Да си разтълкуваме съня - 12

  • 51 719
  • 1 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 894
нещо ти убягва, 'не виждаш', сигурно нещо важно, според мен, да включиш интуицията

# 61
  • Мнения: 1 798
Здравейте, снощи сънувах странен сън. Сънувах, че на мое бивше гадже , сестра му е починала. В съня си исках да отида да й запаля свещ , но осъзнавам , че съм облечена цялата в бяло и не успявам да отида. Виждам него и както си му е реда, изказвам съболезнования, а той с с равен глас само казва,, ААА, благодаря".

Искам да отбележа ,ако има значение,че тя живее в чужбина и не сме поддържали кой знае колко близки отношения, даже бих казала ,че сме само на ,, здравей- здрасти"

На някой случвало ли му се е да сънува нещо подобно, и какво би могло да означава?

# 62
  • Мнения: 8 894
Здравейте, снощи сънувах странен сън. Сънувах, че на мое бивше гадже , сестра му е починала. В съня си исках да отида да й запаля свещ , но осъзнавам , че съм облечена цялата в бяло и не успявам да отида. Виждам него и както си му е реда, изказвам съболезнования, а той с с равен глас само казва,, ААА, благодаря".

Искам да отбележа ,ако има значение,че тя живее в чужбина и не сме поддържали кой знае колко близки отношения, даже бих казала ,че сме само на ,, здравей- здрасти"

На някой случвало ли му се е да сънува нещо подобно, и какво би могло да означава?
според мен, не си пуснала още бившото гажде,  съзнанието ти измисля начини и поводи да се срещнете, ама както виждаш, и насън не си могла да отидеш, когато той 'имал нужда', сякаш нещо те е спирало, едва ли само неподходящото облекло и неговият  равен глас, ти си очаквала сигурно друго да ти каже, някак си си неудовлетворена от реакцията му?

# 63
  • Мнения: 53
Здравейте. Сънувах, че съм в гората и отивах да оставя някакъв съд в една къща, след това се появява дядо ми( почина преди 8 год). Като ме видя толкова се зарадва и каза, че съм му липсвала, прегърна ме и каза, че ме обича. Казах му дядо трябва да тръгвам и той толкова силно ме беше прегърнал, че не ме пускаше, след това баща ми се появи и ме извика по име, дядо като го видя се зарадва и каза - сине, ела да те видя, липсваш ми и баща ми каза не татко трябва да тръгваме и чак тогава дядо ме пусна и си тръгнахме.

# 64
  • Мнения: 346
Може да ви се стори поредната тъпа тема но не е.
От седмици сънувам но не помня ,само два съня ги помня .
Единия беше ,че майка ми е в ковчег и ми казва последните си думи .
А друга вечер сънувах ,(живея у приятеля ми )..
Че съм навън с куфар и си тръгвам ,майка му стоеше на двора и ме гледаше тъжно ..
Но момчето ми не помня дали е присъствал в съня.
Четох в съновник но нищо конкретно не пише и не е последователно.
Нещо знаете ли ,не ме съдете моля ви .

# 65
  • Мнения: 5 300
Ами помъчи се другия път да си спомниш нещо конкретно, то така няма как да гадаем.

# 66
  • Мнения: 45
Здравейте! Бих била щастлива, ако ми помогнете да разшифровам съня си.
Сънят беше от онези, които се помнят с години и знаеш, че нещо подсказват.
Та... покойният ми дядо, беше поседнал на черен път и ми показваше някаква машина с думите - "едната ти братовчедка няма да бъде много щастлива, другата също, но ти ще си много щастлива и ще ти покажа как да успееш в живота". Машината беше около половин метър висока и той с въртеливи движения задействаше някакъв механизъм. Излизаха пиленца. Започна да ми разказва, а баба ми го извика и той каза - "ей, тая жена не ми дава мира". Естествено сънищата спират на най-интересното...

# 67
  • Мнения: 8 894
Здравейте! Бих била щастлива, ако ми помогнете да разшифровам съня си.
Сънят беше от онези, които се помнят с години и знаеш, че нещо подсказват.
Та... покойният ми дядо, беше поседнал на черен път и ми показваше някаква машина с думите - "едната ти братовчедка няма да бъде много щастлива, другата също, но ти ще си много щастлива и ще ти покажа как да успееш в живота". Машината беше около половин метър висока и той с въртеливи движения задействаше някакъв механизъм. Излизаха пиленца. Започна да ми разказва, а баба ми го извика и той каза - "ей, тая жена не ми дава мира". Естествено сънищата спират на най-интересното...
много интересен! Дават ти се насоки. Да мислиш нестандартно. Както дядо ти да държи такава машина, която даже не е от неговото време (машина за сътворяване на живот един вид). Когато имаш проблем, може да се реши с нещо, което на пръв поглед изглежда абсурд! Дето се вика и космосът ще ти помогне като ти прати 'фантастична машина'. Решенията са някъде другаде - ти сигурно си зациклила  и правиш едно и също, ако решаваш някакви проблеми. Уверен, че ще успееш (дядо ти), но сигурно ти не си вярваш сама. Въртеливите движения символизират  прогреса, движение по спирала, трябва да вървиш напред.

# 68
  • Мнения: 45
Здравейте! Бих била щастлива, ако ми помогнете да разшифровам съня си.
Сънят беше от онези, които се помнят с години и знаеш, че нещо подсказват.
Та... покойният ми дядо, беше поседнал на черен път и ми показваше някаква машина с думите - "едната ти братовчедка няма да бъде много щастлива, другата също, но ти ще си много щастлива и ще ти покажа как да успееш в живота". Машината беше около половин метър висока и той с въртеливи движения задействаше някакъв механизъм. Излизаха пиленца. Започна да ми разказва, а баба ми го извика и той каза - "ей, тая жена не ми дава мира". Естествено сънищата спират на най-интересното...
много интересен! Дават ти се насоки. Да мислиш нестандартно. Както дядо ти да държи такава машина, която даже не е от неговото време (машина за сътворяване на живот един вид). Когато имаш проблем, може да се реши с нещо, което на пръв поглед изглежда абсурд! Дето се вика и космосът ще ти помогне като ти прати 'фантастична машина'. Решенията са някъде другаде - ти сигурно си зациклила  и правиш едно и също, ако решаваш някакви проблеми. Уверен, че ще успееш (дядо ти), но сигурно ти не си вярваш сама. Въртеливите движения символизират  прогреса, движение по спирала, трябва да вървиш напред.

Благодаря за тълкуването! Ще се замисля да поработя върху написаното.

# 69
  • Мнения: 983
Сънувах снощи,че аз и двете ми дъщери се качваме на виенско колело в кабината имаше и други хора един мъж и дете също което стоеше мирно.Обаче малката ми дъщеря никак не стоеше мирна и аз я държах здраво,но тя успя да се отскубне от мен и за малко да падне.Мъжът я хвана дори си спомням как му каза " Хванете я моля ви!"а все още не бяхме стигнали на върха и изпитвам ужас как ще задържа това дете още малко като там колелото спира за малко!Слезнахме благополучно,но аз бях ужасена от случилото се голямата ми дъщеря ме попита ако искам да се кача сама аз отказах.След момент гледах виенското колело отстрани и сестра ми се появи...имаше един важен мост направо като мрежа и тя тръгна по него да види кои са хората на които е атракцията а малката ми дъщеря тръгна с нея...Оплаших се,че ще падне от моста тъй като имаше и големи дупки в страни от моста....водата беше бистра видях съвсем малко от нея....Да и виенското колело сякаш беше над вода ако паднеш ще е във водата...След като слезнахме голямата дъщепя ми показа и снимка,но не от височината на виенското колело а точно от входа му.


За първи път сънувам виенско колело....возила съм се преди сигурно 27г скоро дори не сме си говорили за такова!В съня изпитвах страх и облекчение,че ще сляза от него качих се с ентусиазъм,но след като живота на малката беше застрашен.....изпитвах само ужас и страх.

# 70
  • Мнения: 1 718
Сънувам трета нощ подред, че отивам да си купя обувки - че ми е в списъка с неща, които непременно трябва да направя. И трите нощи е призори, около разсъмване.
Не ми се е случвало толкова натрапчив сън/ обувки си имам.
Помощ с тълкуването!

# 71
  • Мнения: 114
Здравейте, сънувах много неприятен сън. Детенцето ми беше починало, аз го взех от ковчега и казах "Ще оживее" и така стана. В съновник пише, че ще се разболея от тецка болест... Вие какво смятате,че значи този сън?

# 72
  • Мнения: 2 631
Здравейте 😊!
Споделям съня ми от снощи. Сънувах баба (която почина преди 6год). Попитах я бабо видя ли го, тя каза да бабе и ме гушна. И толкова беше, другото ми се губи. Напоследък много ми се насъбра, имам си и здравословни проблеми.
Какво е вашето мнение? 😊

# 73
  • Мнения: 16
Здравейте, снощи сънувах дъщеря си и още едно новородено бебенце  което е мое, баба ми ме опрекваше че, не го кърмя и  не се грижа за нея. Тя взе детето и ми го сложи на гърдата. Детето започна да суче силно имах ужасно много кърма, баба се радваше от този факт и ми казваше така е редно не го изоставяй тя те търси. След това усетих миризма на изгоряло  в съня ми и се събудих.
Преди една година  преживях късен спонтанен аборт в 20 седмица бебето беше момиченце 😭. Дъли този сън е свързан? В момента се опитваме пак да забременея ( а преди седмица също сънувах че имам близнаци)  в съновника прочетох ужасни неща за кърменето,   това ме кара да се притеснявам 😭 моля ако някой може да ми разтълкува съня съня  ще съм много благодарна! 🌷

# 74
  • Мнения: 662
Здравейте не обичам да пиша понеже сънувам всеки път някакви ужасни неща и си бях обещала да не гледам сановници, но днес беше много странно .Събуждам се в 8 и всичко си е ок не си помня съня ,заспивам пак и в просъница чувам нещо ,като мелодия подобна на църковен хор от един женски глас и не си спомням дали нямаше и светлина .. Много ме хвана страх може ли някои да ми каже какво означава.Ще съм благодарна много

Общи условия

Активация на акаунт