Лазерна епилация и електроепилация – 9

  • 46 093
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 805
А някой да е чувал или пробвал Fotora power laser?

# 706
  • Мнения: 391
Най-добрите и ефективни лазери са на Алма - Сопрано платинум е най-новия, и Сопрано айс - предния модел. Този не съм го чувала. Аз ще ходя в 6th sense в София утре за първи път на Сопрано платинум. Ще споделя впечатления - това ще ми е втора процедура на крака и ръце.

# 707
  • Мнения: 391
Много съм доволна от 6th sense - професионализъм, много луксозна и приятна обстановка и ако си закупите пакет цената е много добра. Лазерът е сопрано титаниум на алма и няма нищо общо с машината в Хевън клиник - по-безболезнен, по-бърз. Препоръчвам с две ръце! Аз си правих крака, ръце и корем. Скоро ще отида и за интим.

# 708
  • Мнения: 1 224
Моля дамите от Плевен да се включат със препоръки за студио. Направих 8 процедури в едно студио и не съм доволна от резултата,окосмяването ми се върна на 90 процента. Цвета на кожата ми е доста светъл,а космите са ми тъмни. Мисля че съм доста подходяща и трябваше да имам добър ефект.Confused

# 709
  • Мнения: 796
Момичета, имате ли отзиви за студио DermaVist в Пловдив, понеже лазерът е Soprano Titanium се загледах, че съм се спряла на него? Знаете ли други места с  такъв, по-рано бяха ми казали за La Bella Vita, но нямат информация за лазера  в техния instagram. В Лазер Център с какъв лазер са?

# 710
  • гр. София
  • Мнения: 141
Здравейте, някой ходи ли в Body Silk? Можете ли да дадете мнения. Гледам че цените на пакетите им са доста добри в сравнение с Dupissima примерно, където ходя в момента.

# 711
  • Мнения: 13
Здравейте момичета, имам следният въпрос, понеже не съм компетентна, ще съм благодарна ако знаете нещо по въпроса да ми отговорите.. имам направени 3 процедури лазер на цяло тяло, като при последната смених студиото. Информирах момичето, че ще ми бъде 3та подред процедура (в срок) и след това, когато вече ме правеше, й казах, че този път при нея не усещам никакво парене, при което тя ми отвърна, че след като имам вече 2 направени процедури няма да ме прави на висока степен.. така ли се процедира? Хич, не ми се иска да си давам парите напразно.. лазера е Fotora Power Laser

# 712
# 713
  • Мнения: 339
Здравейте момичета, имам следният въпрос, понеже не съм компетентна, ще съм благодарна ако знаете нещо по въпроса да ми отговорите.. имам направени 3 процедури лазер на цяло тяло, като при последната смених студиото. Информирах момичето, че ще ми бъде 3та подред процедура (в срок) и след това, когато вече ме правеше, й казах, че този път при нея не усещам никакво парене, при което тя ми отвърна, че след като имам вече 2 направени процедури няма да ме прави на висока степен.. така ли се процедира? Хич, не ми се иска да си давам парите напразно.. лазера е Fotora Power Laser
Аз правя цели крака, интим и мишници във Версус  и брадичка и горна устна в Борекс. И на двете места с напредване на процедурите ми усилват лазера. Доколкото разбрах това се прави, защото обикновено остават по-тънките и светли косъмчета, които за да се повлияят им е необходима по-голяма сила на лазера.
Не съм се интересувала обаче в подробности, може и индивидуално да е, просто при мен да е необходимо усилване, а не намаляване на лазера.

# 714
  • Мнения: 2 489
И аз знам, че постепенно се увеличава, а не обратното.
Единствените пъти, в които са ми го намалявали е веднъж, когато бях на АБ, който се води фоточувствителен и веднъж, когато още имах остатъчен тен, дори и след няколко месеца, просто кожата бавно ми изсветлява.
Но в описания случай няма никаква логика.

# 715
  • Мнения: 13 555
kuku_i_pipi
Доволна ли си от Борекс? Къде ходиш?

# 716
  • Мнения: 30
И при мен с времето усилваха степента на лазера и с всяка изминала процедура болеше/пареше повече.

# 717
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
И при мен беше така.

# 718
  • Мнения: 339
kuku_i_pipi
Доволна ли си от Борекс? Къде ходиш?
Много съм доволна. С брадичката козметичката подходи по-радикално. За тази зона беше необходима електроепилация, защото имах доста бели косми и затова бях още отначало обнадеждена за резултата. Останах изненадана обаче от резултата на горната устна. Там имах много светли и тънки косъмчета /по-забележими бяха само към ъглите на устните, иначе почти не се забелязваха, особено ако имам фон дьо тен/. Третираха ми ги с александритен лазер и сега почти никакви косми нямам, само нещо единично и тънко излиза между процедурите - общо около 10-тина косъма.Много съм доволна.
Ходя в студиото им на бул.България срещу МОЛ-а /мисля, че официалния адрес е ул.Ралевица/, при Анастасия. От края на септември миналата година до сега съм направила 6 процедури на двете зони и съм много доволна, дори след 3-тата процедура спрях да подрязвам започналите да растат косми между процедурите, защото те бяха толкова малко, че не се набиваха на очи и не ме дразнеха.

# 719
  • Мнения: 5 874
Третираха ми ги с александритен лазер ...

В "Борекс" не работят с александритни лазери, а с три вида диодни.

Общи условия

Активация на акаунт