За тези, които четат любовни романи № 39

  • 52 947
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 295
Те и филм направиха по първата книга, но Хич не беше добър. Така и не направиха втори.
Гледала съм филма и именно затова се тревожа, какво ще сътворят сега.

# 31
  • Мнения: 87
Благодаря за новата тема.
Да си кажа какво съм чела и за да не се повтарям направо ще кажа, че харесах всички книги. В някакъв странен период съм, в който харесвам всичко, което прочета.
Прочетох Да съблазниш негодник и Да покориш лорд на  Сара Маклейн, за да съм готова като излезе третата. Първата май ми хареса с една идея повече. Втората се оказа предисторията на Чейс от другата поредица. Явно първо трябва да се чете тази поредица и после другата.
После четох Спароу  на Л. Дж. Шен .
После Кралят на номадите и Мрачен рицар на Девни Пери.  Главния герой от първата ме дразнеше на моменти, но го изтърпях. Много се зарадвах на героите, които се появиха във втората книга от предишната поредица. Само на мен ли ми се струва, че в тази поредица няма много секс сцени. Не че се оплаквам. Криминалния елемент е много интересен. Обичам такива книги. Нямам търпение за следващата книга.
Прочетох Двор от сребърни пламъци на Сара Дж. Маасл  Много се е оляла Сара със секс сцените. Никога не съм била голям фен на Неста. Едва и издържах фасоните. В тази книга малко повече ми допадна.
Сага чета трилогията на Стефани Гарбър за Каравала. Първата книга повече ми допадна. Доста объркано е всичко. Ще видя и третата книга как ще е.
Видях че ще правят сериал по Академия за вампири от Ришел Мийд. Не знам дали да се радвам или да плача https://deadline.com/2021/05/vampire-academy-series-adaptation-j … acock-1234760229/ Страх ме е какво ще измислят.

Tретата книга вече е излязла "Да завоюваш херцог", тази поредица като я четох и аз забелязах, че е преди другата и са свързани. В третата книга главния е сгоден първо за Пенелъпи от "Негодник по неволя", също така главния е брат на Чейс/Джорджиана.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
"Tryst six venom" на Пенелъпи Дъглас вече е излязла. Почвам я! Няма да се спи!!! 🥳🥳🥳
ще ми е любопитно да споделиш мнение. Харесвам ПД, но май не ми се чете лесбийска история /сега не ме мислете за ксенофоб, но ... нямам против ЛГБТ, просто ... не съм сигурна, че като съм далеч от тази сексуалност ще успея да харесам историята /и да я разбера/
Намам търпение следващият вторник да излезе Чудовището на Шен и няма да спя докато не я прочета.
Иначе Британецът ми хареса въпреки отвратителният превод. Предпочитам сама да чета през гутъл транслейт и да търся непознатите изрази и думи. Някой може ли да ми каже какво би трябвало да значи "имам бяла кост за теб", "давам ти бяла кост"? опитах да го потърся на английски, но не открих такъв израз.
Бенет мафия е доста различна от единствената книга на Тиджан която съм чела и според мен е дори прилична, но не я дочетох цялата.
В момента чета Красива грешка на Ви Кийланд, не е лоша, не и и нищо кой знае какво. Паралелно дочитам и "Да мечтаеш отново" на Мона Кастен, харесвам поредицата и Ново начало и тази книга също ми харесва.

# 33
  • Мнения: 6 131
По принцип "white bone" се ползва за цветнокож, който се държи като бял.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
По принцип "white bone" се ползва за цветнокож, който се държи като бял.
Беше изпозвано в диалог.
Тя: Имаш бяла кост за мен? или Подаваш ми бяла кост?!
Той: "Бих могъл да да ти дам друга бяла кост" или "имам и друга бяла кост за теб" - тук имаше сексуален подтекст и схванах намека, но горното не разбрах.

# 35
  • София
  • Мнения: 30 085
Момичета, един малко страничен въпрос. Какво правите с книгите, които сте купили на хартия, не са ви харесали и няма да ги допрочетете или прочетете отново?

# 36
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Момичета, един малко страничен въпрос. Какво правите с книгите, които сте купили на хартия, не са ви харесали и няма да ги допрочетете или прочетете отново?
Стоят си в библиотеката и ме е яд, че съм ги купила.

# 37
  • София
  • Мнения: 30 085
Момичета, един малко страничен въпрос. Какво правите с книгите, които сте купили на хартия, не са ви харесали и няма да ги допрочетете или прочетете отново?
Стоят си в библиотеката и ме е яд, че съм ги купила.
И аз така и като търся нещо да препрочета, само ги премятам от ъгъл на ъгъл, че ми пречат. Миналата година имах доста такива неуспешни покупки. Мисля си, дали в библиотека биха ги взели? Там има ли любовни романи изобщо?

# 38
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 977
Момичета, един малко страничен въпрос. Какво правите с книгите, които сте купили на хартия, не са ви харесали и няма да ги допрочетете или прочетете отново?
Стоят си в библиотеката и ме е яд, че съм ги купила.
Мисля си, дали в библиотека биха ги взели? Там има ли любовни романи изобщо?
Е как!? Аз си спомням като дете, как едната ми баба редовни си вземаше арлекинчета от библиотеката в село. Разбира се, че предлагат такива романи и е почти сигурно, че ще ги вземат.


Момичета, един малко страничен въпрос. Какво правите с книгите, които сте купили на хартия, не са ви харесали и няма да ги допрочетете или прочетете отново?
Стоят си в библиотеката и ме е яд, че съм ги купила.
Подарявам ги на моя приятелка, която ги няма, а тя ако ги хареса ги запазва за себе си, ако не също ги подарява нататък Simple Smile

# 39
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Момичета, един малко страничен въпрос. Какво правите с книгите, които сте купили на хартия, не са ви харесали и няма да ги допрочетете или прочетете отново?
Стоят си в библиотеката и ме е яд, че съм ги купила.
И аз така и като търся нещо да препрочета, само ги премятам от ъгъл на ъгъл, че ми пречат. Миналата година имах доста такива неуспешни покупки. Мисля си, дали в библиотека биха ги взели? Там има ли любовни романи изобщо?
От много време не ползвам услугите на обществената библиотека, но предполагам, че има...Друг е въпросът какъв бюджет имат за закупуване на нови книги...Или разчитат на дарения.

# 40
  • София
  • Мнения: 30 085
Скрит текст:
Момичета, един малко страничен въпрос. Какво правите с книгите, които сте купили на хартия, не са ви харесали и няма да ги допрочетете или прочетете отново?
Стоят си в библиотеката и ме е яд, че съм ги купила.
И аз така и като търся нещо да препрочета, само ги премятам от ъгъл на ъгъл, че ми пречат. Миналата година имах доста такива неуспешни покупки. Мисля си, дали в библиотека биха ги взели? Там има ли любовни романи изобщо?
От много време не ползвам услугите на обществената библиотека, но предполагам, че има...Друг е въпросът какъв бюджет имат за закупуване на нови книги...Или разчитат на дарения.
Да, точно за дарения питам. Да даря книгите, може пък някой да им се зарадва.

# 41
  • Мнения: 6 131
Беше изпозвано в диалог.
I’m sure I will, it sounds amazing, but all this has thrown me, more than the discovery of hidden firearms. “Are white-knuckle rides all part of my stay at the pleasure of Danny Black?”
“White knuckle?” He pouts, and, damn him, it’s kind of adorable on his murderous face. It’s mischievous. Playful. “You want white knuckles? Because I can think of a much better way of achieving that.”
I sigh. “How? When I’m gripping your bedpost?” That’s all good and well, but I’ve given him plenty of opportunities to give me white knuckles, and he’s not taken them.

Това е цитата предполагам. Става въпрос да ти побелеят кокалчетата на ръцете, ако стискаш нещо или в юмрук. Ей такива работи.

# 42
  • Мнения: 431
Момичета, един малко страничен въпрос. Какво правите с книгите, които сте купили на хартия, не са ви харесали и няма да ги допрочетете или прочетете отново?
В момента има чудесна инициатива на Тайм Херо и събират книги за библиотеки към болниците. Аз днес изпратих известно количество такива книги.

# 43
  • Мнения: 81
Тъй като по време на първата вълна на пандемията,  библиотеката не работеше и тогава накупих доста книги , след като ги прочетох ги дарих на библиотеката в нашия град.  Зарадваха се много , защото има интерес към такива книги.
Между другото нашата библиотека е доста заредена с нови книги от всякакви жанрове, случвало се е да намирам книги, които все още ги няма в ел . вариант .

# 44
  • Мнения: 61
Момичета, един малко страничен въпрос. Какво правите с книгите, които сте купили на хартия, не са ви харесали и няма да ги допрочетете или прочетете отново?
Оооо пазя си и ги препрочитам с голямо удоволствие най- вече любовните

Общи условия

Активация на акаунт