Снимки, направени със смартфон - 4 тема

  • 51 260
  • 740
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 589
Агент, страхотни. Аз също, вдъхновена от творенията ви, четох за това макро, имам някаква MF функция мисля, пробвах от близо буболечка, отдалеч, това-онова, пейзаж... Ами не ми се получава. На телефона снимката ми харесва, на компа - съвсем друго нещо.

# 451
  • Бостън
  • Мнения: 13 550
Опреди минути... При мен е 12 на обяд, ако беше 4 пм светлината щеше да е по-топла и мека... Тези неща имат значение, за съжаление.

# 452
  • Мнения: 123
О, Агент,разкошен кадър,разкоша есен ❤️
Моят телефон има някаква макро камера,но не съм я разучила съвсем все още,но не е като да си ръчкам настройките на макро обектива и на фотоапарата.

# 453
  • София
  • Мнения: 2 416
Аз снимам с Huawei Mate 30, а преди това с 10.
Също като Агент мисля, че най-важното е светлината, после композицията. Разбира се, ако се прибави някоя и друга корекция, кадриране, филтър, рамка или по-сериозни обработки, съвсем задобрява, но основното е това.

Ето една от лятото само с кроп.


А заслужава леко пипане, защото беше по обяд и изобщо не си личи колко ярко розово е езерото.

# 454
  • Мнения: 9 198
Важно е не устройството, а човека зад устройството да има Око.
Huawei Mate 20 lite
тази е в движение от колата

Последна редакция: чт, 18 ное 2021, 21:09 от pinko

# 455
# 456
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 205

# 457
  • Мнения: 1 919
Pinko, ще трябва да ми предадеш някой урок🤣

# 458
# 459
  • Мнения: 3 069
А според мен си е и до телефон.Пр.Моя е 4 годишен Хонор 7 и в последните 2 години забелязвам влошаване на качеството на снимките.На баща ми е някакъв евтин Шаоми ,но на 1.5 години и прави по хубави снимки...Имам и др.подобни примери Simple Smile .

# 460
  • Мнения: 4 013




Тези са снимани със старо Леново на 4-5години. Не е задължителен супер нов апарат за хубави снимки.

# 461
  • София
  • Мнения: 15 476
Моите последни 3 телефона и таблета, все са Самсунг (както било правилно да се казва Сам Соонг - три звезди.Ама от корейските сериали знам,че звезда е Бьол,Пьол, та не знам правилно ли е Simple Smile .).Навън всички снимат хубаво, вътре и със, и без светкавица, променят цветовете, не снимат всеки път хубаво..Панорамни ми ги е направил гугъл.Аз понякога успявам да снимам панорамно, но повечето пъти не.

Скрит текст:
Това е с усилени цветове.

Това не е пипано,с таблета.Без нощен режим.

  И това не е пипано. С нощен режим.

# 462
  • София
  • Мнения: 10 593

Последни секунди преди да се скрие напълно слънцето.

# 463
# 464
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 205

Общи условия

Активация на акаунт