SEVENTEEN

  • 2 086
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Имала съм лакове, а сега използвам техен молив за очи - много съм доволна. Даже ми е на свършване, но скоро пак ще си взема!  Peace

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз лично не съм ползвала нищо на тази марка, но моя позната (гримьор) беше наета от фирмата за известно време да гримира безплатно в определени часове с техни продукти в няколко магазина и сподели, че са им хубави продуктите и са сравнително евтини.

# 17
  • София
  • Мнения: 35 950
Сега се сетих че имах един рол-он, който много харесвах - страхотен аромат.
Мисля, че вече не го внасят- питала съм къде ли не за него - не го откривам.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 621
Ползвала съм само лаковете. Доволна съм. Peace

# 19
  • Мнения: 581
И червилата и лаковете са много качествени.  Peace

# 20
  • Мнения: 17 407
Ползвала съм молив за устни, а от много дълго време и матовите им червила- страхотни са и трайни.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 119
и аз съм доволна от лаковете Hug

# 22
  • Мнения: 1 290
аз ползвам сенки и страхотен фдт.мн съм доволна bowuu

# 23
  • Мнения: 3 248
Ползвала съм гланц. Хубав беше, но не особено дълготраен. Rolling Eyes

# 24
Аз ползвам техен fdt от доста време и сам супер доволна

# 25
  • Варна
  • Мнения: 289
Здравейте момичета! Днес моята колежка съвсем случайно попадна на място, където я гримираха НЕВЕРОЯТНО със грим на Radiant- била дъщерна фирма на Севънтийн....чували ли сте я? Страхотни продукти, разгледах и каталога, сенките са невероятни! Peace

# 26
  • Мнения: 209
За мен най-добрия продукт на SEVENTEEN са сенките,просто са невероятни наистина thumbsup

# 27
  • Мнения: 673
Имах много хубаво сухо червило от марката, страхотен цвят и трайност. После ми подариха обикновено червило. Ползвам го, но седи много мазно. Към подаръка беше и водоустойчива спирала, която много трудно се маха и по време на свалянето се зачервяват много очите от търкане, а тя не пада и не пада и на др. ден отново има следи.

# 28
  • Мнения: 382
а по-какъв начин се снабдявате-каталожна търговия или определени магазини

# 29
  • Мнения: 661
Здравейте момичета! Днес моята колежка съвсем случайно попадна на място, където я гримираха НЕВЕРОЯТНО със грим на Radiant- била дъщерна фирма на Севънтийн....чували ли сте я? Страхотни продукти, разгледах и каталога, сенките са невероятни! Peace
Чувала съм я да.Дори съм виждала продуктите по магазините.Имам тяхна книжка за различни начини на гримиране.Мисля да си взема някои неща на Radiant защото ми изглеждат доста хубави.

Общи условия

Активация на акаунт