ОКТОМВРИ още е далече, но стигнахме средата вече! - Тема 9

  • 28 430
  • 769
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 151
Със спането и аз имам проблем от няколко дни. Дали от жегите или от това,че не се уморявам толкова,защото почивам повече - нямам идея Rolling Eyes

# 766
  • Мнения: 381
Много е зле съм със спането. Много ми е жега и краката ми са подути и ме болят. Към 2 часа заспивам като захладнее и до към 6-7 спя непробудно. Даже се събуждам по гръб , а не ми е от най-удобните пози.

# 767
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Точно тези на Томи типи ми донесоха преди 4 дни от Лондон заедно с някакъв уред за направа на мляко.С баткото ползвах пърао Авент после стъклени на Канпол.
Ние днес поръчахме креватче от Айко понеже го хванахме намалено,а също матраче,обиколник и спален комплект-и те намалени.
С пълните упойки нямам проблем-6 пъти са ме приспивали и винаги навреме ме пускат...

# 768
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
Ние сме с Мам, както и залъгалки на Мам. Томи типи му бяха големи и се оливаше. Сега като е по-голям е с тях.

Родих е епидурална. Първата доза ме държа 4 часа, сестрата каза, че не е виждала толкова дълго да действа😁 следващата доза доста по-бързо ме отпусна.

Мисля пак с епидурална да съм. Страх ме е от игли, но болката от контракциите не мога да издържа😕

# 769
  • София
  • Мнения: 1 369
Оляхме се малко със страниците, но докато стигна до компютъра.... Grin

Хайде в новата темичка- Слънцето все по-силно грее, в коремчето на мама ОКТОМВРИйчето лудее! - Тема 10

Общи условия

Активация на акаунт