От къде си купувате хубави дамски ризи?

  • 5 688
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 014
Не се вижда

# 16
  • Мнения: 750
Ако говорим за "служебни" ризи на приемливи цени - Дика, Елизабет,  и случайни попадения.
Забелязвам, че вече цена за прилично качество риза под 45-50 лева няма.

Ризи тип "боди" имаше в Калиопе в МОЛ-а и в магазин Палома на ул. Шишман.

# 17
  • Мнения: 1 180
Хубави ризи имаше в МОЛ -а на "Стамболийски" - аз си купих от "Сисли" - кройката е чудесна, стои много добре, имаше в пепел от рози, ярко зелено, ярко оранжево, бяло, червено, черно...Цени 39-49 лв. /между другото в Бенетон същите ризки бяха с около 20 лв. по-скъпи/.
А пък аз искам да си купя риза тип "прегърни ме" - кажете от къде!

# 18
  • Мнения: 2 897
Извинявам се, че пак връщам темата, но за да е по-завършена реших да ви се похваля.
В края на краищата се спрях на U C of Benetton.
Ето с какво се сдобих вчера:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=70674&photo=1
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=70674&photo=2

Иска парола

# 19
  • Мнения: 5 228
В Есприт в мола на Стамболийски има много хубави ризи, цените са 60-70 лв. С малко повече късмет и в Манго и Мекс може да се намери нещо хубаво, както и в Бианка в ЦУМ.

# 20
  • Мнения: 7 474
  Simple Smile

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 15:33 от Lео

# 21
  • Мнения: 794
1. Dika (до 50)

2. Dafne (до 35)

3. Secret Garden (50-60)

4. Много рядко от Elizabeth, последно от там си купувах риза преди 1-2 години и не си спомням цената...

за манго, Mexx и esprit, мога да кажа 4е са свичко друго, но не и стилни, едните са точно като втора употреба, а другите са големи и широки (разбирайте спортни), и десените са само райета.. Е една дума мн рядко можете да съчетаете с фин дамски костюм...

Но това вече е въпрос на вкус..  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 7 474
 Embarassed Не исках да публикувам нищо, но нещо натиснах  ooooh!

# 23
  • Мнения: 5 228
за манго, Mexx и esprit, мога да кажа 4е са свичко друго, но не и стилни, едните са точно като втора употреба, а другите са големи и широки (разбирайте спортни), и десените са само райета.. Е една дума мн рядко можете да съчетаете с фин дамски костюм...

Но това вече е въпрос на вкус..  Simple Smile

Повечето ми ризи са от Есприт и Мекс и нито са големи, нито широки, нито раирани. Но, както си казала - въпрос на вкус. Ширпотреба като Дафне и Дика явно се съчетава по-добре с фин дамски костюм.

# 24
  • Мнения: 1 101
Купувала съм си хубави ризи от S.Oliver  yes

# 25
  • Мнения: 794
за манго, Mexx и esprit, мога да кажа 4е са свичко друго, но не и стилни, едните са точно като втора употреба, а другите са големи и широки (разбирайте спортни), и десените са само райета.. Е една дума мн рядко можете да съчетаете с фин дамски костюм...

Но това вече е въпрос на вкус..  Simple Smile

Повечето ми ризи са от Есприт и Мекс и нито са големи, нито широки, нито раирани. Но, както си казала - въпрос на вкус. Ширпотреба като Дафне и Дика явно се съчетава по-добре с фин дамски костюм.

Не виждам защо се заяждаш...Просто казах на МЕН какво ми харесва..

Радвам се , че пазаруваш от по-реномирани магазини с pret-a-porter, които не са за масовия потребител и всичко от там ти е по мярка  Sunglasses

# 26
  • Мнения: 5 228
Сарказмът явно не ти е силната страна.

# 27
  • Мнения: 120
Подкрепям Sisi за Елизабет. В подлеза до НДК, Този който се пада под моста има едно много малко магазинче, в ляво посока към магазина за чанти на Стела, там съм попадала на доста интересни неща. Ако си близо до Младост на пътеките има доста голям избор - няма начин да не си харесаш нещо  Peace

# 28
  • Мнения: 2 697

Подкрепям напълно - достъпни цени, добро качество. Peace Лично на мен ми харесва стила на ризите и на двете фирми, а и са в ценовия диапазон, който смятам за разумен за ежедневна дреха. Wink

# 29

Общи условия

Активация на акаунт