СПЕШНО!!! - Събиране на 1 л кърма за тестване на специален апарат

  • 1 201
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 252
Иде ми да се набия, че не съм видяла темата по-рано. От няколко дни тека като река и можех да донеса поне 200мл smile3511

# 16
  • София
  • Мнения: 555
Oooх, и мен много ме е яд, че едва сега видях темата, #2gunfire в събота сутринта се бях препълнила и хвърлих 200 мл, че няма в какво да замръзявам в момента. Ако има пак такива кампании, ще дам Simple Smile, почти всеки ден има по около 100-тина в излишък.

# 17
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Момичета, искам да предам личните благодарности на д-р Попиванова към всички, които откликнаха на молбата й Hug
А лично искам да ви кажа, че да срещна в един студен и мрачен ден майка, която въпреки лошото време е извела бебчето си, за да отговори на една такава молба и да донесе бурканче кърма, за да може да се помогне на други майки някъде напред във времето - това просто ми връща вярата в хората Hug

# 18
  • Мнения: 4 155
Искам да се извиня - не съм искала да подстрекавам към пренебрежение. За тази лекарка знаех само това, което видях и чух в МА. 

# 19
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Искам да се извиня - не съм искала да подстрекавам към пренебрежение. За тази лекарка знаех само това, което видях и чух в МА.
Не се притеснявай - затова разказах коя е докторката. Надявам се по-често да се чува името й, защото е наистина чудесен специалист и много ведър човек Grinning Покрай работата в консултативния кабинет за кърмене (особено когато започнат да действат там момичета от форума, каквито са намеренията Wink) често ще се споменава Grinning

# 20
  • Мнения: 35 967
лошо е, че няма координация между болниците
например в "Св. София" има електрическа помпа на втория етаж /за другите етажи не знам/ и там почти непрекъснато имаше опашка от мами /някои цедяха и в 2-3 часа през нощта/, така че с изцедените по 10-20 мл. на всяко цедене от всяка майка се събираше по кило коластра и кърма в мивката до помпата - ето ти начин да събереш литри кърма за тестване на апарата!

# 21
  • Мнения: 3 161
Само да подкрепя Хедра, че д-р Попиванова е мечтата на българската майка-кърмачка, дай Боже повече като нея да се появят, и дано да намери повече подкрепа около себе си, защото прави много за кърменето! Stryper, на мен ми беше интересно да чуя разказа ти - представете си с какво й се налага на тази жена да се бори от страна на колегите си! И все пак, малко по малко, нещата се променят, благодарение на ентусиазма на майките и на всеотдайността на лекари като нея. Поздрави за всички, които са се отзовали и са занесли от скъпоценната за децата си течност!

Общи условия

Активация на акаунт