Ноемврийчета напети весело растат 2 :)

  • 11 912
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • тук-там
  • Мнения: 5 677
Мерси, мила!

# 301
  • Мнения: 390
вчера четах тема тук относно кенгурото, мамите казаха след втория месец, пък и аз не виждам какъв е проблема - бебка отдавна държи стабилно главицата
ето темичката

# 302
  • Мнения: 3 663
Цитат на: 2 в 1
бебка отдавна държи стабилно главицата

Пък мойта не ще Sad Държи я известно време и после и се килва на някъде Sad И в 99% от случайте надясно! Чудя се аз ли нещо не я държа както трябва...

# 303
  • тук-там
  • Мнения: 5 677
Тони, и Рая до скоро като се отпуснеше си килваше главата назад, но вече я държи стабилно. Няма да забележиш, как Таня ще престане да си люшка главичката. Какво стана тази нощ, имате ли напредък със спането?

# 304
  • Мнения: 5 228
На мен точно д-р Драганов ми каза, че кенгурото се ползва след 3-ти месец - а ако и преди това си държи стабилно главата, вероятно може и по-рано.

# 305
Аз Тони отдавна го нося в кенгуру.Така пазаруваме в Била.Той обикновено веднага заспива в него. И винаги като стигнем до касите се уригва доста шумно на касиерката.Все едно я поздравява.Относно кг,доста ми натежава.
И сега относно яденето.Аз снощи му дадох 180 гр и той си го изяде.тАЗИ СУТРИН КЪМ 7 ЧАСА СЪЩО,НО КЪМ 10 ЧАСА ГОСПОДИНЪТ ПАК ИСКАШЕ ДА ЯДЕ И АЗ МУ ДАДХ. Embarassed  Embarassed
нО ИЗЯДЕ САМО 100 ГР.Ама какъв микс направих от малки и големи букви,но не ми се пише пак.
mtz, не съм пробвала още капките,защото една майка от форума беше направила нова тема за този проблем и беше дала координатите на една лекарка.Та смятам да отидем следващата седмица.
Утре и ние сме на консултация,та тогава ще говоря с педито за нашия особен хранителен режим и по-скоро големината на порциите ни.

# 306
  • Мнения: 71
Цитат на: T o n i
[Здрасти, Миленка Simple Smile
Да ти е живо и здраво бебочето Simple Smile Много цунки по дупето Simple Smile
За плодово-млечните смеси - първата и я дадох на първия ден от третия месец (значи на точно навършени 2 месца). Досега съм и давала круша, праскова и ябълка. Утре започваме ябълка с морков и после праскова с морков и след това съм планирала сини сливи Simple Smile
Между другото - много гот, че бебето така си поспива Simple Smile


здравейте,благодаря за инфото мисля от другата седмица и аз да пробвам моя бебо с малко мле4на смес ние сега си пийваме сок4ета така 4е си мисля 4е 6те му хареса.А за спането за сметка на но6тното спане цял ден си бодува,подремжа си само по 30мин.между храненията.

# 307
  • Мнения: 71
Цитат на: T o n i
Цитат на: 2 в 1
бебка отдавна държи стабилно главицата

Пък мойта не ще Sad Държи я известно време и после и се килва на някъде Sad И в 99% от случайте надясно! Чудя се аз ли нещо не я държа както трябва...[/quote

и ние сме така,даже понякога си мисля 4е 6те мусе отка4и ,и се удря в мен ,струвами се 4е даже го боли когато си забие 4елото в брадата ми

# 308
  • Мнения: 3 663
Цитат на: mtz
Какво стана тази нощ, имате ли напредък със спането?

Ами последните две нощи майка ми се занимаваше с нея, че ми беше на гости Simple Smile хем и аз да дремна малко Simple Smile то не можах да поспя много понеже всеки път бебка като ревнеше и аз скачах, защото я чувам от другата стая. Обаче пак е спала по 2-3 часа в шезлонга Sad абе ако не престане да се буди самичка, ще трябва май някакви по-драстични мерки да взема, понеже тя няма да може още дълго да спи в него - расте все пак детето и няма да се събира още дълго легнала Sad

А да ви кажа снощи ходихме с мъж ми на парти - леле толкова хора накуп знаете ли от кога не бях виждала Simple Smile и гледах като изтървана по едно време Simple Smile на всичкото отгоре се оказа, че съм отишла с една блуза дето бебето ми я е наплюло и по едно време гледам имам едно петно отпред Simple Smile абе remove remove  както се казва Simple Smile

# 309
Цитат на: T o n i
А да ви кажа снощи ходихме с мъж ми на парти - леле толкова хора накуп знаете ли от кога не бях виждала Simple Smile и гледах като изтървана по едно време Simple Smile на всичкото отгоре се оказа, че съм отишла с една блуза дето бебето ми я е наплюло и по едно време гледам имам едно петно отпред Simple Smile абе remove remove  както се казва Simple Smile

 newsm12 и се чудиш къде ти е мястото ooooh!  ooooh!.Пък да не говорим,че нищо не ми става и съм се запънала като магаре на мост,че нищо няма да си купя с по-голям номер,за да се стимулирам,за да отслабна някой хубав ден. Praynig

# 310
  • София
  • Мнения: 13 204
Ноемврийски мами, пускайте нова тема, че тази стана дългичка  Grinning . После, моля, пуснете ми едно ЛС да заключа тази Grinning

Общи условия

Активация на акаунт