91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 7

  • 57 357
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 091
Русалке, защо е заключила двора с катинар при вас?

Някоя нова клюка не знаеш за това дали ще я сменят Joy
А, де, и аз това се питам...Rolling Eyes Едно меле беше от родители, ученици, учители и коли в тези тесни улички. А господинът Грегъри, тоест Григор Димитров, незнайно как, се споразумя с КАТ-аджиите  и те спряха изцяло движението на коли по Стамболийски  в участъка между НЕГ и Шератон, за да се източи немскоезичният "кордон" пеша.. Joy  Случилото сесъс затворения двор  не се е повтаряло в друга година.

Клюки не знам, ама до голяма степен реалистични може би са надеждите за пенсия по възраст. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 19 324
Тези надежди са още откак почнах да следя училището, а ето мина седмия клас при нас и нищо чудно да откара, докато моята завърши средно.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 611
За да не подведа някого, децата да си проверят датата на устния изпит за лайстунг след като обявят резултатите, защото днес някои деца казват  че ще на 22.06.
Моят пък каза, че е преместен за 24ти. На 22ри било дипломирането на 12кл.

# 33
  • Мнения: 222
Здравейте, дали има вече резултати?

# 34
  • София
  • Мнения: 959
Здравейте, дали има вече резултати?

Ако питате за писмения за лайстунг - има резултати.

# 35
  • Мнения: 46
Допуснати са около 86 от кандидатите. Това предполага няколко комисии, ако всеки разполага с 15 минути.

Последна редакция: пн, 21 юни 2021, 17:54 от FBID10213035118978480

# 36
  • София
  • Мнения: 959
Това, което аз видях, е допуснати 80-82-ма, разпределени в 6-7 стаи.

# 37
  • Мнения: 222
А много ли деца са се явили, някой дали е снимал резултатите?

# 38
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 331
Успех на децата на устния изпит и да стане това, което е най-добро за всяко едно от тях!

# 39
  • Мнения: 46
А много ли деца са се явили, някой дали е снимал резултатите?
От списъците за разпределението по стаи за писм.изпит - 152

# 40
  • София
  • Мнения: 5 199
Тържеството с връчване на дипломите с родители ли е било досега? Тази година ще е във Военния клуб.

Знаете ли дата и час? Че аз съм в немилост и нищо не ми се казва Laughing
Днес, от 13.30ч.
Облекло официално.

Последна редакция: вт, 22 юни 2021, 11:47 от ЗаСлон

# 41
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 992
Мили хора, пак аз, и пак с въпроси по горещата тема:
- Ако хлапето влезе в лайстунг, а по някое време му дойде нанагорно, може ли да се премести в ДСД?
- В лайстунга учи ли се сериозно биология? Тоест много повече ли се учи биология в профилираните пралелки на ДСД?
- В лайстунга нивото на англиски по-високо ли е от английския в ДСД?

Въртим го, сучем го, хем да е лайстунг, хем да има биология, хем и руски, ако не е ОК руския, да е английски, ама да не се налага да ходи в Британика... както се казваше в една реклама - Искам всичко!

# 42
  • София
  • Мнения: 2 662
На руски и в ДСД не разчитайте изобщо. Биологията е откровено слаба тази година (ДСД. 11 клас). След 10 клас, на настоящия 11 на никого не позволиха да се премести от лайстунг

# 43
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 331
За местенето нямам личен опит.
Биология - набор 2004 лайстунг за момента удариха на греда с биологията на немски поради липсата на преподавател немец. Сега от 11 клас ще дойде човек, ще видим как ще е, ще се наваксва ли, ще се догонва ли.
В лайстунг нивото по английски е по-високо, но дъщерята си ходи на курс от 8 клас и предстоящата година ще се яви на изпит за сертификат.
Руския в ДСД не го бройте като научен език.

Последна редакция: ср, 23 юни 2021, 11:16 от Mileto

# 44
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Мили хора, пак аз, и пак с въпроси по горещата тема:
- Ако хлапето влезе в лайстунг, а по някое време му дойде нанагорно, може ли да се премести в ДСД?

Да, дъщеря ми се премести след 10 клас като държа изпити по ИТ и не помня какви предмети от философски цикъл. Сега не знам как е с новата програма. Трябва да се види кои предмети не се изучават в лайстунг.

Общи условия

Активация на акаунт