Темичка за вдъхновение, че норма има тук за изпълнение ... 16.10-22.10

  • 10 939
  • 397
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 701
Добро утро на всички! Hug
Goldie ,силно се надявам лелката въобще да не се появи!

# 361
  • Мнения: 616
Добро утро мили момичета !  bouquet
Голди блогодаря за кафенцето и през почивните дни ставаш рано да го сервираш . smile3525
Честито но новите мамички  и лелички . baloni
Аз не съм писала от няколко дена защото няма нищо ново но и лелката която трябваше да се появи днес я нама обаче аз не стърпях и направих тест но за съжаление EFN  smile3518 е надявам са др.месец да е и мой така в къщи ще сме два лъва а още по добре ако сме две лъвици smile3508
 Хайде на всички пожелавам хубав ден и да отиваме да гласуваме.  tiptoe

# 362
  • Мнения: 287
Добро утро ,Голди!Мерси за кафенцето!Имах нужда!Пустото ми лечение имам чувството ,че никога няма да приключи.Остават още 13 дни!Гинеколожката ми ме разби с тези 24 дни с глобули!!!Но,хайде ,вижда му се края!Няма да се жалвам!Голди,вчера имах едно много хубаво предчувствие ,че болките са за хубавао! Grinning Grinning Grinning  newsm57
Този път вече :чао!Влака тръгва!  bye

# 363
  • Мнения: 701
ехееей,имаме ли вече темичка за новата седмица?Тази кога се изтърколи не успях да разбера....
На мен ми се върти една  в главицата! newsm78

1.Люта зима тропа на вратата-две четрички носи за отплата!

Ха,ето и още една :

2.Бремелинки,бремелинки между белите снежинки!

То май още е рано за снежинкииии...... doh doh doh

# 364
  • Мнения: 264
Здравейте милички Hug.Тези дни май всички си почивате активно Wink,но човек и от това има нужда Simple Smile.
Голди благодаря за кафенцето  Heart Eyes както винаги перфектно си го направила Hug.Стискам ти палци този месец лелката да те е подминала а симптомите които имаш да са  preggo.
H.Kirova щом я няма лелката надежда има Hug.Може след 2-3 дни тестчето да покаже EFP.Стискам ти палци Hug
Крокодилче стискам ти палци лечението ти да приключи бързо и най-вече да си излекуваш проблема Hug

Аз сега мисля да се облека и да отида да гласувам Peace.А за утре стискайте ми палци,че съм на лекар и честно да си призная се чуствам доста подтисната и притеснена Confused.
Лек,слънчев и усмихнат ден на всички Hug

# 365
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 733
Здравейте,
 момичета, аз не съм се разписвала тази седмица, но силно се надявам да не е станало бебче, защото 3 ден съм болна, летния вирус ли какво пипнах незнам, но до магазина не мога да сляза, от вардене на WC-то. Пък за тест е рано и не мога да проверя.
Оплаках ви се, но се притесних тия дни.
Всичко хубаво ви  желая и много хубави новини да има другата седмица.


# 366
  • Мнения: 119
Здравейте на всички.
И да гласувате днес! bg
Чесно казано се радвам, че сте толкова малко през почивните дни, което значи, че отделяте повече време за себе си, за половинките си и за дечицата. Надявам се добре да оползотворявате времето и да има добри резултати. Времето е страхотно, спирайте компютрите и отивайте на разходка с любимите хора. Аз това смятам да направя. Да се заредим със слънчево настроение за новата седмичка.  Nature Sunny newsm68

# 367
  • Мнения: 206
Здравейте,
аз съм малко нова,но ве4е в 4ас. GrinningСтискам палци на вси4ки вас,от сърце ви желая бебо.  ylinfant 
 Аз ще запо4на с опитите след три месеца Praynig
Успех  bouquet

# 368
  • Мнения: 171
Здравейте на всички Hug
Аз не съм в много добро настроение, откакто кръвния ми тест показа 1.74 /ей тая точка да беше една цифра назад Laughing, но все пак още няма лелка.Ама ако ще идва да идва, че не ми се чака. Twisted Evil

Goldie , дано да не дойде твоята, дръж ни в течение Wink

titini, не е ли раничко за такива теми.Иначе са много хубави, ама се надявам зимата да позакъснее Wink

biko, добре дошла.Както виждаш тук настроението е най-ведро и оптимистично и изпълнено с надежди Blush

Желая на всички спокоен и слънчев ден, повече Heart Eyes и от утре само хвалби да се чуват/пък що не и от днеска Praynig Blush

# 369
  • Мнения: 498
Здравейте на всички Hug
Аз не съм в много добро настроение, откакто кръвния ми тест показа 1.74 /ей тая точка да беше една цифра назад Laughing, но все пак още няма лелка.Ама ако ще идва да идва, че не ми се чака. Twisted Evil

Goldie , дано да не дойде твоята, дръж ни в течение Wink

titini, не е ли раничко за такива теми.Иначе са много хубави, ама се надявам зимата да позакъснее Wink

biko, добре дошла.Както виждаш тук настроението е най-ведро и оптимистично и изпълнено с надежди Blush

Желая на всички спокоен и слънчев ден, повече Heart Eyes и от утре само хвалби да се чуват/пък що не и от днеска Praynig Blush

Здрасти Саша , аз искам малко да те окуража Hug
Когато си пуснах кръвен тест , го направих в деня когато трябваше да ми дойде . Резултата беше 0,100 и 1/2 час след това дойде лелката. Не знам защо трябва резултата да е над 5 за да е +, а при това до колкото знам при теб е рано за лелка. То може да си бременна , но да е рано да се качи хормона . Кой ден ти е днес? и правили уринни тестове скоро?

# 370
  • Мнения: 295
....будна съм отдавна, но полежах, че много ме боляха яйчниците;най-вероятно днес ще се олеля  smile3518, което е много лошо, защото ще се окаже много кратка ЛФ  Sad този цикъл
Goldie, дано не олелееш, а да е на хубаво! Мен днес също взе да ме боли корем и кръст като за мензис, а има още цяла седмица до датата... единственото, което ме крепи да не ми се скофти настроението са думите на Ivalex от темата "първи/ранни признаци за бременност"
Цитат
...4 дни след това посред нощ към 1.00 часа  се събудих с невероятни болки в малкия таз, повръщах и имах и разтройство, бях като парцал, съпруга ми искаше да ми сложи No Spa 1amp. i.m. но не успя да намери и се наложи да изпия само хапче...
Толкова силно болеше, че си мислех, че ми идва защото последните ми цикли бяха доста болезнени........ е не ми дойде и започнах да съмнявам.
След това се оказва, че е бременна... Ето линк към целия текст на постинга.

# 371
  • Мнения: 171
BLACK_R,  благодаря ти, и аз още не съм изгубила надежда, но вероятността не е много голяма Sad Теста го направих 6 дена преди М. и според оскъдната ми информация би трябвало да е верен. Лелката я чакам на 25ти.
А какво общо има ЧХГ с М. ?

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
саша според мен много рано си направила кръвния тест.Макар че тук пише че най-рано се прави на 11 ден след предполагаемотго зачеване http://zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=209
Но дори и да е + не е сигурно че ще се задържи и няма да падне с редовната М(което се случва някои път и без жената да разбере)Затова преоръчвам колкото и да е трудно  да се изчака с тестовете до деня на М.
Успех все пак  Hug

# 373
  • Мнения: 883
И аз гласувах! За първи път разрешиха на малкия той да пусне бюлетините. Но нещо лошо ми направи впечатление - така сгънати и без пликове и в тия прозрачни урни .... всичко се вижда. Не че не е срам от гласа ми и не че има някакво значение - нали вече е пусната бюлетината, но все пак.  Twisted Evil Не одобрявам.
Ние сме добре и много се радваме на днешното слънце и разходката покрай гласуването...  Wink
Е, хайде всичко най-най от мен!  Hug

# 374
  • Мнения: 3 372
Здравейте и от мен мили момичета  bouquet
Днес се чувствам просто отвратително smile3518 Боли ме главата, гади ми се Sick Sick Sick настроението е на много ниско ниво Sick
Няма да ходя да гласувам, много ми е зле, а и не виждам за кого да си дам гласа newsm78
Приятен ден на всички и изпълнен с много чертички! EFP smile3525

Общи условия

Активация на акаунт