Абонаментни кутии в България - Тема 17

  • 54 509
  • 741
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 5 193
Никоя кутия не ме изкушава напоследък.  Мкого ме радва това. 😁

# 106
  • Мнения: 1 336
Момичета, аз се чудя коя кутия да взема за море- летния Гуудбокс ме привлича с Кокосолис и афтърсън маслото, но пък серумът за лице е ужасен, а и ще трябва да си взема отделно слънцезащита. Кибрит пък имат слънцезащита и афтърсън продукт, но ми се щеше да пробвам Кокосолис🤦🏻♀ Вие какво мислите?

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 760
Момичета, аз се чудя коя кутия да взема за море- летния Гуудбокс ме привлича с Кокосолис и афтърсън маслото, но пък серумът за лице е ужасен, а и ще трябва да си взема отделно слънцезащита. Кибрит пък имат слънцезащита и афтърсън продукт, но ми се щеше да пробвам Кокосолис🤦🏻♀ Вие какво мислите?
взимай Гуд бокса, май ти е по на сърце 😁 Миналата година така започнах с кутиите , взех лятната на Гуд бокс заради Коко- то и аз, да си начеша крастата, пробвах го. Имам още малко за това лято и май няма да вземам лятната, поне за сега не. Юли, август ако напредна с плажовете- дай боже лято да има ще взема и аз пак лятната.
 Тъй че вземай. Серума пускай за размяна или подари Simple Smile

# 108
  • Мнения: 4 594
В кутията на Кибрит какво е това в зеленото шише за коса?
Аз я бях поръчала и я отказах.
Нещо съм пас с кутиите. Харесвам един продукт, а други не ползвам...
BelleBox...Good box Изобщо не си заслужава. Сокчета, бисквитки и мостри имам бол..
Кибрит сякаш най ми допада...

# 109
# 110
  • Мнения: 307
Пробва ли го , хубав ли е аромата ?

# 111
  • Мнения: 13 933
Дори не съм го отворила 😃 нямам навика да пробвам веднага. Не вярвам да е нещо кой знае какво предвид цената.

# 112
  • Мнения: 307
Момичета, аз се чудя коя кутия да взема за море- летния Гуудбокс ме привлича с Кокосолис и афтърсън маслото, но пък серумът за лице е ужасен, а и ще трябва да си взема отделно слънцезащита. Кибрит пък имат слънцезащита и афтърсън продукт, но ми се щеше да пробвам Кокосолис🤦🏻♀ Вие какво мислите?
Good box за мен си струва повече и е по-хубава. Кокосолис, скраба, brave new care и душ гела са страхотни ❤ Млякото за след слънце не е  много впечатляващо, има приятен аромат, но други лосиони омекотяват и хидратират кожата ми в пъти по-добре.  Само заради горните 4 продукта си струва - разкошни са !

# 113
  • София
  • Мнения: 1 914
Момичета, аз се чудя коя кутия да взема за море- летния Гуудбокс ме привлича с Кокосолис и афтърсън маслото, но пък серумът за лице е ужасен, а и ще трябва да си взема отделно слънцезащита. Кибрит пък имат слънцезащита и афтърсън продукт, но ми се щеше да пробвам Кокосолис🤦🏻♀ Вие какво мислите?

Ужасен? Някои момичета казаха, че главно заради него взимат кутията. Simple Smile Моят седи в запас все още.

Момичета, аз се чудя коя кутия да взема за море- летния Гуудбокс ме привлича с Кокосолис и афтърсън маслото, но пък серумът за лице е ужасен, а и ще трябва да си взема отделно слънцезащита. Кибрит пък имат слънцезащита и афтърсън продукт, но ми се щеше да пробвам Кокосолис🤦🏻♀ Вие какво мислите?
Good box за мен си струва повече и е по-хубава. Кокосолис, скраба, brave new care и душ гела са страхотни ❤ Млякото за след слънце не е  много впечатляващо, има приятен аромат, но други лосиони омекотяват и хидратират кожата ми в пъти по-добре.  Само заради горните 4 продукта си струва - разкошни са !

Аз още се чудя на мангото или на шокото? Ти кой визираш? Simple Smile

# 114
  • Мнения: 307
bebsun, Шокото- разкошен е. Като ми стане наполовина ще добавя малко чисто какаово масло. На него и състава ми харесва повече ❤

Последна редакция: ср, 16 юни 2021, 09:52 от bubanka

# 115
  • София
  • Мнения: 1 914
С него почвам значи. Simple Smile

"За всички, които пожелаха, кутията SKIN+ е отново налична
 

Поради големия интерес, кутията беше разграбена за броени дни!

Тази седмица отново може да я поръчате, но побързайте, защото интереса към тази оферта е огромен !!!

ЛИМИТИРАНА ОФЕРТА

65 лв.
 
СТОЙНОСТ НА ПРОДУКТИТЕ НАД 800 ЛВ.!
+ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА!
ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧЕСТВА, ПОБЪРЗАЙ !!!
ВЗЕМИ ОФЕРТАТА СЕГА!

 

5 продукта на обща стойност над 800 лв.

за твоята луксозна и качествена грижа за кожата:

1. AVANT подмладяващият Ексфолиант за лице с гликолова киселина

2. AVANT Серум, обогатен с колаген и озаряващи съставки

3. AVANT Около-очна маска, помага за деконгестиране на подпухнали очи, торбичките и намалява фините линии

4.  ECOOKING Трио с нощен крем, хидратираща маска и култовата пилинг маска на марката

5. AVANT луксозна Маска за лице, която има за цел да пречисти порите оставяйки ви балансирана, здрава на вид кожа


Красивата жена е уверената жена, която цени себе си, радва се на живота и полага грижи за своята красота. Избрахме за вас 5 изключително висококачествени продукта, които ще озарят лицето ви и ще му придадат пролетна свежест!"
 

# 116
  • Мнения: 13 933
Аз взех Кибрит заради слънцезащитата, още имам от миналогодишния Кокосолис. Сегашния е без фактор, не ме устройва, върху него трябва още един крем.

# 117
  • Мнения: 307
Аз взех Кибрит заради слънцезащитата, още имам от миналогодишния Кокосолис. Сегашния е без фактор, не ме устройва, върху него трябва още един крем.
Как ви стига за толкова много време кокосолиса ? Аз имам чувството,  че за повече от 10 дни няма да ми стигне.

# 118
  • Мнения: 262
Чудя се на Skin+ на Pick and dazzle. Може ли отзиви за продуктите, ако някоя от вас ги е пробвала?

# 119
  • Мнения: 3 638
Момичета, аз се чудя коя кутия да взема за море- летния Гуудбокс ме привлича с Кокосолис и афтърсън маслото, но пък серумът за лице е ужасен, а и ще трябва да си взема отделно слънцезащита. Кибрит пък имат слънцезащита и афтърсън продукт, но ми се щеше да пробвам Кокосолис🤦🏻♀ Вие какво мислите?
Може да погледнеш тази кутия - https://www.pickndazzle.com/GiftBox/Checkout?productSKU=G0520214 … 82&lang=bg-BG
Има и Коколис и слънцезащита.
Серума от Гудбокс и аз не го харесвам. Миризмата е приятна, но опаковката е ужасна, колкото и да се старая, винаги изцърквам прекалено много от него, вече почвам да се замислям дали да не си купя едно шише с пипета и да го изцъркам в него.

Харесва ми как са сменили показването на продуктите на сайта, преди ми беше малко трудно да разбера какво точно има в кутиите им.

Общи условия

Активация на акаунт