Рефан

  • 4 060
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • в къщи
  • Мнения: 467
Една приятелка от Варна(майстор фризьор) ми подари шампоан против пърхут на Рефан.Много съм доволна. Peace

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Цитат
а наливни парфюми никога не бих си купила.

Защо така? Какво те спира? Интересно ми е просто!  Hug

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз съм използвала само сапуни на Рефан, но много ми изсушават кожата  Confused
Харесват ми как ухаят.
Забелязах, че много бързо свършват...
Ами това е, ползвам, но рядко  Peace

Олинка го е казала вместо мен Simple Smile
Понякога ги ползам - харесвам сапуна със аромат на сандал (санТал?), но наистина ми изсушават кожата.
Чат-пат съм взимала наливна парфюмерия, но скоро не.

# 18
  • Мнения: 364
понякога ползвам сапуните им, в общи линии съм доволна от тях, другите им продукти не съм употребявала.

# 19
  • Мнения: 10 758
Досега не съм ползвала нищо тяхно.

# 20
  • Мнения: 1 065
много харесвам сапуните им, но скоро не съм купувала. дъщеря ми използва в момента шампоан на Рефан с аромат на ванилия и много си го харесва

# 21
  • Мнения: 35 967
не им тача особено сапуните по посочените причини
имитации на парфюми не ползвам
имат добра глинена маска, но тя е по-скоро за нормална и по-суха кожа, за мазна не е достатъчно почистваща; с някаквъв непознат за мен зеленчук беше

# 22
  • Мнения: 1 101
Не ги харесвам.

# 23
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Харесвам сапуните им-това,от което съм доволна е сапун с мед и сапун с поморийска луга.Последният го употребявам за измиване на косата и съм доволна Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 797
Не ги използвам и не ги и харесвам особено Naughty

# 25
  • Мнения: 2 386
Много харесвам Рефан и позлвам сапуните им редовно..особено антицелулитниа,'морския' с делфинчето, и онзи с меда..Страхотно охлаждат и хидратират кожата... Heart Eyes
Иначе понякога си вземам наливни парфюмчета,но с повече капки и стават доста добри..
/бай дъ уей Рефан правят имитации на известни марки по каталог-някои са доста добри попадения..Като Premier Jour на Nina Richi,25 номер в каталога/

# 26
  • Мнения: 1 313
Много харесвам някой техни продукти - солите за вана, козметика за крака, антицелулитната серия, душ-гела и лосиона за тяло от морската серия. Simple Smile

# 27
# 28
  • Мнения: 2 047
   Вътрешно инфо - внасят съставките за парфюмите си от завод за масла във Франция, откъдето ги вземат и други световноизвестни марки. Но съчетанието им и добавянето на съставки за трайност е друго нещо. Затова са и на тези цени  Laughing
 
   Ползвала съм разни плодови сапуни заради аромата, от парфюмите - не мога да улуча нещо, което ми харесва. Душ-гелове - добри.

# 29
  • Мнения: 5 317
Да,понякога.

Общи условия

Активация на акаунт