дълготрайното тоалетна блокче е това на Сано.

# 362
  • София
  • Мнения: 8 178
А аз купувам само такива, и съм много доволна. Ароматът е много траен.

# 363
  • Мнения: 11 911
За тоалетната от както открих гел дисковете на Тоалетно пате и не ги сменям за друго. Няма кошнички директно на чинията се поставя, един диск ми отива средно 5-7дни (доста хора сме вкъщи) , а една опаковка стига за 6 слагания.

# 364
  • Мнения: 1 202
А аз купувам само такива, и съм много доволна. Ароматът е много траен.

И на мен на Доместос са ми фаворит.
Ето този зеленчуков чипс от Лидл ми харесва доста, въпреки че рядко ям такива неща. Ще се запася

# 365
  • Мнения: 2 989
Подобен зеленчуков чипс има на Kettle, последно го купувах от онлайн магазина на Хит.

# 366
  • софия
  • Мнения: 1 246
А аз купувам само такива, и съм много доволна. Ароматът е много траен.

Водата след тях само на мен ли ми се струва, че остава жълта? Тях ползвам в момента.

# 367
  • Мнения: 8 995
Вчера купих за пореден път един почистващ препарат от ДМ. За съжаление не мога да намеря снимка в нета, за да го покажа. За почистване на теракот и фаянс. Спрей е. В ярко синьо е опаковката. Харесва ми това, че след напръскване и като мина с мопа, пода остава някак сух. А с всички останали препарати ми остава мокър под с мопа. Има приятна миризма, но силна и леко дразнеща, както на всички почистващи препарати.

От ДМ също редовно купувам котешки и кучешки консерви, суха котешка храна. Кучето ми обожава едни кожени солети. Според мен храните им и лакомствата за животни са много добри и изгодни.

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 13 611
От тяхната марка Denk mit ли е?

# 369
  • Мнения: 8 995
От тяхната марка Denk mit ли е?

Така мисля.

# 370
  • Мнения: 4 365
Отсега нататък ще купувам маратонки с въздушна камера в подметката. Няма по-удобни от тях. Меки, сякаш вървя по облаци.
В момента дори съм в чужбина, като основните обувки са такива маратонки на Кетчърс. Е, няма такова удобство 😍

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 13 611
Ако го има наличен в Лили отново ще го купя

# 372
  • Мнения: 2 989
Ей този олио балсам за масаж на бебето е рядко страхотен продукт и си струва всеки цент! Жалко, че не се предлага в България, но пак ще си го внеса. Разкошен аромат, лека консистенция, хидратира, без да омазнява, и е много удобен така за масаж и гимнастика, в пъти повече от стандартно бебешко олио.

# 373
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 628
Отсега нататък ще купувам маратонки с въздушна камера в подметката. Няма по-удобни от тях. Меки, сякаш вървя по облаци.
В момента дори съм в чужбина, като основните обувки са такива маратонки на Кетчърс. Е, няма такова удобство 😍

За Скечърс ли говориш? Тях съм ги признала, любимата ми марка са. Имам маратонки, балерини, сандали, джапанки.

# 374
  • София
  • Мнения: 8 178
Ако го има наличен в Лили отново ще го купя


Наскоро си купих, имаше. Много хубаво мирише Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт