AVON само за представители - III

  • 16 572
  • 355
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 5 828
алергия към съставките  Peace

по принцип моята координаторка сама се оправя, не ме пита нищо, тя си пише причините  Grinning

# 316
  • Мнения: 36 052
момичета, преди време имаше червило-стик с молив zа устни от другата страна - дали го има още? не ми се рови в нета - нямам хартиен каталог; взех си го преди време и много ми харесва, искам го пак Simple Smile
colour definition /pinky beige/

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 12:45 от bubanka

# 317
  • Мнения: 1 028
алергия към съставките  Peace

по принцип моята координаторка сама се оправя, не ме пита нищо, тя си пише причините  Grinning
Пък на мен ми казаха,че алергията не е мотив за връщане на продукта,но зоналната ми ги взе и каза,че ще пише като причина"отказ за плащане",ми то излезе много по-лесно отколкото си мислех,аз винаги съм смятала,че трябва наистина уважителна причина и,че такова от типа"клиентката ми го отказа" не играят.

# 318
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Зоналната ли ти каза, че алергията не е мотив за връщане Shocked newsm78, че това си е най-основателната причина според мен Thinking. Аз почти винаги връщам с това обяснение Peace.

# 319
  • Мнения: 1 028
Зоналната ли ти каза, че алергията не е мотив за връщане Shocked newsm78, че това си е най-основателната причина според мен Thinking. Аз почти винаги връщам с това обяснение Peace.
Да тя ми го каза това,а на мен  една алергия ми се струва доста солидна причина.

# 320
Здравейте.Много бих искала да ви попитам къде мога да разгледам новия каталог,защото прочетох по-нагоре,че някой го качвал.А тъй като в моя град все още не е дошла датата за първа поръчка,но ми е адски любопитно.Моля.Чакам отговор ако има някой on-line Предварително благодаря! Simple Smile

# 321
# 322
  • Мнения: 990
Здравейте.Много бих искала да ви попитам къде мога да разгледам новия каталог,защото прочетох по-нагоре,че някой го качвал.А тъй като в моя град все още не е дошла датата за първа поръчка,но ми е адски любопитно.Моля.Чакам отговор ако има някой on-line Предварително благодаря! Simple Smile
http://snimka.bg/album.php?album_id=76037
линка го имаше в другата тема за Avon, любезно предоставен от Gigi   bouquet (за теб мила)

# 323
  • Мнения: 511
алергия към съставките  Peace

по принцип моята координаторка сама се оправя, не ме пита нищо, тя си пише причините  Grinning
Пък на мен ми казаха,че алергията не е мотив за връщане на продукта,но зоналната ми ги взе и каза,че ще пише като причина"отказ за плащане",ми то излезе много по-лесно отколкото си мислех,аз винаги съм смятала,че трябва наистина уважителна причина и,че такова от типа"клиентката ми го отказа" не играят.

Ако това не е мотив, то кое е? Shocked Laughing Нещо ще да се е объркала зоналната Thinking Добре поне, че ти е свършила работа Peace

# 324
  • Мнения: 2 433
момичета, взех си днес кашона от Ейвън и да ви кажа на цялото ми намане на време 2 часа разпределях продукти. Всички кодове във фактурата са различни от тези в брошурата #Crazyразногледа станах докато разчета всичко и установя кой продукт кой е....Такова чудо не съм и сънувала че може да ми се случи! ooooh!
И наъй странното че ми липсват 2 комплекта "Трисъл" и един френски маникюр. Един от шампоаните е описан като такъв във фактурата а ми е изпратен балсам... и голяма обърквация този път!
Да ми кажете по мини брушурата как ще се поръчва???Заедно с брошура01 или като отделна поръчка??

# 325
  • Мнения: 3 835
Сигурно си имала много комплекти - тогава наистина е кошмар с кодовете, защото всеки продукт е с различен.
Френският маникюр и на мен ми е с червен светофар. И сенки - сега ако не ми ги иска мацката, кофти. И ССС е червено.
Дано в събота си взема нещата а не в понеделник - нямам търпение.

# 326
  • Мнения: 229
Ей чакайте и тук да ви попитам - мога ли да си поръчам все още някои неща от каталог 12 и други от каталог 13 едновременно? Да има желаещи за поръчка?

# 327
  • Мнения: 990
Ей чакайте и тук да ви попитам - мога ли да си поръчам все още някои неща от каталог 12 и други от каталог 13 едновременно? Да има желаещи за поръчка?
вече не може по 12...само 13

# 328
  • Мнения: 416
Аз си получих днес коледните подаръци  от Avon - маскатата за коса с маслини и душ-гел от Спа-серията. Бях забравила за тях.

# 329
  • София
  • Мнения: 2 901
Днес си взех и аз поръчката. Някой ще ми каже ли, от какъв зор беше тази мини брошура? - Ами абсолютно всички предложения от нея ги има и в каталога и то на същата цена! Какво й е по-различното, за какво ни служи?!? Че и лимитирани бройки в зависимост от не знам какво си!

Общи условия

Активация на акаунт