WIZZ AIR - 39

  • 39 732
  • 803
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 5 134
Хм, това често ли се случва...самолет да каца на друго място?! 🤔
Чак често не, но се случва.
Преди няколко дни късният на Търкиш Еърлайнс също кацна в Букурещ. Пък един за Ниш ( май от Меминген ) на Уиз кацна в София.

# 526
  • София
  • Мнения: 16 035
Много причини може да има за закъснение.
На 01.09 Баден Баден - Варна кацна в ББ навреме.
Но на идване птица се беше блъснала в предното стъкло.
Снимаха го за застрахователите, после го смениха.
Тръгнахме 30 мин. по-късно, извиниха се.
Случва се, нали накрая кацаме - значи всичко е ОК.

# 527
  • София
  • Мнения: 5 134
Много причини може да има за закъснение.
На 01.09 Баден Баден - Варна кацна в ББ навреме.
Но на идване птица се беше блъснала в предното стъкло.
Снимаха го за застрахователите, после го смениха.
Тръгнахме 30 мин. по-късно, извиниха се.
Случва се, нали накрая кацаме - значи всичко е ОК.
Късмет и то голям, че е имало наличен с който да го сменят бързо. Но в стандартния случай не е толкова бързо. Това са машини за 40 -80 милиона евро едната по каталожни цени (за моделите, които основно ползваме тук ) и малко компании поддържат резерви и то само на основните хъбове.
Днешният в 7.10 за Шарм ел Шейх излетя преди малко с 6 часа закъснение, а тия хорица са от 4-5 сутринта там.

# 528
  • Мнения: 27 520
6 часа...🤪 Всъщност, на мен не се отрази особено закъснението, само бях жадна (не исках да ставам за вода, че после трябваше да чакам права). И можеха да се сетят малко по-рано да отворят вратите за проверяване. Но определено беше много по-добре от 6 часа закъснение. 🙂

# 529
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Като ти върнат кредити, от къде после си ги искаш по сметка. От профила ли или?

# 530
  • Мнения: 1 367
На кой телефон се свързвате с тези, че вече сериозно се ядосах. От два дни въртя на импулсния като едва преди малко се 'свързах', ако под 'свързване' се разбира да започне отчитане на времето, но отсреща тишина. От вчера насам само песнична ми пее една...
Стационарният - там било само за асистенция за хора с увреждания и променен полет.

Смених си фамилията преди 2 седмици. Още не съм подновила личните си документи. Искам да резервирам полет (за след няколко месеца е, не е за сега), но не ми дава опция изобщо да променя фамилията си. Изписва ми, че промяна на име е невъзможна докато имам членство в Дискаунта... Не мога да пусна резервация със старата фамилия, защото до момента, в който ще пътуваме, вече ще съм с новата фамилия, т.е. ще се чекирам с новите документи. Но моята фамилия няма как да бъде променяна....
Някой с идея?

# 531
  • София
  • Мнения: 11 570
В общината има и документ Удостоверение за идентичност на имената. Само го давам като идея, ако не успееш да се свържеш.

Иначе на първа страница има телефон също, но не знам дали е активен, както и можеш да пробваш с жалба от сайта им, така действат най-добре за документи, но е бавно. На мен са ми отговаряли за две седмици, но беше преди две години, сега не знам как е.

От първа страница, пробвай ги дали работят:
Неимпулсен телефон: 024928367
Телефон на летището за спешни случаи: 024917048
Телефон в Малта 0035627781054 и цифра 5  за български език.

# 532
  • Мнения: 1 367
Да, аз на тези звънях. Само в Малта не съм... Там може ли да звъним и от тук, на какъв език отговарят, импулсен ли е? Колко е минутата и пак ли слушаш 2 дни музика докато те отразят?

Свързах се със стационарния, някакъв абсолютен кретен ми каза, че това не било спешна заявка, задържала съм линията и ми затвори. Искамд а пусна жалба вече! Тези хора се подиграват с нас!

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 12:07 от Змимка

# 533
  • Мнения: 3 729
На сайта през десктоп някъде отдолу трябва да има Help или FAQ. В тази секция би трябвало да има и опция Contact Us.
Ако не стане, виж дали във фейсбук няма да ти отговорят.

# 534
  • Мнения: 1 367
Пробвах от на мъжа ми телефона на импулсния, същата история - песничка, после все едно вдига някой, но тишина. Минутите вървят (и с моя, и с неговия телефон стоях по 5 минути) и нищо. Някой да се е свързвал с този номер? Това нормално ли е? Все едно ти вдигат, но тишина няколко минути. Не трябва ли оператор да казва, че всички линии са заети, да стоим в изчакване...
Писах на двата мейла, посочени в закачения пост отпред. Първият мейл е невалиден, може да го махнете. Писах на него от двата си мейла и бе върнато като несъществуващ.
Вторият (info@wizzair.com) още не е върнат, явно е активен, но дали изобщо някой ще му обърне внимание....
Ако звъня от тук в Малта каква е тарифата? Да се пробвам и там, макар, че аз вече навъртях много пари и на нашия кол център - 3 пъти по 5 минути от моя телефон, 1 път по 5 минути от на мъжа ми...

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 18:33 от Змимка

# 535
  • Мнения: 479
аз звънях на импулсния средата на август.. почаках минута-две да отговорят..
пробвайте по друго време, ако не сте.. аз звънях ранен следобед.

# 536
  • Мнения: 3 729
Змимка, кой имейл не е активен, callcenter.hu@... ли?
Ще го махна на следващата тема, дано да не забравя.
Опитай да се свържеш през формата за жалба на сайта, предполагам, че там ще са длъжни да ти отговорят.
Виждала съм и на страницата си във фейсбук да отговарят на въпроси под постове, ако имаш фейсбук, може да пробваш.

# 537
  • Мнения: 1 367
Звъненетата бяха в различно време. Тези минута-две - чувахте ли шум, или беше тишина? Докато чакахте свързване.
Във Фейсбук водихме дълга дискусия вчера. Опитаха се да ме убедят, че имат лайв чат съпорт. Дават ми линк към секцията contact us, която съм изяла буква по буква....Няма лайв чат!

Да, същият мейл е неактивен вече.

Писах на формата за жалба, но като стигне до тях, не знам дали ще го приемат за жалба или като онзи олигофрен на стационарния, ще кажат, че не е спешно и не е по тяхната специалност. 2 семейства ме чакат да я свърша тази работа, за да резервираме билети.....Ако знаех какви проблеми ще имам, нямаше да се омъжвам изобщо, да му се не види....

# 538
  • Мнения: 861
А не можеш ли просто да напишеш новото име в резервацията?

# 539
  • Мнения: 479
не знам точно как стои въпросът със смяната на името и документите след сключване на брак, но не е ли възможно да си смените документите след пътуването?

Общи условия

Активация на акаунт