С ЧАША КАФЕ ПРЕД РС ВЪВ ФОРУМ "БГ- МАМА"

  • 3 201
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 619
Не е , ама пуста краста  atwork Търся ефективен начин за отказаване от форума  newsm78
Ако откриете такъв,свиркайте...

# 16
# 17
  • Мнения: 3 537
Напротив,бих казала,че когато беше по-мълко бебе намирах повече време за висене във форума,а колкото по-голям става толкова повече нямам време.Обикновенно сядам за малко докато спи след обяд 1-2 часа иначе не.
Но сега откакто е на ясла имам малко повече време, е докато не тръгна на работа де Wink

# 18
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Аз влизам във форума само докато съм на работа и то когато имам свободна минутка.Обикновено наистина съм с чаша кафе в ръка. morning
В къщи нямам компютър но и да имах не ми остава никакво свободно време. newsm75 wash hang 1ironing newsm71  food002 eat

Хич не си мисли, че като си инсталираш РС у дома, ще имаш време за newsm75 wash hang 1ironing newsm71  food002 eat


 Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 5 539
Това е диагноза. Да откажеш цигарите е по-лесно.

# 20
  • Мнения: 2 040
Не е , ама пуста краста  atwork Търся ефективен начин за отказаване от форума  newsm78

Търсех ли търсех същото, но до момента БЕЗ УСПЕХ ...  Laughing
Щом видя че се е заиграла нещо и тичам до комп., щото тя като се усети че съм пред него и идва да ме дърпа да ставам ... ревност ли е, незнам ...  Peace
Да е жив и здрав този, който е измислил яслата ...  Peace

# 21
  • Мнения: 5 299
Не е , ама пуста краста  atwork Търся ефективен начин за отказаване от форума  newsm78
Ако откриете такъв,свиркайте...

Хъхъхъ, ето го бре Joy
Тряба се забърка вълшебно биле с лунен прах и слънчеви косми и да се поръси сървъра. Това е точната рюцепта, той е основен причинител.  Thinking Няма сървър, няма проблеми.
Ще станем Степфордски съпруги. Хъхъхъх. Crazy


# 22
  • Мнения: 990
За всичко друго нямам време ,но за тук  винаги намирам  ooooh!

# 23
  • Мнения: 5 577
Има и по-лесен начин да имате повече свободно време, ама няма да ви го кажа.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 168
от както се роди детето мъжа ми забрани да се пуши в къщи , само на балкона и като гледам май ще ги откажа скоро, но от кафето не се отказвам  smile3534

# 25
  • Мнения: 109
Не пиша много във форума и обичам да ви чета, но затова остава време чак към обяд като спи малката Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 14 133
Разсейвам се много от това висене във форума, а съм на работа...не бива EmbarassedПристрастена съм, то си го пише на профила ми Laughing
Embarassed

# 27
  • Мнения: 6 164
Трудно намирам време за детето от висене пред РС  Grinning

Хахаха, много точно казано! Peace

 Whistling

# 28
  • Мнения: 412
  Shocked Ама аз дете съм имала ooooh!, чакайте да видя какво прави  Joy

Hug Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 2 164
И с чаша кафе, и с чаша бира, винаги намирам време за форума.

Общи условия

Активация на акаунт