Темичка за вдъхновение, че норма има тук за изпълнение ... 16.10-22.10

  • 10 940
  • 397
  •   1
Отговори
# 345
# 346
  • Мнения: 701
 smile3507добро утро на всички!Хайде, къде сте сънливки!  love001!
За днес много тестчета  EFP! HugОколо мен само бъдещи бебчета,хайде дано днес и тук ме сполети тая съдба!

# 347
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро и от мен, да пием по кафе  kaffeetrmker_2 Coffee Coffee; будна съм отдавна, но полежах, че много ме боляха яйчниците;най-вероятно днес ще се олеля  smile3518, което е много лошо, защото ще се окаже много кратка ЛФ  Sad този цикъл

# 348
  • Мнения: 701
Goldie ,добре дошла в компанията на посетените от лелката!Не се обезнадеждавай-до последно има надежда и да се размине!В краен случай дано нямаш нищо против да си правим компания в чакането следващия месец! Hug
Аз лелката утре ще си я изпращам и смятам от тук нататък / за 9 месеца/ да не ме е включила в графика си! Laughing

# 349
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Здравейте и от мен, аз отдавна не съм писала ама то и няма нищо ново около мен. Чакам да си изпратя нахалната гостенка /бреееей ама тя наистина много нахална била, ти я гониш тя все ти чука на вратата, нея майка й не я ли е учила на добри обноски  newsm78/.
Нелиани - честита ти госпожица, много да радва леля си и майка си   bouquet
На видялите двете чертички - много положителни емоции   bouquet
На тези които чакат да ги видят /независимо дали след ден или като мен след месец/ - кураж момичета, ще успеем   bouquet
Голди мила не се отчайвай - другия месец пак сме заедно   bouquet Hug
Хайде прегръдки  Hug на всички, аз се захващам с приятни работи  bowuu Peace Hug

# 350
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ама, момичета, аз още не съм и се дала на лелята,само дето ходя през 5 мин. в тоалетната да я проверявам

# 351
  • Мнения: 3 372
Голди, нали не си забравила девиза
Няма леля, има надежда  bouquet
Ще ти стискам палци за две чертички Peace

# 352
  • Мнения: 686
Здравейте и от мен!

Нелиани, честита племенничка, да е жива и здрава и много да ви радва!
Титини, а пък вие скоро да направите братовчедче за бъдещият ви племенник!
Бръмбърче, честито и на теб, лека и безпроблемна!

Goldie, стискам палци да те подмине лелята през следващите 9 месеца!
Шушонче, ще си правим компания и този месец, пък дано да дойде и нашия ред да се прехвърлим в отчетни!

На всички пожелавам много хубав уикенд!

# 353
  • Мнения: 115
Здравейте момичета и от мен!
Нормално ли е да ме посети лелката за около 2 дни - четвъртък и петък (но без вечерта) и да продължава да ме наболява коремът и гърдите ми да са напрегнати...Лелката дойде на 12 ден от спирането на Дуфастон-а....

# 354
  • Мнения: 883
Tanq79, не мога да ти помогна много. Аз пиех утрогестан, но ми идваше чак 7-8 дена след спирането. Това по първата схема от 10-ти ден, а от 19-ти ден си ми идваше навреме, когато трябва. Всъщност да, около 3 дни след спирането.
А днес много тихо тука - много спокойно. Какво сте се покрили всички? Тия, дето леля им е на гости - разбирам, забавляват си я!  Mr. Green Аз си ходих до селото и си насях марулки за зимата и за пролетта. Много ги обичам!  chef За нова година ще станат готови. Под найлон са. Много съм доволна от себе си. А болките спряха и сега ще ми се пръснат гърдите. Май наистина съм имала късна овулация. А като хормоните са взети в този период дали ще са реални резултатите? Ама стига съм си фантазирала и аз. Ще дойде понеделник и ще видим!
Хайде много щастливи нощни моменти на всички ви! Heart Eyes

# 355
  • Мнения: 701
sunlight  ,мнооого благодаря , но само при условие че ти и всички останали ме последвате Hug Simple Smile
 

# 356
  • Мнения: 295
Здравейте момичета и от мен!
Нормално ли е да ме посети лелката за около 2 дни - четвъртък и петък (но без вечерта) и да продължава да ме наболява коремът и гърдите ми да са напрегнати...Лелката дойде на 12 ден от спирането на Дуфастон-а....
Здравей, Таня!
Ами аз не съм пила Дуфастон, но ми се е случвало това, което описваш. Оказа се, че имам болезнена мастопатия, а коремът мен си ме наболява за щяло и нещяло Peace

# 357
  • Мнения: 115
Здравейте момичета и от мен!
Нормално ли е да ме посети лелката за около 2 дни - четвъртък и петък (но без вечерта) и да продължава да ме наболява коремът и гърдите ми да са напрегнати...Лелката дойде на 12 ден от спирането на Дуфастон-а....
Здравей, Таня!
Ами аз не съм пила Дуфастон, но ми се е случвало това, което описваш. Оказа се, че имам болезнена мастопатия, а коремът мен си ме наболява за щяло и нещяло Peace
Преди да започне цялата тази странна история с мен, мога да кажа, че дори и рядко настивах и почти от нищо не се оплаквах, дори по време на цикъл си ходех на фитнес, но вече втори месец съм забравила за фитнеса...

# 358
  • Мнения: 287
Добро утро ,любими!Брей,много ниска активност в свободните дни!Пълна скука!Но това значи само едно-всички разпускат и то толкова приятно,че дори не се сещат да драснат едно редче! Grinning А какво по-хубаво от това?Скоро ще завалят добри новини-  EFP EFP EFP.....
Колкото повече kiss ,толкова повече  preggo
Чао от мен!Ще ви видя след 4 дни ,когато ,убедена съм,ще има добри новини! Grinning  Kissing Heart 55

# 359
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро, момичета, гледам започнахме да се посъбираме и тази сутрин;заповядайте -  Coffee Coffee и казвайте какви са новините от почивните дни; при мен лелка още няма, а дано  Praynig, но общо взето съм в напрегнато очакване. Тук вали и е едно такова гадно време, но по някое време трябва да се измъкна и да отида да гласувам, и то доста далечко, но поне ще отида и на гости на майка ми,че не сме събирали отдавна по женски / и сестра ми ще дойде с малката принцеса, само моят голям малък мъж ще внася разнообразие в групата/. Крокодилче, гледам, че си тук - как върви лечението, приключихте ли вече, че много зациклихме с тоя списък, ей  Thinking

Починете си хубаво днес, че утре пак ще черпя с кафе от офиса  Mr. Green Hug

Общи условия

Активация на акаунт