Абонаментни кутии в България - Тема 17

  • 54 465
  • 741
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 2 626
Марката е хубава и отзивите в сайта са добри. Можеха някаква друга маска да сложат, но явно тази се харчи най-малко:)

# 451
  • Мнения: 646
Как се отказва кутията на кибрит?

# 452
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Пиши им във ФБ или инстаграм. Имат също така посочен имейл и телефон.

# 453
  • София
  • Мнения: 2 626
Аз не мисля да я отказвам. Кремът на Nini ми звучи много добре. Бих го пробвала. Маската макар и с малко измислена цел:) предполагам също щe е добра. Надявам се останалите продукти също да са интересни. След тази кутия вероятно ще почина малко. Ще чакам saff.

Последна редакция: сб, 31 юли 2021, 19:56 от BettyBoop

# 454
  • Мнения: 283
A някой ома ли идея кпга се очаква да има Saff? Да, споменаха, че ще пускат, но без повече информация. Също дали ще е само тяхна кутия или просто ще има техен продукт?

# 455
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Аз поръчах Кибрита в крайна сметка. Продуктът за блестящите устни ми изглежда интересен, може би гланц за устни и 2 аксесоара, които наистина ще бъдат изненада.

# 456
  • Мнения: 1 306
Кибрит
🤩SNEAK PEEK #2🤩 През август отново ще те срещнем с един от любимите ни брандове - Mudmasky!
🧪Тяхната Антиоксиданта маска за лице е необходима грижа в нашето забързано ежедневие, а нейната стойност е 93 лева!

🤳 Маската действа като щит срещу вредите от синята светлина и се бори с оксидативния стрес.

🤗 В нейния състав ще откриеш:

🧬 Карнозин - пептид, който блокира свързването на захарите и колагена в кожата.Това е основната съставка, която предпазва кожата ти от синята светлина като повишва нейните защитни функции.
🌋 Мароканска глина - намалява сухотата и подобрява еластичността, и чистота
🏵 Невен - има успокояващо  и подхранващо действие
🌾 Витамин Е - предотвратява унищожаването на клетките, подобрява тонуса на кожата

💆♀ Създадена с мисъл за теб, тази маска ще бъде твоят антиоксидантен помощник и чудесно допълнение към обичайната ти грижа за кожата.

🤫 Ще я откриеш в изданието ни за август, заедно с обновяващ крем с хиалуронова киселина  + още 5⃣ продукта на обща стойност над 220 лева! 🎁

🚚 Поръчай последната ни лятна кутия днес, а ние ще ти я доставим между 10 и 14 август!

# 457
  • Мнения: 4 381
Това не го ли четохме вече в темата?! Кому е нужно?!

# 458
  • Мнения: 1 306
Това не го ли четохме вече в темата?! Кому е нужно?!
Имаше предположения за продукта, без конкретика. Ако на Вас не е нужна информацията, на някой може и да му е полезна. Така, че по-спокойно, ако може.

# 459
  • Мнения: 262
На мен ми е интересно какво ще е това с лимона. Иначе поръчах, само заради крема на Nini, заинтригува ме и искам да го пробвам Wink

# 460
  • София
  • Мнения: 1 914
Днес разпращат Ladybox най-после. Simple Smile

Аз поръчах и Кибрит, въпреки че го имам коментирания продукт от друга кутия. Май от Bellebox.

# 461
  • Мнения: 1 336
Днес разпращат Ladybox най-после. Simple Smile

Аз поръчах и Кибрит, въпреки че го имам коментирания продукт от друга кутия. Май от Bellebox.
Не съм видяла, че днес изпращат Лейди бокс. Чакам я с нетърпение, поръчах тази с топ 5 продуктите. Чакам и МФБ. От Кибрит се отказах този месец. Дано вече разнообразят малко, че с тези кремове, серуми и маски за лице просто се затрупах и кутиите вече не ме интригуват.

# 462
  • Мнения: 3 638
Аз поръчах тази от МФБ

# 463
  • Мнения: 1 398
Имам спиралата, приятелка ми я донесе от Америка. Страхотна е - не слепва и разделя миглите много добре. А аз съм много капризна по отношение на спиралите...

# 464
  • Мнения: 511
Днес разпращат Ladybox най-после. Simple Smile

Аз поръчах и Кибрит, въпреки че го имам коментирания продукт от друга кутия. Май от Bellebox.
Не съм видяла, че днес изпращат Лейди бокс. Чакам я с нетърпение, поръчах тази с топ 5 продуктите. Чакам и МФБ. От Кибрит се отказах този месец. Дано вече разнообразят малко, че с тези кремове, серуми и маски за лице просто се затрупах и кутиите вече не ме интригуват.

Кибрит много време не са имали кремове, серуми и маски. Те специално имат най-разнообразни продукти

Общи условия

Активация на акаунт