Партията на кафеджийките и кафеджиите

  • 9 842
  • 129
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 565
Не мога да си отворя сутрин очите без божествената напитка.
И аз.  Crazy

# 106
  • Мнения: 11 042
Lavazza и Nescafe 2 in 1  Simple Smile
Не обичам нес.

# 107
  • Мнения: 1 416
Много обичам кафе и злоупотребявам с него. Нямам предпочитания кьм марки, само "Лаваца" не харесвам... Предпочитам еспресото, нес обичам също много. Пия кафе без захар и сметана...  Peace

# 108
  • Мнения: 3 537
Обожавам кафе WinkПредпочитам го чисто,леко подсладено,с кафява,бяла захар-няма значение.
Сутрин задължително пия една чаша 200 гр по-силничко,пия си го до обяд съответно.След обяд по някое време си правя още едно по-слабо или пък 3 в 1...това е.След 18 ч гледам да не пия кафе щото трудно заспивам после.
По принцип от доста време насам пия само Елит Форте.Понякога пък си правя различни смески от кафета и всеки път ми стават много сполучливи комбинации.

# 109
  • Мнения: 5 877
чисто кафе, по възможност на кафеварка или филтър, може и турско, но не от кафе-машина (не че и такова не пия, де).
Много обичам да ми замирише на прясно смляно кафе... трябва да направят такъв парфюм (мъжки  Mr. Green)

# 110
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Докато четох какви ли не вкусове ми минаха през устата...! Та така - в къщи турско с мед, на работа еспресо - по рецепта с кафява захар. Общо за деня - 2-3 бр.
Любим сорт - Мока.

# 111
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Lennie, Май съм се объркала за кафемашината. На снимката изглежда абсолютно същата, но цената й не е такава. Пак е Делонги, но е към 180-200лв. Не сме я оставяли без вода, но на все някакви дефекти дава. Както и да е, но аз все пак исках да уточня.

# 112
  • Мнения: 6 461
Аз обичам да си пийвам кафенце . Mr. GreenМога да каже че ми е любима тонизираща напитка Simple Smile
Сутрин задължително цапвам едно късо еспресо за да мога да си вдигна клепача Wink

# 113
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ооох, току-що разгледах сайта на Saeco и ми паднА шапката  ooooh!
Ето, няма само аз да точа лиги Grinning

 Crazy



Искам някаква такава за в къщи пък  Crossing Arms

# 114
  • Мнения: 5 647


Искам някаква такава за в къщи пък  Crossing Arms

Аз също, но май са доста скъпички. Тези от снимките, де.  Crazy

# 115
  • София
  • Мнения: 1 892
Малко драма да споделя и аз! Бившият ми мъж ме замери веднъж с кафемашина Делонги, направо я изтръгна от кабела и я хвърли по мен, слава богу не ме уцели, откърши й се джаждата за капучино и изкърти парче от стената, но после си работеше перфектно, корава излезе. Нямам си машина вече, подарих я на сестра ми, събирам пари за нова. Обичам еспресо!

  Реших вече,това ще е мойта машина !!!  Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 18:26 от Mirena80

# 116
  • Мнения: 495
пия леблебия  Mr. Green

# 117
  • София
  • Мнения: 2 164
Не мога да живея без кафе!
Обичам да пия двойно еспресо силно и ароматно без мляко и захар с голям каймак.
Обичам и фрапе.
Вкъщи пия шварц (не сме си купили още машина за еспресо). Харесваме Дау Егбъртс жълтата и червената опаковка и не сме им "изневерявали" от няколко години.
Не обичам сортовете кафе, които киселеят.

# 118
  • Мнения: 3 091
Обичам еспресо, но с италианския вкус. дъъълго.
Обичам фрапе - бяло. Обичам и нескафе - правя си го със студена вода!

И ние не обичаме киселеещите кафета!

# 119
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Еспресо или кафе от кубинска кафеварка.
Дау Егбърдс,Лаваца,Спетема.
Мразя фрапетата.
Инстантно от време на време ,не ми е любимото.
Обичам кафето но съм ги свела до едно две на ден защото много се снервям напоследък и от повече кафе ми става зле.

Общи условия

Активация на акаунт