Как смятате да карате Коледа и Нова година?

  • 1 652
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
Ха, напред - тук още септември дядо мразовци раздаваха някакви реклами, ама не погледнах, че ми стана студено само като ги зърнах. А скоро ще окачат новогодишната украса, ако не са го направили вече, че отдавна не съм била в центъра Simple Smile

Ай стига, бе.  Shocked
Ми в ЛЮцерн нямаШе такива екстри. newsm78


не помня кой ( май братовчедка ми) каза, че в Сан Франциско вече са окачили украсите
а аз още мисля, че е лято и ходя боса...

# 16
  • Мнения: 7 837
Рано е да се каже, но най-вероятно - с приятели. Миналата годинана 31-ви декември ходихме и на плаж. Дано пак е хубаво времето...
Донякъде ми липсва снега, който създава допълнителна атмосфера  Grinning

# 17
  • Мнения: 619
На Коледа сме си в нас,
за Нова година вече сме резервирали къща в планината,
ще останем там два дни с  приятели.

# 18
  • Мнения: 27 524
В София с родителите  Party Party Party

# 19
  • Мнения: 1 049
Ей в тази къщичка Residence „EDEN”Cassa Raiffeisen Sesto съм от 27/12/06 до 06/01/07 ако не ми мине котка път с приятели Hug Praynig Peace а Коледа със семейсвото италянското  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: X
Тази година предвид бъдещото ново попълнение в семейството, което по нова година ще е съвсем мъничко, ще си бъдем и на двата празника сами в къщи. Иначе обикновено изкарваме края на годината в БГ при родителите и с приятели. Тази година ще си направим интимно семейно изкарване. Звучи романтично, ама едва ли ще е такова с двете деца. Ще видим..

# 21
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
За тези новогодишни празници от великден имам резервация на място в родилното  Blush и много се надявам самите празници да са около елхата с малко сладко бебче за подарък Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 854
И ние засега не сме решили или потвьрдили категорично.На мен ми се ходи някьде на по мек и топьл климат, но да е близо...из Европа.Бих отишла до Испания или Канарските острови Heart Eyes.Това което смятам да направя сьс сигурност е, да предотвратя празнуването по роднински сьс свекьрва, баба, чичо и т.н Whistling

# 23
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
А сега де? Що не го направите сигурно, че да си ударим една среща в Люксембург?
На един хвърлей място сме оттам.  Wink
За сега само билетите за ферибота сме купили  Grinning На място в Холандия ще решаваме къде и как. Знам ли домакините какво са ни спретнали  newsm78
Донякъде ми липсва снега, който създава допълнителна атмосфера  Grinning
И на мен Sad Затова на континента, та поне за НГ да видя малко сняг  Laughing

# 24
  • Мнения: 948
Ние нали се преместихме скоро от САЩ в Европа - досега не ми се е случвало да си ходим толкова често до България. Сега не мога да се нарадвам на краткия полет и лекия път: ще си ходим за трети път тази година!!!  Crazy

Точно днес платих билетите (много малко места са останали между другото; ако някоя от английските мами се чуди; едва взех датите които исках, и летим с две различни компании, с еднопосочни билети...).

Така че - аз ще съм при мама!  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 629
Сестра ми ще ни идва на гости за Коледните празници  Grinning. За Коледа ще се събираме цялото семейство при малкта сестра на мъжа ми. Ще си изкараме една лака ваканция при тях. За нОва Година си организираме купон в наши приятели. Нямам търпение вече да идва декемвриииииииииииии

# 26
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Аз в4ера купих билетите и за пръв път от 5 години ще си бъда за Коледа в България  Party  Мъжо и той 4ака с нетърпение да види български сняг. Ще ми се и на ски да отидем, но ще видим  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт