Ноемврийчета напети весело растат 2 :)

  • 11 917
  • 310
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 754
Да ви се похваля и аз - Лори също започна доста да се усмихва, а като спинка често се случва да се засмее на глас. Тази сутрин обаче постоянно ми се хили и отваря устичка а-ха да ми каже нещо. Така продължи през целия ден, като й приказвам нещо или се занимавам с нея, тя ми се усмихва с онази беззъба усмивка, която направо ме размазва People Angel  Grinning Абе дебна я да я снимам така, но за момента нещо не успявам да я уловя с такава физиономия.
Иначе май ще се окаже, че и гука. Е да, на няколко пъти съм я чувала да казва "Агъ", но през повечето време издава звуци като "аъ", "ео" и подобни. Предполагам много скоро ще започне отчетливо да си гуга Wink  Grinning

# 31
  • Мнения: 4 242
Цитат на: 2 в 1
Цитат на: 2 в 1

Мери, "кликни" върху дрън-дрън


Да ама аз не мога да отварям webshots понеже нямам достъп до чужди сайтове. Sad  Пак оставам на сухо значи Cry . Абе хора защо не си правите албумчетата в българския сайт, хем е много улеснен Flutter ?

# 32
  • Мнения: 4 242
А да и да ви дам линка пак че снощи най после се наканих да кача снимките от погачата и от преди седмица Wink . Новите албуми са "Погачата"и "Растем и хубавеем" Имам и хваната усмивка Laughing  Laughing  Laughing .
http://www.bgphoto.net/Albums.aspx?UserId=673

# 33
  • София
  • Мнения: 754
Цитат на: Мери
А да и да ви дам линка пак че снощи най после се наканих да кача снимките от погачата и от преди седмица Wink . Новите албуми са "Погачата"и "Растем и хубавеем" Имам и хваната усмивка Laughing  Laughing  Laughing .
http://www.bgphoto.net/Albums.aspx?UserId=673


Леле, Мери, голяма бузанка е Ива пу, пу Grinning Да е жива и здрава! Кога ли ще ви стигнем Grinning  Grinning
Сега като я гледам не е само на баща си, а има и твои черти. То бебчовците все още ще се изменят де;) Айде да се стопли малко времето и да вземем да се видим вече  Grinning
Да я нацункаш беборанката Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 4 242
Цитат на: Si Key
Леле, Мери, голяма бузанка е Ива пу, пу Grinning Да е жива и здрава! Кога ли ще ви стигнем Grinning  Grinning
Сега като я гледам не е само на баща си, а има и твои черти. То бебчовците все още ще се изменят де;) Айде да се стопли малко времето и да вземем да се видим вече  Grinning
Да я нацункаш беборанката Heart Eyes

Благодаря миличка! Laughing  Като я изправя бузките й висват и е много смешна Laughing . А така, погали ми малко слуха че до скоро всички казваха че е изцяло на градския ти. Wink
Нямам търпение вече да се видим, и мен ако питаш, тази вечер слушах,  дават го хубаво време  Nature Sunny   Nature Partly Sunny  давай да се хващаме на една среща Laughing . Ние с Ива и без това скиторим  1stroller всеки ден по няколко часа, така че решавайте и казвайте ние сме ЗА Peace
Хиляди целувки за сладката ми Лора Heart Eyes !!!

# 35
  • Мнения: 351
Здравейте и от мен.
Аз храня Ния с Милумил, а давам Аптамил,за да се изака, поне на нея така и действа. Но съм чела,че и други майки казва,че Аптамила е по-мазен. Наддава си добре и се къса от колика Sad Надявам се скоро и аз да се похваля,че няма вече колики. Ния спи  всяка нощ по 8-8.30 ч.,но тя е от най-големите бебета тук,така че скоро всички ще спят по-повечко.

# 36
  • Мнения: 3 663
Ах, Мери, колко сте пухкави и хубавииии !!!! Колко килца е сладураната междъ другото Simple Smile бая човече ми изглежда Simple Smile
И верно си прилича на тебе - я и виж брадичката само Simple Smile))
Пу пу Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 663
Цитат на: geniba
Здравейте и от мен.
Аз храня Ния с Милумил, а давам Аптамил,за да се изака, поне на нея така и действа. Но съм чела,че и други майки казва,че Аптамила е по-мазен. Наддава си добре и се къса от колика Sad Надявам се скоро и аз да се похваля,че няма вече колики. Ния спи  всяка нощ по 8-8.30 ч.,но тя е от най-големите бебета тук,така че скоро всички ще спят по-повечко.

Ами почти колкото Таничка е голяма (2 дни гледам разлика имат Simple Smile ) ама Таня ако хване че ми заспи поне една нощ за 8 часа ще почерпя блока Simple Smile

# 38
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Si Key
Да ви се похваля и аз - Лори също започна доста да се усмихва. Тази сутрин обаче постоянно ми се хили и отваря устичка а-ха да ми каже нещо. Така продължи през целия ден, като й приказвам нещо или се занимавам с нея, тя ми се усмихва с онази беззъба усмивка, която направо ме размазва People Angel  Grinning Абе дебна я да я снимам така, но за момента нещо не успявам да я уловя с такава физиономия.
Иначе май ще се окаже, че и гука. Е да, на няколко пъти съм я чувала да казва "Агъ", но през повечето време издава звуци като "аъ", "ео" и подобни. Предполагам много скоро ще започне отчетливо да си гуга Wink  Grinning

Еми това все едно аз съм го писала Simple Smile няма да се повтарям Simple Smile

# 39
  • Мнения: 390
Мери, дано вече да се  види снимчицата

# 40
  • Мнения: 390
Цитат на: Мери
. Абе хора защо не си правите албумчетата в българския сайт, хем е много улеснен Flutter ?

Мери, аз в бгфото не видях къде може да посоча до снимките  да няма достъп всеки, а само хора на които съм разрешила и за това се отказах от него, пък и лесен-лесен ама като не му познавам функциите и структурата на мен ми е даже по-труден.

# 41
2 в 1,много сте сладки. Мери,твоята Ива е като нашата кака преди 9 години.  Grinning  Grinning
Само аз не съм качила снимки май. Ще гледам скоро да поправя това нещо.

# 42
  • Мнения: 4 242
Цитат на: T o n i
Ах, Мери, колко сте пухкави и хубавииии !!!! Колко килца е сладураната междъ другото Simple Smile бая човече ми изглежда Simple Smile
И верно си прилича на тебе - я и виж брадичката само Simple Smile))
Пу пу Simple Smile


Благодаря Тони   Blush  !
Надявам се че сме минали 6 вече защото на 14.12. бяхме 5.100кг  Wink Сега на 14.01 сме на консултация и имунизация и ще ви докладвам веднага какво е положението.Flutter

2 в 1еее разгеле видях ви, ама много сте сладички, браво  Hands Clap . И каква палитра от муцки си хванала.
А за бгфото си права някои опции липсват май, но иначе ако го разгледаш добре е доста улеснен Rolling Eyes . Абе за мен е важното да ви виждам  Kissing Heart  а който където си иска там да си прави албумите. newsm47

Мария айде де, нямам търпение и вас да ви зърна . newsm68 newsm68 newsm68  

# 43
  • София
  • Мнения: 754
Цитат на: Мери

Благодаря миличка! Laughing  Като я изправя бузките й висват и е много смешна Laughing . А така, погали ми малко слуха че до скоро всички казваха че е изцяло на градския ти. Wink
Нямам търпение вече да се видим, и мен ако питаш, тази вечер слушах,  дават го хубаво време  Nature Sunny   Nature Partly Sunny  давай да се хващаме на една среща Laughing . Ние с Ива и без това скиторим  1stroller всеки ден по няколко часа, така че решавайте и казвайте ние сме ЗА Peace
Хиляди целувки за сладката ми Лора Heart Eyes !!!


Навита съм за среща, а може и други мами да се навият ако искат. Между другото днес ти звънях по телефона, но не можах да се свържа.
Да намачкаш Ива и поздрави на моя градски Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 754
Цитат на: T o n i

Еми това все едно аз съм го писала Simple Smile няма да се повтарям Simple Smile


Нали знаеш, че с теб сме от един дол Wink  Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт