Детски ясли...храна..отношение....очаквания 2

  • 10 624
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 412
успех
дано периода на адаптация да мине бързо
пиши утре

# 16
  • Мнения: 3 576
да,порочен цикъл
цяла седмица привиква и събота и неделя отвиква

Ейй, тва е много гадно нещо, при нас е същата работа....
Тъкмо петък почти не реве, а в понеделник ни изкара акъла, та чак звънях да питам дали е спрял да плаче!
И само пита "почивка ли сме".
Като му кажа, че не сме - почва да реве, а не искам да го лъжа.....

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
да,порочен цикъл
цяла седмица привиква и събота и неделя отвиква

Ейй, тва е много гадно нещо, при нас е същата работа....
Тъкмо петък почти не реве, а в понеделник ни изкара акъла, та чак звънях да питам дали е спрял да плаче!
И само пита "почивка ли сме".
Като му кажа, че не сме - почва да реве, а не искам да го лъжа.....


Ще свикнат дечицата и с тази цикличност  Hug
Моят малчо днес беше значително в по-добро настроение от вчера и ми каза "чао" без сълзи.  Grinning
Беше ми доста по-леко на сърцето след това ....

# 18
  • Мнения: 412
да,порочен цикъл
цяла седмица привиква и събота и неделя отвиква

Ейй, тва е много гадно нещо, при нас е същата работа....
Тъкмо петък почти не реве, а в понеделник ни изкара акъла, та чак звънях да питам дали е спрял да плаче!
И само пита "почивка ли сме".
Като му кажа, че не сме - почва да реве, а не искам да го лъжа.....


Ще свикнат дечицата и с тази цикличност  Hug
Моят малчо днес беше значително в по-добро настроение от вчера и ми каза "чао" без сълзи.  Grinning
Беше ми доста по-леко на сърцето след това ....
мен пък чак ми става мъчно,защото няма и "чао" вече за мама, няма търпение чк да го преоблека-влиза и веднага се впуска в някакви негови си игри при панерите с играчки или пък сяда при други деца,ама без даже да погледне дали съм тръгнала newsm78

# 19
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Уф, Mixture, ама ние сме едни майките  ooooh! - нито се водим, нито се караме .... Mr. Green
Като плачат - ни е тъпо, като отиват с желание - пак ... Не ни се уйдисва и това е  Crazy

# 20
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Дидинка, как беше днес?
Klemy, супер, че сте по-добре Hug и ние минахме през това, все още всички кашляме малко. nezistratieva, оправихте ли се?
верно тва майките не мирясваме - ако нещо е така, що не е иначе Laughing И все най-лошите неща, които могат да станат ни са в главата. За съжаление дечицата ни растат и все по-малко ще имат нужда от нас:)

# 21
  • Мнения: 412
Дидинка, как беше днес?
Klemy, супер, че сте по-добре Hug и ние минахме през това, все още всички кашляме малко. nezistratieva, оправихте ли се?
верно тва майките не мирясваме - ако нещо е така, що не е иначе Laughing И все най-лошите неща, които могат да станат ни са в главата. За съжаление дечицата ни растат и все по-малко ще имат нужда от нас:)

чакай,де
ако от сега загубя смисъл в живота му,или нуждата му от мен,докато стана на 40 ще раждам колко мога Joy

# 22
  • Мнения: 1 734
Ох, и Боби влиза с бодра крачка вътре даже си потичва. Не се обръща едно чао да ми каже. Но нищо, така е по-добре

# 23
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
mixture, само така, на теб разчитаме да оправиш прираста на населението Joy

# 24
  • Мнения: 412
Уф, Mixture, ама ние сме едни майките  ooooh! - нито се водим, нито се караме .... Mr. Green
Като плачат - ни е тъпо, като отиват с желание - пак ... Не ни се уйдисва и това е  Crazy
mixture, само така, на теб разчитаме да оправиш прираста на населението Joy
smile3521 newsm10 smile3503

# 25
  • Мнения: 3 537
В нашата ясла дават всеки ден витамин С и рибено масло за имунитета. Rolling EyesПри вас дават ли нещо?

# 26
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
при нас е забранено да дават даже и витамини

# 27
  • Мнения: 3 576
И при нас не дават такива неща.....
Аз му давах Бронховаксон, познати казват, че имало ефект ... уж. Rolling Eyes

Да се оплача - съвсем се отчаях вече, днес отново е ревал, дори и следобяда..... имам чуството, че никога няма да свикне и да започне да му харесва там  Cry Cry

На всичкото отгоре имал и разстройство. Засега не мисля да го спирам, все пак не е заразно, ще му дам прахчета и няколко чаши компот от шипки.

# 28
  • Мнения: 381
Ние не ревем вече,но днес ходих да обсъдя поведението му с хомеопата и ми каза че детето е много подтиснато и стресирано SadСега действаме по въпроса.Прати ни утре и на УНГ.Да ни прегледат заради леката кашлица.Да видим какво ще стане ooooh!

# 29
  • Мнения: 8
така си е ,не може да ни се угоди!ние сме вече 3-та седмица и още плачем Simple Smile говоря в множествено число,защото миналата седмица,като я оставих моята принцеса и като взе да реве,след като си тръгнах и аз се разплаках .късаше ми се сарцето,ама като няма как!а иначе още след втория ден се разболя,но минахме без антибиотик,а сополите още си стоят  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт