Гъбена супа със сметана

  • 14 302
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 065
Гъбената ми супа вече ври на печката ,но по липса на сметана ще сложа прясно мляко .Благодаря ти ,дано е вкусна и така  chef

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Утре ще пробвам супичката.Звучи страхотна...

След малко ще папкаме отново супичката с Топено сиренце.
Лео  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 036
Лео,
Като казваш 2 бульона какво имаш предвид гъбени ли?

# 18
  • Мнения: 7 474
Лео,
Като казваш 2 бульона какво имаш предвид гъбени ли?

Обикновено слагам пилешки или какъвто се намира под ръка  Laughing

# 19
много апетитна супа   bouquet

# 20
  • Мнения: 3 537
И на мен ми хареса рецептата , реших да я наготвя довечера тази супичка,а и гледам бързо става Wink
  bouquetОще днес ще я пробвам,обожавам супички с гъби,правя подобна но с прясно мляко,и тази ще ми хареса сигурна съм,мерси за рецептата Hug
Кажи после как е с прясно мляко Grinning

# 21
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Лео-пак извади лесна и вкусна рецепта,утре ще я пробвам твоята супичка.  bouquet

# 22
  • софия
  • Мнения: 25 467
  bouquet  bouquet
Не мога да кажа нищо повече - мноооооого вкусна.
Лео, всичко, което съм пробвала по твоя рецепта е  newsm74

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Това е най-хубавата супа,която съм яла! Hug  bouquet Hug

# 24
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Искам да кажа,че супата беше много вкусна,ЛЕО-  bouquet

# 25
Това е другата ми любима супичка след тази с топеното сирене  Hug


Гъбена супа със сметана!!

300-400гр. гъби
1 морков
1 гл.лук
1-2 картофа
2 бульона
копър
1 с.л.брашно
1 малка  коф. заквасена сметана

Задушавам лука и брашното, добавям около 2 литра вода (ако се наложи ще добавите), гъбите (или смляни в блендер, месомелачка или ситно нарязани), моркова и картофа рендосвам на едрото ренде  и добавям подправките. Всичко ври около 40мин. , добавям сметаната и като заври свалям от котлона. Божественна е Crazy

Бон апети!!!


# 26
  • София
  • Мнения: 7 039
Leo,    bouquet дължа ти огромна благодарност за тази рецепта. Синът ми е много злоядо дете, всъщност не обича нищо готвено, плодове, зеленчуци. Доброволно хапва само луканка и ако го почерпят (аз много рядко купувам) с някои от боклуците Бестини, Лото и т.н. , останалата храна я яде с уговорки, условия и т.н. Направих супичката и малкият е във възторг, вчера преди да стане време за вечеря ме попита за "супичката от гъбки" и обясни, че много, много я харесва, а супата наистина е страхотна.

# 27
Рецептите ти са много вкусни.Мерси! Simple Smile Simple Smile

# 28
Лео благодаря за прекрасната рецепта  Гъбената супа, мъжа ми я обожава всеки път като имаме гости ме кара нея да готвя   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт