AVON само за представители - III

  • 16 556
  • 355
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 5 828
по мини брошурата пускаш поръчка в 13/2 кампания, а нещата са от 1 брошура, т.е. ги получаваш предварително, май всички са с 25%, но не влизат в обема за отстъпка  newsm78

# 331
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз днес си взех поръчката, добрата новина е, че нямам никакъв недостиг newsm44!

# 332
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
И аз днес си взех поръчката, добрата новина е, че нямам никакъв недостиг newsm44!
а нещо светеше ли ти при поръчката Thinking

# 333
  • Мнения: 282
Момичета, аз установих за какъв дявол са го сложили тоя светофар. За да не можем да връщаме продукти. Пуснах си поръчка на редовна дата, после правих две добавки. И трите пъти различни неща бяха с червено. Водят ли статистика в определен ден и час какво е светило за даден продукт? На редовната дата чантичката ССС не беше в недостиг, но онзи ден беше. Дали ще я получа? Съмнявам се!
Дано да не съм права, но май за това е цялата работа - да чакаме и да се набутваме, когато клиентите се откажат.

# 334
  • Мнения: 1 028
Гледайки преди малко фактурата си виждам,че имам недостиг от пилата за нокти дето е към френския маникюр и 2 чантички от прословутия комплект "ССС",направо се учудвам,че не са ги заменили с някякъв друг модел.И с тез смотаните светофари само всяват смут и паника сред народа,като поръчвах 5 продукта ми светеха.

# 335
  • София
  • Мнения: 2 901
jillyL, разбира се, че това беше истинската причина на нововъведението "светофар" - защото така или иначе недостиг и досега си е имало, кво им пука да те предупреждават, така и така ще ти го напишат във фактурата. Но с червените светофари предотвратяват изкуственото напомпване на обем на поръчки с цел вземане на по-голяма отстъпка, а после отказането на куп продукти, връщането им.

Но сигурно добре са го измислили - едва ли нямат представа в момента на поръчката, кой светофаре светел.

Ама аман от тези пили - как може да са им в недостиг 2 поредни кампании и да ми я влачат една пуста пила и в третия пореден акталог да ми я бутнат в комплекти и тя пак да не дойде, та 2 пъти! Колко по-рано ги измислят тези нови оферти, че не могат да отреагират! ИЕ тяхната не е лесна, ама... Лошото е, когато се случва с продукти, дето си си ги избрал като подаръци за определена поръчка, как така ще ти дойде главния продукт, а подаръкът към него - в недостиг?

Аз за кутийката за бижута да се изкажа - много е зле положението. Огледалцето е ок, е май не е 1 към 1 реален образът, леко по кръгло ми излиза лицето, ама може ли да е от картон, бе хора? Представете си примерно кашон облепен с фолио! Красива е, няма съмнение, направо е бонбонче, ама колко е трайна? Ега ти!

# 336
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз днес си взех поръчката, добрата новина е, че нямам никакъв недостиг newsm44!
а нещо светеше ли ти при поръчката Thinking
Светеше ми само едно жълто на един лак за нокти, но въпреки всичко се притеснявах да няма недостиг заради празниците.

# 337
  • Мнения: 1 028
Цитат
Но с червените светофари предотвратяват изкуственото напомпване на обем на поръчки с цел вземане на по-голяма отстъпка, а после отказането на куп продукти, връщането им.
Не вярвам някой да си поръчва неща,които се надява да не му пристигнат,баси хазартния тип трябва да е
Цитат
ошото е, когато се случва с продукти, дето си си ги избрал като подаръци за определена поръчка, как така ще ти дойде главния продукт, а подаръкът към него - в недостиг?
То и подарък не е щот те инак тез лосиони за на по5 и нещо ,значи чантичката ти иде и тя към петарка,ее де го подаръка,че не виждам..шарлатанииии,ако пък го взема за подарък на някой ебаси изложбата ще стане..на ти сега тез работи,пък като дойде чантат след 2седмици ще ти я донеса,пък ако стане и тя като  пилите за нокти на пролет ще си я вземеш,ама,че велика глупост.

# 338
  • Мнения: 537
Някой сеща ли се как изглежда колие Olive, то е в спец. предложенията. Аз намерих едно, но не си го спомням и незнам дали за това става дъпрос.

http://www.aspirestyle.co.uk/catalogue/index.php?main_page=produ … 0699571e3181f3c87

# 339
  • Мнения: 35 988
с издължен капковиден зелен камък
ne e towa ot snimkata

# 340
  • Мнения: 35 988
namiram towa:
no ne se seshtam s 1 kamyk li beshe ili s 2 kato na kartinkata
/izwinqwaj za latinicata/

# 341
  • Мнения: 537
Мерси много  сега се сещам. И обици май имаше?

# 342
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Мерси много  сега се сещам. И обици май имаше?
да, комплект с обици е

# 343
  • София
  • Мнения: 5 828
На сайта е качен график за поръчки с промяна на датите около Коледа, става въпрос за втора поръчка от К1.
А накрая пише:
               
Важно!!! Поръчка по Интернет можете да подадете и до 10:00ч в деня след датите, посочени в колонка "Факс/Интернет", при условие, че нямате просрочени плащания.   
(Всяка поръчка, подадена на този ден и задържана на кредит-контрол, остава окончателно задържана)
   

Какво ли значи "окончателно задържана"  newsm78
Задържали са ми поръчка, но след като си пусна платежното по факса, ми я пускат, а сега  newsm78                  
                           
                           

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 17:02 от Amidala

# 344
  • Мнения: 2 433
Момичета досега не съм пускала по 2ра поръчка и понеже втората е на 21 този месец, а плащането на първата ми е до 25 трябва ли да съм платила първата, че да поръчам по втората???

Общи условия

Активация на акаунт