"Пълна промяна" в България!Бихте ли участвали?

  • 8 814
  • 136
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 328
Бих,да!
Най-много искам лазерна операция на очите,да изхвърля всички очила и лещи!

# 46
  • Мнения: 1 101
Не бих участвала  Naughty  Нямам такива сериозни проблеми с външния си вид, каквито имат техните участници.

# 47
  • Мнения: 23 023
По принцип бих участвала, но с онези американските доктори, не и с български Thinking Thinking
Не съм сигурна в професионализма им, честно.
А и има нещо друго - сигурна съм, че тук няма да се захванат с наистина тежки случаи, а само с такива, при които би имало бърз видим ефект - цици, носове, малко диетка....
Докато в САЩ ми се струва, че залагат повече на вече по-възрастни хора, при които освен дефекти по рождение има и стареене, отпусната кожа или направо висяща в следствие на отслабване. Задължително им правят лазерни операции на очите.

Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 1 244
Не, не бих участвала, нямам нужда от оперативна намеса. Naughty

Е, страничен наблюдател би казал: "Цици!", но аз си ги харесвам така  Mr. Green, не ми понася мисълта че ще имам чуждо тяло в себе си...  Rolling Eyes

Виж фитнес инструктура бих го посетила  Twisted Evil

За избелването на зъбите - зъболекари са ми казвали, че е краткотрайно и се разрушава емайла. Т.е. бели зъби, но с повишен риск за кариес.
Лично моите са си добре.   Sunglasses Пък и в "Пълна промяна" слагат фасети, които според мен изглеждат прекалено неестествено.
За лазерната операция на очите - пак от доктори знам, че принципът е скъсяване на нерв (съотв. фокуса), но след време, всъщност приблизително 2 години, старото състояние започва се връща, трябва нова операция, после пак ... и ако продължиш, ще ти се съсипят очите. Не се препоръчва.  Naughty
(Питала съм, щото съм малко късогледа)   Nerd

Самото шоу го приемам само за хора, които наистина имат проблем (мн. крив и голям нос например...). Но съм попадала и на епизоди, където участниците нямат чак такава нужда от подобни процедури.

# 49
  • Мнения: 4 076
Бих искала мааалко по-бели зъби,напълно си харесвам всичко останало  Flutter(пусти Лъв  Laughing)

# 50
  • Мнения: 1 006
Да, бих участвала, ама надали ще ме изберат newsm78 А кога и къде newsm78
Та, няма да откажа следните благинки:
- порцеланови фасетки за кривите ми зъбчета
- махане на едни кожички над клепачите ми Embarassed
- махане на увисналата кожа на корема ми Embarassed Embarassed Embarassed която май няма начина да стегна сама
- фитнес програмка за мързеланки като мен
- фризьор, козметик и прочее - много обичам да се глезя така, ммммммммммммммм Flutter Crazy

# 51
  • Мнения: 8 505
Не,не бих.Харесвам се (аууу,че съм нарцис Wink ).

# 52
  • Мнения: 2 381
Бих участвала в Частична промяна  Mr. Green

има и такова предаване. Намират някоя майка или мъж, скапани от работа - правят им прическа (подстригване, боядисване), грим (за жената), водят ги по магазините и им купуват дрехи съобразно фигурата. Като се започне от ежедневните и се завърши с официални (правят пълна ревизия на гардеробите), и най- много зъбите да им избелят.

# 53
  • Мнения: 293
Камелия - 'да' ли каза??? Нали си ти на снимката? Не те й срам!   bouquet

Като млада и глупава щях да правя операции на сичко, даже паричка за устнички мислех да сбера, че по-евтино Crazy

Сега - нищо не пипам  Peace (аз глупава съм си още, ама си свикнах на телото, квото - такова, каквото не е - стягаме с гимнастика  Laughing )

Е, може би хубава цица след някоя и друга годинка Laughing

(зъбетата не щя да си показвам по тв, сега ще се закупува една холивудска усмивка, имало такава паста, или тая, дето тук я рекламирахте, че откак пропуших...)

# 54
  • Мнения: 953
Що пък да не участвам, смятам че ще е добре.

# 55
  • Мнения: 229
Предаването много ми харесва, но мисля, че не отговарям на изискванията за да участвам в него. Има хора обаче, които се нуждаят наистина от пластична операция за да се чувстват добре в своята кожа и да получат необходимото самочувствие. Мисля, че е добра идея да има такова шоу в България, защото биха помогнали на много хора, които не са доволни от външния си вид.

# 56
  • София
  • Мнения: 35 985
не, не бих

# 57
  • Мнения: 1 059
Не не бих

# 58
  • Мнения: 2 849
Искам да участвам ,ама няма да ме изберат .Не че съм голяма убавица Crazy,ама екипа ще избират хора на които има драстично какво да им се променя .Поне така мисля . Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 1 418
Разбира се,че да.Има доста неща,които не харесвам в себе си,тъй че може да се поработи.Гърди и зъби,малко стягане във фитнеса...няма да е зле!

Общи условия

Активация на акаунт