"Пълна промяна" в България!Бихте ли участвали?

  • 8 807
  • 136
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 546
бих участвала в частична промяна - искам очите да ми оправят. и зъбките, ама тях , ако може така , че да не ми се налага след 10 години да продавам апартамент, че да си платя поддръжката  Laughing

# 61
  • Мнения: 2 019
трудно бих се подложила на операция

# 62
  • Мнения: 811
Искам силикон Mr. Green

# 63
  • Мнения: 10 758
Искам лазерна операция на очите за 3 мин., както е в "Пълна промяна" и да не нося вече очила, но не с наши специалисти!!! Останалото е в кръга на всеки човек да се поддържа, ако иска!!! newsm78
Операцията на очите трае около минута и мога да ти гарантирам, че имаме прекрасни специалисти PeaceАз си правих такава операция през април и съм супер доволна  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 616
Не бих. Първо, ужасявам се при мисълта за каквито и да е хирургически намеси. Второ, живея си в хармония с всичките си недостатъци, тъй че нямам намерение да ги коригирам, въпреки че имам забележки към себе си. Wink

# 65
# 66
  • София
  • Мнения: 2 623
Ухааааа даже мисля първа да се запиша. Аз дори мислих още отдавна писмо да им пиша в Щатите чак. Толкова много искам  Hug

# 67
  • Мнения: 2 180
Бих си намалила бюста, но не знам дали ми стиска... Rolling Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 1 654
Харесвам това което си имам и не бих се подложила на подобни интервенции дори и когато времето сложи свая отпечатък!

# 69
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Да бих участвала,старата тема:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=75379.0

# 70
  • София
  • Мнения: 1 819
Първа съм.
Липосукция, повдигане на бюста, малка промяна на носа, да ми пооправят зъбите и съм като нова.
После един тур по Витошка и ще съм неотразима:)Simple Smile

# 71
  • Мнения: 2 759
     А как стават "нещата" - консултират те и ти си избираш процедури или щом си там могат да правят каквото си искат с теб?  newsm78

# 72
  • Мнения: 6 909
     А как стават "нещата" - консултират те и ти си избираш процедури или щом си там могат да правят каквото си искат с теб?  newsm78
Ти казваш какво искаш, те те консултират и се спирате на някакъв вариант.

# 73
аз лично не, обаче наитина има хора, на които това би им помогнало адски много,
но един приятел беше култов по отношението към промяната на американките -
вика - тук жените са си хубави, а в америка от някакво грозилище правят обикновен кон  Laughing

# 74
  • Мнения: 6 315
Не бих. Имам си кусури, ама не ща да лягам под ножа. Специално по лицето не давам пък изобщо да ме пипат - Аресвам си го  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт