за разходките

  • 1 866
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 428
Ами зависи за колко време излизам.
Ако излизаме само за между храненията взимам вода, памперс, мокри и сухи кърпи/салфетки, играчки, биберон-залъгалка и примерно една връхна дреха, ако не съм я облякла още при излизането.
Ако ще ядем навън багажа е двоен. Като бяхме по-малки взимах шише с вода в термобокс, кутията с млякото /сега си взех кутийки за дозиране и нося само 1 доза или две/ и лигавник + останалите неща. Сега нося пюре, лъжица, повече сухи кърпи, за да си бършем муцунката, повече вода, за да има за миене, ако потрябва.
Ами това е.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 907
Шише с вода, запаси за едно хранене, памперс, кърпички - мокри и сухи салфетки, лигавник, шапка, дрънкалки - поне 2 бр., по - дебела връхна дрешка - жилетка или вече якенце, залъгалка, одеялце ...

# 17
  • Мнения: 1 910
Зависи колко време мисля да сме навън.

За разходки до 2-3 часа между храненията: биберон (за всеки случай) + една играчка са достатъчни.

Ако е за повече време - и храна , и памперси, и мокри кърпички, бисквитки/сухарчета, повечко играчки. Ако ще е по-наделече от жилището и резервни дрешки.
А в коша ми седи винаги леко одеалце и дъждобран (за количката).

# 18
  • Мнения: 409
Памперс,мокри кърпи и играчка.
И аз така Peace

# 19
  • Мнения: 1 097
памперси
мокри кърпи
2 комплекта дрехи
завивка
дъждобран
вода и залъгалка (само ги нося, той и бе това не ги иска...)
5-6 лигавника  Crazy (само на кърма сме)
музукална играчка
дрънкалки
гумени играчки

май това е.... Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 295
Преди носех половината къща Confused
Сега - мокри кърпи, вода и играчки

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Мокри кърпи,салфетки,завивка,вода/сок/,нещо за хапване/банан.../,играчки и доп.дрешки.

# 22
  • Мнения: 2 427
Играчки,разнообразни. 
Одеало
Резервни дрехи от-до.
Мляко,манджи
Памперс
Кърпи
Винаги някакъв флакон със спирт или друг дезинфикциращ препарат(Напизан спрей)

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Взимам памперси, мокри кърпички, 1  пелена, лигавник, термос с топла вода, АМ, биберон това е май  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 733
Aз нося вода, мляко, памперс и един чифт дрехи задължително, защото имахме случай, в който се наака през крачола на памперса и се прибирахме само по чист памперс (даже и одеалото си беше наакал). Оттогава нося и дрешки.

# 25
  • Мнения: 992
мокри и сухи кърпи, памперси, храна, вода, сок и играчки

# 26
  • Мнения: 657
 Памперси
Мокри кърпи
сухи кърпи
Вода
Биберон
Комплект дрехи(за всеки случай)
Връхна дреха(грейка и яке)
Лигавник
лъжичка
ядене(обикновенно стойм на вън доста дълго време Grinning)
плод-за десерт
играчки
дъждобран
одеалце
възглавничка
ами  newsm78 май е само това Mr. Green

# 27
  • Мнения: 941
когато беше на около месец, носех мокри кърпи, суха кърпичка, ако ползва залагалка, ми това е,

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 537
Ако е дълга разходка - съответната храна, ще хванем поне едно хранене навън, лигав, мокри кърпички, памперс за всеки случай/слава богу, до сега не ми се е налагало да сменям на вън/, вода, играчки, резервна блузка и яке, за всеки случай. Ако е по-кратка - само вода и в последно време прим. пакетче солети за занимавка и 1 играчка. Naughty

# 29
  • Мнения: 1 101
Винаги нося храна, вода, памперси, дрешки, мокри кърпички, играчки..........

Общи условия

Активация на акаунт