Какво ще купя отново - 4

  • 94 738
  • 735
  •   1
Отговори
# 345
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Сиренето на Метро в кофите тип Дунавия ли е?
Има и Дунавия, има и нормално саламурено. Гледай етикетите. Дунавията е 4 кг за 36 лева, няма други разфасовки.

# 346
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Да, прескочихме до Русе и ходихме в Метро. Взех кутията Дунавия и овче на Метро шеф.

# 347
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Да, прескочихме до Русе и ходихме в Метро. Взех кутията Дунавия и овче на Метро шеф.
Пусни отзив за овчето като го пробвате, не съм взимала. Кашкавала МШ правоъгълния 2 кг не е лош за парите си (12 лв/кг), но на 13.80 взимам от малко магазинче по-хубав на Кутела.

# 348
  • софия
  • Мнения: 1 245
Години наред ползвах на Лореал Елсев шампоан и балсам, но...този на Нивеа е страхотен.

# 349
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Г-а Букет, салакис сирене ли е? Твърдо или меко, от типа на пресносолните? И на каква цена го купи, сещаш ли се? 🙂
Както са писали Салакис е сирене тип Дунавия. Скъпо е, беше нещо от порядъка 8-10лв за 400гр, бях купувала няколко пъти лятото за розови домати и много ми хареса. Сигурно има алтернативи като цена, но е хубаво Simple Smile

# 350
  • софия
  • Мнения: 25 457
Г-а Букет, салакис сирене ли е? Твърдо или меко, от типа на пресносолните? И на каква цена го купи, сещаш ли се? 🙂
Както са писали Салакис е сирене тип Дунавия. Скъпо е, беше нещо от порядъка 8-10лв за 400гр, бях купувала няколко пъти лятото за розови домати и много ми хареса. Сигурно има алтернативи като цена, но е хубаво Simple Smile
Алтернативата е прясно сирене Пилос на Лидл. Дори, мисля, че бяха писали, че производителят е един и същ.
Дунавия не бях купувала десетилетия. Покрай добрите отзиви в темата на веригата взех прясно сирене и оттогава купувам редовно. При промоция взимам по няколко кутии. Цени не помня, но със сигурност без промоция е по-ниска от цитираната на Президент.
Скрит текст:
Иначе цените на Президент са приемливи, когато има промоция. В момента във Ф е седмица на марката (-20%).

# 351
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
В момента в Метро Салакис е по 13.99, кутия от 900гр. Аз обаче си взех Дунавия на Метро шеф. Доста по-евтино.

# 352
  • София
  • Мнения: 30 142
Шпек Бургас на „Добротица“. Доста добре се прие вкъщи, както и сиренето на Добротица в белите кутии (БДС).

# 353
  • Мнения: 10 210
Бадемовото мляко на Алпро прави много хубава пяна във фротер и придава бадемов аромат на кафето, изненада ме приятно. За директно пиене не ми харесва, водно е.

# 354
  • София
  • Мнения: 1 163
Днес си поръчах от продуктите на Inaessentials,  че са намалени и се сетих, че трябва да ги сложа в тази тема.

# 355
  • Мнения: 15
Доволна ли сте от продуктите? Кои сте ползвала? [/i][/b]
Днес си поръчах от продуктите на Inaessentials,  че са намалени и се сетих, че трябва да ги сложа в тази тема.

# 356
  • София
  • Мнения: 1 163
Доволна ли сте от продуктите? Кои сте ползвала? [/i][/b]
Днес си поръчах от продуктите на Inaessentials,  че са намалени и се сетих, че трябва да ги сложа в тази тема.
Лавандуловата вода против акне,но за всички има много добри отзиви,

# 357
  • Мнения: 1 068
Най-доброто тоалетно блокче с дълготраен аромат.

# 358
  • Мнения: 10 057
+ 1 за тоалетното блокче - на по-добро от Bref не съм попадала.

# 359
  • Мнения: 5 674
Аз харесвам: Ароматизатор за тоалетна Медикс 55г Лавандула

Общи условия

Активация на акаунт