Какво ще купя отново - 4

  • 95 100
  • 735
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4 357
Отсега нататък ще купувам маратонки с въздушна камера в подметката. Няма по-удобни от тях. Меки, сякаш вървя по облаци.
В момента дори съм в чужбина, като основните обувки са такива маратонки на Кетчърс. Е, няма такова удобство 😍

За Скечърс ли говориш? Тях съм ги признала, любимата ми марка са. Имам маратонки, балерини, сандали, джапанки.
ох, ама че съм.... Скечърс да!🤭 Всъщност не всичките им обувки са удобни, защото преди въпросните с които вървя в момента, върнах едни с обикновена подметка на същата марка, от които много бързо ме заболяха краката ( от три обиколки на апартамента 🤷). А сега с тези, не искам да се разделям 😍

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 40 860
Покажи кои са, де...или поне модела Simple Smile

# 377
  • Мнения: 4 357
Покажи кои са, де...или поне модела Simple Smile

https://www.sportdepot.bg/product/skechers_obuvki_uno_rose_bold- … basic.html?i=8310
Ама и аз съм една 🤭 ето тези са. В цвят бронзово лилаво розово, но на бяла изкуствена светлина изглеждат чак кафеви ( поне на мен де)🤪
Иначе преди това върнах едни розави с подметка, където отстрани пишеше  Aich Fit.

# 378
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 509
Такива не харесвам и не купувам. С "обикновените" им подметки не съм имала проблеми. Уникално удобни са ми.

# 379
  • София
  • Мнения: 8 587
Аз съм така с Ecco - няма други толкова удобни за мен.

Последна редакция: чт, 02 дек 2021, 22:11 от ToniShu

# 380
  • Мнения: 4 357
Такива не харесвам и не купувам. С "обикновените" им подметки не съм имала проблеми. Уникално удобни са ми.
хммм.... А не мен толкова ядове ми носят обикновените подметки 🤔 Дори и стелката да е мемори пяна 🙄

# 381
  • Sofia
  • Мнения: 176
Acne help кремчето от Nature of Agiva, страхотна цена и качество, попива изключително бързо, много добре ми действа на кожата, още няколко дни и ще купувам трета опаковка.

# 382
  • Мнения: 8 968
Acne help кремчето от Nature of Agiva, страхотна цена и качество, попива изключително бързо, много добре ми действа на кожата, още няколко дни и ще купувам трета опаковка.

От ДМ ли е?

# 383
  • софия
  • Мнения: 1 245
Замразени кроасани със сладко от кайсии..в оранжева опаковка от Лидл..чудни! Два пъти купувам от тях вече, ще потретя.

# 384
  • Sofia
  • Мнения: 176
Acne help кремчето от Nature of Agiva, страхотна цена и качество, попива изключително бързо, много добре ми действа на кожата, още няколко дни и ще купувам трета опаковка.

От ДМ ли е?
Има го в ДМ и Лили.

# 385
  • Бургас
  • Мнения: 329


Ето тези сосове от Лидл много ни харесват ,но много рядко ги има -само около Коледа съм ги виждала 😃

# 386
  • Мнения: 730
И аз си взех едни Скечърс,много удобна подметка,но за жалост на единия крак ми разраняват петата,самият плат над петата някак твърд стои...а са от типа "платнени",леки,да не очаква човек.Иначе много доволна съм от маратонки Найк Танджун,супер удобна подметка,добра ширина,и от едни боти Ara,дето ги търся да си ги взема пак,защото ме изкараха няколко сезона есен-зима,и други не искам да сложа.Леки,гъвкави,удобни за шофиране.Не обичам да шофирам с твърда подметка.

# 387
  • Мнения: 703
На всички обувки на петата слагам едни кожени или силиконови... ей такива:
Скрит текст:
И аз харесвам Скечърс, маратонки.

# 388
  • Мнения: 9 050
Маратонките Скечърс са рай за краката. Страшно удобна обувка.

# 389
  • Мнения: 1 469
Кисело мляко Нарине.
Много ми е вкусно!

Общи условия

Активация на акаунт