91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 7

  • 57 363
  • 752
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 22
Здравейте, направо ми се реве след като видях, че синът ми е попаднал в класа на Ирина Велева в 8 клас. Но имат и някаква втора класна, явно , за да замажат положението с тази учителка. Някой знае ли нещо за Мила Ташева?

Мисля, че това е Мила Илиева (може би сменена фамилия). Беше ни класна миналата година. След първия срок изчезна и дойде друга госпожа.

# 481
  • Мнения: 253
Бонова е отличен преподавател. Също и Кендерова.

# 482
  • Мнения: 1
Ние сме при Татяна Бонова. Мнения за нея?

Ние също сме при Татяна Бонова. В предходни теми прочетох само хубави неща да нея.

# 483
  • София
  • Мнения: 3 072
Ние сме при Татяна Бонова. Мнения за нея?
Късмет имате с нея.
Особено, ако детето е съвестно и му се учи.

# 484
  • Мнения: 1
Здравейте, дъщеря ми попадна при Делийска, някои знае ли нещо за нея?

# 485
  • столицата
  • Мнения: 3 804
Много вярно. Всеки преподавател, колкото и да е добър не налива знания, а само улеснява усвояването им ако и насрещната страна има желание да се научи.  И при Бонова, и при Кендерова не е лесно, но резултатите са удовлетворяващи.

# 486
  • Мнения: 7
Здравейте, моята дъщеря също е при Олга Делийска. Може ли мнения?

# 487
  • София
  • Мнения: 2 662
Госпожа Бонова е едно безценно бисерче в НЕГ. При цялото ми разочарование от училището (вече сравнявам и с друго, пък макар и само с първа РС), знанията дъщеря ми дължи основно на нея. И досега търси нея за помощ и съвети.

# 488
  • Мнения: 7
Здравейте, моята дъщеря също е при Олга Делийска. Може ли мнения?

В по-стари теми има отзиви за г-жа Олга Делийска. Доколкото видях са предимно положителни. Пише накратко, че имала хубаво чувство за хумор и че е взискателен преподавател, който "вкарва" много деца в лайстунг паралеките.

# 489
  • София
  • Мнения: 1 210
Олга Делийска не се ли пенсионира? Изненадвам се, че отново поема клас.

# 490
  • Мнения: 46
Някакви отзиви за г- жа Милена Симеонова...

# 491
  • София
  • Мнения: 18 092
Някакви отзиви за г- жа Милена Симеонова...

Странна малко, цапната леко в устата, но пък забавна и знаеща както химията, така и немския. Simple Smile Докато някогашната й колежка Йотова, която вече я няма в НЕГ, беше на ти само с химията,  немският й не беше на особена висота.  МС беше в миналия век в един випуск с мен в НЕГ. Simple Smile Учениците харесват часовете с нея. Като класен нямам идея каква е, но подозирам, че готина, във фейсбук  акаунта на близко дете от лайстунг преди няколко години видях, че класът се е изсипал  в дома й преди бала и тя ги черпи Simple Smile

Последна редакция: вт, 14 сеп 2021, 14:20 от пенсионирана русалка

# 492
  • Мнения: 7
Олга Делийска не се ли пенсионира? Изненадвам се, че отново поема клас.
[/quote

Доколкото разбирам се я върнала.

# 493
  • София
  • Мнения: 424
Здравейте, за господин Нено Юруков имате ли някакви впечатления?

# 494
  • София
  • Мнения: 18 092
Здравейте, за господин Нено Юруков имате ли някакви впечатления?

Готови шестици за годината.. за всички. Но онези, които се интересуват от физика, научават. Бях го писала това и преди при спор за качествата на господина. В класа на моите девойки, както и в предишния випуск, има деца (били при него в НЕГ), избрали да следват физика в Германия, които бяха с челни класирания на националните кръгове по физика и астрономия. Но с тях май се знимаваше  отделно в някой от уикенд дните. Справят се отлично въпросните в Германия, където иначе трудно се издрапва до завършване в такива тежки специалности заради адски режещо оценяване. Като класен нямам идея какъв е. Иначе е върл фен на Game of Thrones.  Wink Но бях останала с впечатлението, че и него миналата година го нямаше и имаше младо момче на негово място. Може и да греша, де.

За изтеглилите "късата клечка" И. Велева - дали не е титуляр все пак първата дама (същата Мила е от миналата година, дето е работила преди това във Фондация "Кирил и Методий",  за която майка на миналогодишен заек изрази позитивно мнение)? Дано да е само заместничка Велева..

Доста хора са се върнали - Нено Юруков, Олга Делийска, Мила Илиева.. Сега дано някой каже, че се е върнала и Марина Яниславова  Simple Smile Емилия Крумова като пенсионирана  едва ли се е върнала, но знае ли човек?

Последна редакция: вт, 14 сеп 2021, 16:15 от пенсионирана русалка

Общи условия

Активация на акаунт