91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 7

  • 57 432
  • 752
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 129
Може и да сканират  снимка от телефон. Не го очаквах, но ми казаха да намеря снимка  в телефона  и направиха картата за транспорт.

# 466
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
Съобщения от сайта за всички притеснени родители:

1.
Родителска среща за учениците от 8-ми клас
На 15.09.2021 г., сряда, от 17:30 ч. в 91 НЕГ“Проф. К. Гълъбов“ ще се проведе родителска среща за учениците от 8 а,б,в,г,д,е,ж класове.

2. Съобщение за свободни места в 9 и 11 клас
https://91neg.bg/2021/09/sobshhenie-14/

3. Съобщение за еднократната помощ към семейства с деца в 8 клас
https://91neg.bg/2021/09/otpuskane-na-ednokratna-pomoshh-za-uchenici-v-viii-klas/

# 467
  • Мнения: 46
На 15.09. освен 8 клас, другите класове дали ще ходят в училище, може би само в класните стаи , за да се запознаят с новите съученици и класни ръководители

# 468
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 356
Така беше МИНАЛАТА година, може би в понеделник ще дойде подобна информация:

Скрит текст:
На 15.09.2020 г. /вторник/  от 9.30 часа в двора на  91. Немска езикова гимназия „Проф. Константин Гълъбов“ ще се открие новата учебна  2020/2021 година. Присъстват   САМО   УЧЕНИЦИ   от випуските 8. и 9. клас.  Те следва да се явят  в двора на училището в  9.00 часа.  След откриването учениците от  8. и 9. клас влизат в класните стаи за час на класа.

Учениците от 10., 11. и 12. клас  влизат по график в класните си стаи за провеждане на час на класа, както следва:

10. клас от 11.30 часа /30 мин/. След напускането на випуска класните стаи се проветряват и дезинфекцират.

11. клас от 12.30 часа  /30 мин/. След напускането на випуска класните стаи се проветряват и дезинфекцират.

12. клас от 13.30 часа  /30 мин/. След напускането на випуска класните стаи се проветряват и дезинфекцират.

Всеки класен ръководител в часа на класа ще запознае срещу подпис учениците с инструктаж във връзка със ситуацията на COVID-19 , ще предостави седмичното разписание и ще даде на учениците общи указания за работа през новата учебна година.

Напомняме на всички ученици, че  в сградата на 91. Немска езикова гимназия „Проф. Константин Гълъбов“   ще се влиза с маски, които могат да се свалят в класната На 15.09.2020 г. /вторник/  от 9.30 часа в двора на  91. Немска езикова гимназия „Проф. Константин Гълъбов“ ще се открие новата учебна  2020/2021 година. Присъстват   САМО   УЧЕНИЦИ   от випуските 8. и 9. клас.  Те следва да се явят  в двора на училището в  9.00 часа.  След откриването учениците от  8. и 9. клас влизат в класните стаи за час на класа.

Учениците от 10., 11. и 12. клас  влизат по график в класните си стаи за провеждане на час на класа, както следва:

10. клас от 11.30 часа /30 мин/. След напускането на випуска класните стаи се проветряват и дезинфекцират.

11. клас от 12.30 часа  /30 мин/. След напускането на випуска класните стаи се проветряват и дезинфекцират.

12. клас от 13.30 часа  /30 мин/. След напускането на випуска класните стаи се проветряват и дезинфекцират.

Всеки класен ръководител в часа на класа ще запознае срещу подпис учениците с инструктаж във връзка със ситуацията на COVID-19 , ще предостави седмичното разписание и ще даде на учениците общи указания за работа през новата учебна година.

Напомняме на всички ученици, че  в сградата на 91. Немска езикова гимназия „Проф. Константин Гълъбов“   ще се влиза с маски, които могат да се свалят в класната стая.

# 469
  • Мнения: 630
Така беше МИНАЛАТА година, може би в понеделник ще дойде подобна информация:

Скрит текст:
На 15.09.2020 г. /вторник/  от 9.30 часа в двора на  91. Немска езикова гимназия „Проф. Константин Гълъбов“ ще се открие новата учебна  2020/2021 година. Присъстват   САМО   УЧЕНИЦИ   от випуските 8. и 9. клас.  Те следва да се явят  в двора на училището в  9.00 часа.  След откриването учениците от  8. и 9. клас влизат в класните стаи за час на класа.

Учениците от 10., 11. и 12. клас  влизат по график в класните си стаи за провеждане на час на класа, както следва:

10. клас от 11.30 часа /30 мин/. След напускането на випуска класните стаи се проветряват и дезинфекцират.

11. клас от 12.30 часа  /30 мин/. След напускането на випуска класните стаи се проветряват и дезинфекцират.

12. клас от 13.30 часа  /30 мин/. След напускането на випуска класните стаи се проветряват и дезинфекцират.

Всеки класен ръководител в часа на класа ще запознае срещу подпис учениците с инструктаж във връзка със ситуацията на COVID-19 , ще предостави седмичното разписание и ще даде на учениците общи указания за работа през новата учебна година.

Напомняме на всички ученици, че  в сградата на 91. Немска езикова гимназия „Проф. Константин Гълъбов“   ще се влиза с маски, които могат да се свалят в класната На 15.09.2020 г. /вторник/  от 9.30 часа в двора на  91. Немска езикова гимназия „Проф. Константин Гълъбов“ ще се открие новата учебна  2020/2021 година. Присъстват   САМО   УЧЕНИЦИ   от випуските 8. и 9. клас.  Те следва да се явят  в двора на училището в  9.00 часа.  След откриването учениците от  8. и 9. клас влизат в класните стаи за час на класа.

Учениците от 10., 11. и 12. клас  влизат по график в класните си стаи за провеждане на час на класа, както следва:

10. клас от 11.30 часа /30 мин/. След напускането на випуска класните стаи се проветряват и дезинфекцират.

11. клас от 12.30 часа  /30 мин/. След напускането на випуска класните стаи се проветряват и дезинфекцират.

12. клас от 13.30 часа  /30 мин/. След напускането на випуска класните стаи се проветряват и дезинфекцират.

Всеки класен ръководител в часа на класа ще запознае срещу подпис учениците с инструктаж във връзка със ситуацията на COVID-19 , ще предостави седмичното разписание и ще даде на учениците общи указания за работа през новата учебна година.

Напомняме на всички ученици, че  в сградата на 91. Немска езикова гимназия „Проф. Константин Гълъбов“   ще се влиза с маски, които могат да се свалят в класната стая.
[/quote
Добра организация, браво на училището,  но защо на мен ми се реве като го чета!

# 470
  • Мнения: 3
Здравейте, предлагам учебници по немски за 8 клас и комплект учебници за 10 клас по новата програма. За повече информация може да ме потърсите на този телефон: 0894301930
#учебници

# 471
  • Мнения: 6
Здравейте,
Понеже наближава началото на учебната година ако някой търси предлагам учебници за 8-ти клас
Здравейте,
Предлагате ли все още учебниците за 8ми клас?

# 472
  • Мнения: 222
Здравейте,
Понеже наближава началото на учебната година ако някой търси предлагам учебници за 8-ти клас
Здравейте,
Предлагате ли все още учебниците за 8ми клас?

Вече ги купиха

# 473
  • Sofia
  • Мнения: 654
Аз също мога да предложа част от учебниците за 8 клас (стига да съвпадат издателствата).
Скрит текст:




Последна редакция: пн, 13 сеп 2021, 23:19 от liana

# 474
  • Мнения: 10 760
Аз също бих продала учебниците за 8 клас, но утре вечер ще имам възможност да ги снимам.

# 475
  • Мнения: 6
Аз също мога да предложа част от учебниците за 8 клас (стига да съвпадат издателствата).
Скрит текст:




Моля пратете снимки! Може и на мейл danielatemelkova@gmail.com !

# 476
  • Sofia
  • Мнения: 654
Цъкнете на "Покажи".
Аз също мога да предложа част от учебниците за 8 клас (стига да съвпадат издателствата).
Скрит текст:




Моля пратете снимки! Може и на мейл danielatemelkova@gmail.com !

# 477
  • София
  • Мнения: 3 614
На сайта има качени списъците на осмокласниците и инфо за откриването на учебната година.

# 478
  • Мнения: 3
Здравейте, направо ми се реве след като видях, че детето ми е попаднало в класа на Ирина Велева в 8 клас. Но имат и някаква втора класна, явно , за да замажат положението с тази учителка. Някой знае ли нещо за Мила Ташева?

Последна редакция: вт, 14 сеп 2021, 16:36 от ГъДи

# 479
  • София
  • Мнения: 1 952
Ние сме при Татяна Бонова. Мнения за нея?

Общи условия

Активация на акаунт