Слушане тоновете на бебето

  • 2 658
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 390
На мен почнаха да ми ги следят сега в края на 7-мия.Но засега само веднъж в месеца.

# 16
  • Мнения: 742
След 7-ят месец ми ги слушаха на всяка консултация. Преносих 14 дни и ми ги слушаха всеки ден и всеки ден ми правеха запис.  Направиха и когато влязох в 9 месец.

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 00:04 от sisi_mi6i

# 17
  • Мнения: 6 164
Между запис и слушане има разлика, дайте да уточним за кое говорим, защото всеки си пише различно. Rolling Eyes

Слушаха ми ги всяка седмица в 9-ти месец. С апарата, дето само слушаш "конския тропот". Mr. Green Запис ми направиха 2 дни преди да го предизвикат и в деня на раждането. С апарата, който ги "изпринтва" и на хартия се вижда кривата.

# 18
  • Мнения: 437
В 9-я месец ми правиха 3-4 пъти записи на тоновете. Ходих в Окръжна болница, при лекарката, която ме изражда.

# 19
  • Мнения: 5 391
Като влязох в 9-я всяка седмица ходех в АГ-то на запис на тоновете Peace

# 20
  • Мнения: 5 026
Между запис и слушане има разлика, дайте да уточним за кое говорим, защото всеки си пише различно. Rolling Eyes



 Така е! На мен ми правиха запис 2 пъти в 9 месец (да уточня, че това беше в частна клиника), а иначе на редовната консултация в поликлиниката-не!

# 21
  • Мнения: 1 284
аз ходих веднъж в седмицата за запис на тоновете, в СВ.София

# 22
  • Мнения: 6 164
По принцип тоновете само ги слушат.

Запис се прави едва когато има съмнения за някакъв проблем.

# 23
  • Мнения: 5 391
Запис се прави едва когато има съмнения за някакъв проблем.[/color]
Тц, аз не съм имала проблем, но въпреки това ходех всяка седмица на запис, просто рутинно.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Само в род. дом като влязохме 3 дена преди секциото

# 25
  • Варна
  • Мнения: 199
При мен слушат тоновете на всяка консултация, като от 8-мия месец ходя на всеки 2 седмици, а сега в 9-тия ходя всяка седмица. Последния път ми направиха и запис на тоновете, защото имаше съмнение,че са станали по-тихи, но се оказа че всичко е наред. Казаха, че просто бебето е било заело някаква по-особена поза и затова не са се чували добре.

# 26
  • Мнения: 1 328
В Св. София можеш да ходиш ако искаш всеки ден. Там казаха че е хубаво всяка седмица да се записват.  Peace

# 27
  • Мнения: 8 917
Не са ми слушали тоновете.

Общи условия

Активация на акаунт