WIZZ AIR - 39

  • 39 810
  • 803
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4 354
Някъде имаш въведена рождена дата 1.1.2000, която не е същата като по лична карта

# 601
  • Мнения: 4 522
В профила ми в Уиз Еър е коректна датата на раждане. Не знам къде другаде да проверя?

# 602
  • Мнения: 2
Поради оспорване на транзакция в ДСК ме задължават! да си сменя картата. Това ще ми създаде ли някакви проблеми за вече натрупаните точки? Трябва ли да си регистрирам новата карта в сайта на wizzair? (не видях такава опция)

# 603
  • Мнения: 4 354
Няма да имаш проблеми с натрупаните точки, а наистина ако картата ти е компрометирана трябва да я смениш, иначе ще оспорваш всеки ден фалшиви транзакции...

# 604
  • Мнения: 2
Няма да имаш проблеми с натрупаните точки, а наистина ако картата ти е компрометирана трябва да я смениш, иначе ще оспорваш всеки ден фалшиви транзакции...
Нямаше да имам фалшиви транзакции, защото реших да намаля кредитния лимит и да го увеличавам само при нужда. Проблема е, че картата ми е вързана и с Curve и не ми се занимава и разучава как да се оправя и с тях.
А точките ми са в ДСК директа, не съм ги прехвърлил в wizzair и предполагам че ще си останат там и с новата карта, нали?

# 605
  • Мнения: 11 099
Прехвърли си точките в Уиз акаунта и тогава си смени пластиката, щом така са те посъветвали. Точките няма да се изгубят

# 606
  • Мнения: 161
само че им се променя срока на валидност

в ДСК е 2г, а прехвърлени в Уиз става 1г

ако се ползват в срока няма значение, ама говорим за доста голяма сума... Wink

# 607
  • Мнения: 522
Здравейте! Опитвам се от 2 часа да купя билет, но и двете ми карти ги отвхърля, въпреки че имам пари в картите. Имали ли сте днес проблем с плащане? Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 01 окт 2021, 20:29 от kmalik22

# 608
  • Мнения: 27 607
Мога ли да купя с Wizz Discount (стандартно членство) билет за мен+ още един човек, а да пътува само другият пътник? 🤔 В този случай се чекира само другия пътник или и аз трябва да се чекирам (без да летя), за да важи намалението? Нали Wizz Discount важеше за 1+1?

# 609
  • София
  • Мнения: 15 242
Здравейте! Опитвам се от 2 часа да купя билет, но и двете ми карти ги отвхърля, въпреки че имам пари в картите. Имали ли сте днес проблем с плащане? Благодаря предварително!

Опитайте през друг браузър или през приложението.

# 610
  • София
  • Мнения: 16 071
Здравейте! Опитвам се от 2 часа да купя билет, но и двете ми карти ги отвхърля, въпреки че имам пари в картите. Имали ли сте днес проблем с плащане? Благодаря предварително!
 
Случва се ако си в чужбина, а картите са български.
И през приложението не успях преди 1 месец.
Но има и възможност за банков превод през Сити банк, купих така.
Има такса,  ако е важно.

# 611
  • Мнения: 27 607
Когато купувах билетите за Италия сума ти време ми отхвърляше плащането и ми изписваше нещо като "грешка"...и даже май и "фатална грешка" по едно време 😆  Картата беше на ММ и е издадена в Италия, а аз не се бях сетила да отметна, че плащането ще е в евро...

# 612
  • Мнения: 522
Явно имаха проблем със сайта и приложението Уиз- преди малко пробвах пак и стана. Grinning

# 613
  • Мнения: 11 099
Мога ли да купя с Wizz Discount (стандартно членство) билет за мен+ още един човек, а да пътува само другият пътник? 🤔 В този случай се чекира само другия пътник или и аз трябва да се чекирам (без да летя), за да важи намалението? Нали Wizz Discount важеше за 1+1?

Е то какъв е смисълът от това намаление, ако основният билет (твоят) се плати, но не бъде ползван? По-добре 1 билет само за другия човек без намаление, отколкото два билета с намаление, от които единият да не бъде ползван. Те намаленията с уиз дискаунт са максимум 20%.  Помисли кое е по-изгодно: да дадеш за един билет 100 лв (без Уиз дискаунт) или за два билета 160 (80+80) като ти не летиш…

Ако Уиз дискаунтът е на твое име, няма как да купиш само за други хора,  не и за теб. Ти трябва да си единият от тези 1+1 или 1+5. Билетите трябва да се купят, пък който иска да се качвам на борда

# 614
  • Мнения: 27 607
Понякога има разлики според датите. А и ако говорим за добавен багаж май също имаше разлики...Иначе е ясно, че бих се насочила към по-изгодния вариант 🙂

Общи условия

Активация на акаунт