Въпрос към мамите с Quinny Buzz

  • 7 584
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 11 018
Здравейте  Simple Smile
Харесах си Quinny Buzz на снимка, а и във форума четох добри отзиви за нея. Сега разгледах описанието й в сайта и там пише, че количката може да се ползва в комбинация с детско кошче Dreami за бебета до 6 месеца или Maxi-Cosi столче за кола за бебета до 15 месеца.
Тогава как дете над 6 месеца може да се вози през есента и зимата?! Кошчето ще му е малко, а столчето не е за тези сезони newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 847
Ние имахме Куини Fashion, но кошчетата Дрийми са същите - кошчето така или иначе става малко за бебе над 4-5 месеца - просто му е тясно. А и не само това, но и повечето бебета над 5-6 м. вече не им се лежи съвсем по гръб в затворено кошче, искат да се кокорят навън. За зимата с бебе над 6 м. вариантът е зимно чувалче - има пак на Куини.

# 2
  • Мнения: 11 018
Това зимно чувалче на количката ли се монтира? Как се използва?

# 3
  • София
  • Мнения: 847
отговорих ти в темата за априлките, че там нали сега сме на тази вълна...

# 4
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Гигилче, количката си има седалка, но не е подходяща за новородено и за това в началото не се слага тя, а кошчето. Когато бебето порастне се монтира седалката и зимата се ползва в комплект с чувалчето Wink

# 5
  • Мнения: 168
дайте една снимка да я видя тази прословута количка  Joy

# 6
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
ето точно в тази седалка се вози бебе над 6м.

# 7
  • Мнения: 11 018
Още не мога да си представя - зима и бебе в чувалче седи в тази седалка. Няма ли да му е студено? Все пак кошчето е по-защитено. Питам, защото моето бебе се пада априлско и следващата зима ще е голямо за коша.
И още един въпрос - с такова окачване и малки предни колела количката подходяща ли е за улици с павета, дупки и т.н.?  newsm78

# 8
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Още не мога да си представя - зима и бебе в чувалче седи в тази седалка. Няма ли да му е студено? Все пак кошчето е по-защитено. Питам, защото моето бебе се пада априлско и следващата зима ще е голямо за коша.
И още един въпрос - с такова окачване и малки предни колела количката подходяща ли е за улици с павета, дупки и т.н.?  newsm78

Така придобиваш ли представа, все пак количката си има и сенник и дъждобран.
По въпроса за дупките - минават се на задни гуми  Grinning
айде стига съм приказвала, че ще ме вземат за рекламно лице

# 9
  • Мнения: 11 018
Супер Simple Smile Само оставащите 5 месеца да минат нормално, ще стана и аз рекламно лице Wink

# 10
  • софия
  • Мнения: 1 745
Quinny Speedy sx-ти е и с предна голяма гума.Аз съм с тази количка,но вярно че дъщеря ми е на два месеца и половина,а от сега ми се вижда къс този зимния кош #Cussing out!Много се чудих има ли смисъл да се взима,но нали трябва да са абсолютно легнали като новородени,така че...Иначе щеше да е супер да си комбинираш само количката със столчето за кола и зимния чувал.Зимния чувал е 150 лв,а бързо омаляващия кош 365.

# 11
  • Мнения: 2 936
И още един въпрос - с такова окачване и малки предни колела количката подходяща ли е за улици с павета, дупки и т.н.?  newsm78
не е подходяща за дупки  Naughty предните колела са малки и твърди и много друсат,а и друго количката след време много се разскърцва

# 12
  • Мнения: 2 936
Quinny Speedy sx-ти е и с предна голяма гума.Зимния чувал е 150 лв,а бързо омаляващия кош 365.
и аз ти предлагам SPEEDI SX,аз също съм с такава  Peaceза дупки е много добра...
чувалчето миналата година беше 100лв. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 091
Моето бебе е мартенско и миналата зима изкарахме с Бъза и с чувалчето на Куини - доста по-удобно е от разни одела, с които бебето се увива зимата. По въпроса за дупките и паветата - не друса, нито се усещат, нито пък количката ми се разскърца.

# 14
  • Мнения: 4 362
По въпроса за дупките и паветата - не друса, нито се усещат, нито пък количката ми се разскърца.

Подкрепям   Peace

# 15
  • Мнения: 1 655
Моето бебе е априлско и аз имам Speedy SX сложих го в него когато стана на 3 месеца, ами то и в коша за кола е в същата поза а коша за кола е за новородено нали така, а ако искаш да не е с такъв луфт, ас слагах една пелена отдолу!Много е удобна и не признава дупки,в  началото карах с друга количка, а и без това първите 20 дни не сме излизали навън!А сега като е студено чувалчето върши идеална работа!


Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 22:22 от Kremi_m

# 16
  • Мнения: 11 018
Тази също МНОГО ми харесва  Peace  Heart Eyes

# 17
# 18
  • Мнения: 4 428
И на мен Срийдито много ми харесва и бих си купила този модел. Много ме е яд само, че повечето скъпи колички нямат напълно легнало положение на самата количка и трябва да си взимаш кош, който се иползва най-много 4-5 месеца  Tired Иначе просто щяха да са ИДЕАЛНИ

# 19
Zdravejte,
tova e 4uval4eto,koeto se polzva s ko6nicata  Wink

# 20
Това са прехвалени колички имам такава .Моята е  speedi ,а buzz е мало по наточена .1 тежки        2  намат сеник   3  много скъпи  4 нямат напълно легнал варянт .Италянска или френска количка това е.

# 21
  • Мнения: 1 655
Aз съм доволн от моето спиди!
количките са холандски!но са номер едно виталия по продаваемост!
датежкиса, напълно легналото положение не ми е проблем детето си спи и така много добре, плюс че е на година и половина и спи  без да му висят краката!
маневрена,
единствения недесотатък е че не се сгъва на чадър и заема доста място!
и не са толкова  скъпи!

# 22
  • Мнения: 11 018
Вече 6-ти месец съм със Speedi и съм много доволна. Hug
В началото го ползвах с коша за новородено, после с кошчето за кола, а от 1 седмица слагам бебка в летния вариант. И по трите начина ми е удобно, а Спидито е маневрено. Нямам забележки към количката. Peace

# 23
а това извращение някой виждал ли го е
http://www.kasidabg.com/filuu.html

# 24
  • Мнения: 506
а това извращение някой виждал ли го е
http://www.kasidabg.com/filuu.html

Не съм го виждала, ама пък как прилича на омразните Маг Ингланд  #Crazy

# 25
  • Мнения: 1 650
а това извращение някой виждал ли го е
http://www.kasidabg.com/filuu.html
че това е с лети джанти
иха на брабус го докарват

# 26
  • Мнения: 865
Гигилче, количката си има седалка, но не е подходяща за новородено и за това в началото не се слага тя, а кошчето. Когато бебето порастне се монтира седалката и зимата се ползва в комплект с чувалчето Wink
Peace

# 27
  • Мнения: 9
Zdraveite, opitvam se da nameria kolichka Ouinny za bliznaci, nishto ne otkrivam za sega?
Okazva se che za bliznaci ima mnogo maluk izbor i ne chak tolkova dobur mai... niakoi da pomogne oko zne neshto po vuprosa?

# 28
  • Мнения: 11 018
Откъде ми изрови старата тема?! hahaha hahaha По въпроса - Куини не правят колички за близнаци. Naughty

Триколка за близнаци има на Jane


http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3069

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 16:40 от Linofrina

# 29
  • София
  • Мнения: 1 902
Здравейте бихте ли ми казали,зимното чувалче има ли някакви дупки през които минава коланчето на летния кош на куини?

# 30
  • Мнения: 199
Здравейте бихте ли ми казали,зимното чувалче има ли някакви дупки през които минава коланчето на летния кош на куини?

Да, зимното чувалче има дупки, през които минават коланите. Чувалчето на Quinny става за всичките им модели- Buzz, Zapp, Speedy  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 902
Благодаря ти Peace

Общи условия

Активация на акаунт