"Пълна промяна" в България!Бихте ли участвали?

  • 8 802
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 899
Тц, тоз ужас и таз болка не бих ги преживяла зарад едната промяна.

# 16
  • Мнения: 8 917
Ще си помисля Laughing

# 17
  • Мнения: 1 290
Чак от "пълна" промяна нямам нужда,нещата които бих коригирала са:
*отслабване и стягане,но с фитнес
*стесняване на носа
*повдигане на гърди
*едни холивудски зъбки
опа май не е малко Confused Embarassed

# 18
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Може би бих участвала, но не ми стана ясно, избрани ли са вече тези 26 човека, или тепърва ще се избират.

# 19
  • Мнения: 2 897

гледам предаването редовно, радвам се,
когато истински нуждаещи
се хора имат уникалния шанс да се променят,
което би им струвало стотици
хиляди долари.
понякога дори се просълзявам, а ( незнам дали са давали този случай)
, когато оправиха слуха на една жена и я заведоха да чуе симфоничен оркестър
ревах 15 минути.


Lennie,много хубаво си го написала Heart EyesТова се отнася и за мен Peace
Харесва ми предаването и искрено се радвам на хората,които получават такава хубава възможност да изживеят остатъка от живота си по начина,който така силно са желали и изстрадали...
Нямам такива силни аргументи да участвам,моите недостатъци са минимални,мога да си живея и с тях за сега Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Бих участвала да,даже с мъжа ми като го гледаме понякога му обеснявам какво аз бих променила в себе си.
1.Малко да ми намалят бузките и да ги направят с ясно изразени скули.
2.Силиконче
3.Абдоминопластика и липосукция тук таме-но само ако го правят техните доктори,иначе липосукция от българин не мерси страх ме е. Stop
4.Избелване на зъбки
5.Козметични процедури на кожата на лицето.

# 21
  • Мнения: 5 877
Не, но ще номинирам целия общински съвет барабар с кмета да участва. Надявам се промяната наистина да е пълна.

# 22
  • Мнения: 2 759
     ИСКАМ да съм хубава.. Обаче.. нямам особени проблеми... Все пак, ако може, искам:

- фасетиране на зъбките;
- лазерна епилация навсякъде;
- лазерно подмладяване на кожата (профилактично)
- карта за едномесечен престой в спа център всяка година;
- безплатна карта за доживотен маникюр и педикюр;
- карта за двумесечни антицелулитни процедури веднъж на 3 години;
- да ми удължат косата...

    ...и подобни такива... май за съжаление се водят само козметични процедури и вероятно не се правят в това предаване (не съм го гледала досега)... Обаче ако имах проблеми щях да се запиша без да се замисля!...

# 23
  • Мнения: 3 611
Не, не бих участвала.
Малко стрии на д-то, които не ми пречат (нямам намерение да ставам фотомодел) и леко отпуснат корем, който с малко фитнес може да се стегне (ако не пия бира си го стягам доста успешно и беz фитнес  Wink) не могат да ме накарат да легна под ножа. Цици си имам и в главата иzглеждам zадоволително... какво му трябва повече на човек. Всъщнот, щастлива съм с тялото си, макар след раждането да е на светлинни години от преди него...  Grinning

# 24
  • Мнения: 1 455
Тази информация ми е от около три месеца ,но знам само,че Слави Трифонов е купил правата и ще го правят в България,докато Нова ще снимат "Страх"

# 25
  • Мнения: 10 758
Преди няколко месеца( точно когата течеше кастинга на Сървайвър) ми казаха, че ще почва "Пълна промяна" и в БГ.Ако имах повече инфо, още тогава щях да се запиша Mr. Green
Доста неща искам да променя в тялото си.Не се харесвам в сегашното Cry

# 26
  • София
  • Мнения: 131
Страшно много ми харесва предаването, но и аз смятам че има много повече хора от мен които наистина се нуждаят от тази промяна. Промяна която ще им донесе малко повече самочувствие и увереност...

Пък и аз съм от хората на които много им се иска, но не им стиска.  Simple Smile

# 27
  • Sf
  • Мнения: 808
Бих участвала, мдааа...
Майкъл Търмънд го купих и сега кротко и тихо сбира прах на лавицата... Ама да му падна в ръцетеееее... Ей това искам от Пълна промяна. Ама надали Майкъл ще го командироват в България...

А и нали при кастинга ще ти запишат историята "Защо искам да участвам" и после ще те пускат в рекламни блокове... Нали помним тези, които не бяха одобрени за Биг Брадър...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Навярно бих, обаче за такъв кратък период няма да могат да ми коригират неравностите по друг начин, освен с липосукция, а аз на такова не се подлагам... Sick
Силикон на гръдта, скъсен нос,  различна брада, лифтинг, че съм дърта вече - може. А, може нови зъби, че тия овехтели, износени са... Тряба ми изправят и краката, нали са майстори... А, искам и нова коса, да присадят тъй повече и по-твърда да е.. Лазери, космоси, работа бол!
Абе имам намерения, високи са ми изискванията, надали ще ги изпълнят.  Laughing

# 29
  • Мнения: 4 390
Не, притеснява ме тази публичност. Blush
Иначе, имам доста кусури, но си живея доволно и с тях. Grinning
Нека се възползва някой, истински нуждаещ се от пълна промяна.
Ако реша да ставам красавица Flutter или да се подмладявам,
винаги бих могла да си направя разните му козметични корекции,
без да ми се налага да го правя достояние на цяла България. Blush

Общи условия

Активация на акаунт