Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 257

  • 34 265
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
  
 
 
 
 
   
Туба в Facebook:
   
   
Туба в Instaram:
   
   
Туба в Twitter:
 
Туба в You Tube:
   
Темите досега:
 https://www.bg-mamma.com/?topic=1531339 
 
[  
 

                                               

С пожелание за приятни минути в темата!
Бъдете здрави!
 

# 1
  • Мнения: 4 614
Добро утро!
Благодаря за новата тема, прекрасна е.
Знам че в предишната тема са публикувани, но Туба е чудесна и прекрасна и реших и аз да ги сложа.....
 

 

# 2
  • Мнения: 41 686
Добро утро в новата тема!



Добре дошъл, Септември!
Нека новия месец донесе на всеки това, което най- силно желае.
Нека има любов, мир и разбирателство !
Обичайте се, бъдете здрави, успешни и щастливи !
Heart



Ринка ,благодаря за красивата нова тема!
Да я изпишем с нови снимки и инфо за Туба. Nature Sparkles Дано ни зарадва с нов проект,
както с фотосесията за сп.ELLE Arabia! Nature Fire

Да ги има и в началната страница на новата тема!













Желая ви приятен ден!

# 3
  • Мнения: 5 727
Здравейте

               Момичета    Благодаря ви за всичко споделено.

                    Ринка  Благодаря ти за новата красива тема.
                             
                                     

                         

                                           
                               
                                            Туба и Инан.
                                             Среща на летището.
                       
Цитат
Habrá terminado el rodaje ? O será algún evento.  #TubaBüyüküstün
Преведено от испански от
Приключиха ли снимките? Или ще е някакво събитие. #TubaBüyüküstün

                         

Приятен следобед,дами

# 4
  • Мнения: 955
Здравейте момичета и благодаря за новата тема и за всичко споделено, снимки, интервю, мнения.
Туба отдавна има такъв пръстен пантера и сме го коментирали.
Днес в ранно утро е отлетяла с Инан, в Париж ли, другаде ли, ще чакаме да разберем. Мирише ми на някое ново участие някъде или пък снимки. Дали си е завършила нейните снимки в ДА и това чакаме да разберем. Усмихната и с телефон в ръка.


Хубава вечер.

# 5
  • Мнения: 9 993
Здравейте!
На чисто започваме септември - нов месец, нова тема, нова фотосесия...
Сега и с един нов проект да ни изненада Туба, ще бъде идеално!

Снимките на ДА продължават, защото днес режика е пуснал това и е написал „37 ден“.

Дали Туба ще се връща отново на снимки, не знам, но съм сигурна, че отива в Париж заради 4.септември, когато започва учебната година за момичетата. Да ги изпратят мама и татко - сигурно е вълнуващо за децата.
Ако пък има и някоя друга приятна изненада за нас - зрителите - няма да се сърдим...
Иначе срещата с Иман на летището вероятно е случайна и не е свързана с пътуването на Туба. А той не се спира, май Париж му е постоянното местоживеене. До скоро слагаше снимки от луксозен хотел в Бодрум, където е почивал.
Фотосесията на Туба бурно се обсъжда и в ТТ и руските форуми и всички признават, че е страхотна. Чарът , харизмата, елегантността и класата просто бият на очи и не могат да се отрекат. Арабският актьор също ги притежава, за това толкова добре им се е получило. От 3 общи снимки вече правят и колажи! Grinning
https://aghaniaghani.com/news/celebrities/regional/%D9%85%D8%A7- … D9%88%D9%86%D8%9F
Какво обединява Zafer El Abidine и Turkish Tuba
 Въпреки че двете звезди не представиха никаква артистична работа заедно, списанието ги събра поради
големия им успех и акаунтът на списанието, чрез приложението Instagram, коментира снимките: „Звездите на корицата Zafer El Abidin и Tuba Büyüküstün са на в челните редици, докато щурмуват света на киното благодарение на невероятния си талант и огромна енергия. Те ни вдъхновяват и ни забавляват. Надяваме се, че този брой ще бъде същият."

Дуото носеше луксозни бижута и аксесоари, проектирани от Cartier.

Трябва да се отбележи, че последната работа на Дафер Ел Абидин в египетското кино е филмът "Паякът", заедно с Ахмед Ел Сака, Мона Заки, Мохамед Мамдух, Реем Мостафа, Мохамед Лотфи, Ахмед Фуад Селим, Заки Фатин Абдел Уахаб и филмът беше написан от Мохамед Наир и режисиран от Ахмед Галал.

Dhafer наскоро получи отличие от Фестивала на арабския филм в Холивуд с наградата Arab Star по време на
 дейностите на второто издание на фестивала, което се проведе от 26 до 29 април миналата година.


И все още пишат за ДА - напр. този испански сайт
https://spoiler.bolavip.com/series/mi-otra-yo-de-que-trata-y-cua … 27-SPO-26001.html
Малко фенско творчество


Красивата снимка по-отблизо



И току-що от Париж - последните модни тенденции!



Лека нощ!

# 6
  • Мнения: 4 224
Здравейте момичета и от мен в новата ни къщичка!


Ринка  благодаря ти за уютното местенце, което си ни приготвила отново.
Да си я изпълним темата с прекрасни новини и снимки от предстоящи ниви проекти на Туба Hands Pray А и на хубав ден започваме темата: 1 число на месец Септември, Ринка пусна темата снощи, когато беше пълнолунието в Риби Hands Thumbsup
Скрит текст:
Пълнолуние в Риби
31.08.23 г.
🌙Синята луна в Риби ще бъде второто от двете суперлуни през 2023 г. и ще се случи в този знак. Нарича се така, защото е второто пълнолуние в един календарен месец.
🌬Ще донесе силни емоции, защото рядката, пълна синя луна в мечтателните Риби завършва лятото с мечти, илюзии и интуиция.
🧞‍♀️Рибите са мистичен воден знак, свързан с мечти, духовно изцеление, но може и „потъване”, „размиване”, интровертност.
🌊Водната енергия на това пълнолуние отваря сърцето и ума за творчество, духовност и подчертана, силно изразена емоционалност.
Слагам това гифче, за да можете да видите колко е била красива Луната снощи наблюдавана в Истанбул Hands V

Линк и за ТТ Yum
https://twitter.com/i/status/1697196834584678818

И днес не сме останали с празни ръце - имаме нови снимки на Туба от летището, както и снимки от Ел Арабия с много хубаво качество
azisiq , Злати, Вичи, Снинова
както и нова от Париж , която Линка е хванала още в полет Yum

Ако и Онур е все още в Париж за първия учебен ден (което малко ме съмнява Hands V) може да ни изненада с някоя и друга снимка от началото на учебната година    



Лека и спокойна нощ!  

# 7
  • Мнения: 41 686
Добро утро,момичета!



И вчера са се появили нови снимки на Туба от летището и от Париж!Да видим колко време ще остане.
Мисля,че не са й свършили напълно снимките в ''ДА/МД''!





Да повторя последната нова снимка с красавицата ни от сторито й ...HeartNature Star


Приятен съботен релакс!

# 8
  • Мнения: 955
Здравейте момичета,
Хайде на десерт, Туба черпи.
Появил се е клип от заснемането на снимките за списанието от първи юли.

Има и сутрешно кафе към десерта.

Хубав ден.

# 9
  • Мнения: 9 993
Здравейте!



Днес Туба ни е подпукала от сутринта - кафе с музика за добро утро...
https://www.instagram.com/stories/tubabustun.official/3182768505434322237/



Здравей! Направи ми хубаво кафе...
И после
Сутрешни бележки
За да се разбере по-добре 02.09.2023 Париж




каквото и да значи...
После се включи журналистката, подготвила и осъществила фотосесията с арабския актьор Дафер ...
С инстаграм журналистки Валии Таха #TubaBüyüküstün
Немного за кадром - Часть 1
С @ТубойБюйюкюстюн и @ДафферомЛабидин 1 июля 2023 года
Мне пришлось держать это в секрете в течение 2 месяцев 🫣🫣🫣
##фотосессиядляобложки #фотодня #picoftheday #знаменитости #туба #даферлабидин #картье
Понадобился веселый ужин в Париже и 3 номера в @hotellutetia, чтобы это произошло 🤍🤍🤍 это было так идеально от @Cartier!
Подписывайтесь на нас @elle_arabia, чтобы узнать больше!
С огромной любовью к вам @souhir.ben.hamida @ehab_ammar @kareemsamy @mad_solutions @sarahrebhi @begsaruhan 🤍🤍🤍








https://twitter.com/AfroditaSandell/status/1697965595705143719/video/1
Надявам се Канти да направи гифчета

И накрая, преди малко Туба ни е пуснала снимка за лека нощ...
Отново е пред интересните тапети  в парижкия си дом (като на новогодишните снимки)
Нещо уморена ми се вижда. Момичетата са я изтощили... Stuck Out Tongue Winking Eye



Лека нощ от Туба и от мен!

# 10
  • Мнения: 41 686
Добро утро,момичета!





Да пусна и аз няколко снимки от видеото,че всичко ново се появява след като си пусна поста!











Щастлив ден ви желая!

# 11
  • Мнения: 5 727
Здравейте

                                Мили дами Благодаря ви за всичко споделено.

                             

                                Обстоятелствата и случките оцветяват живота ни,
                                  но ние можем да направим избора, какъв да бъде цвета!
                                  Успешен и ведър ден за всички !


                                   

                                           

                                 

                                                   
         
                   Приятен следобед,дами

# 12
  • Мнения: 955
Здравейте момичета и благодарско за всичко споделено.
Много ми харесва снощната снимка на Туба. Антрето и винаги е украсено по различен начин. Този път е със звънчета и голяма дървена кукла.
Днес Туба е направила репост на списанието с този кадър:

Бончук на сета

Хубав ден.

# 13
  • Мнения: 9 993
Здравейте!
Не знам каква муха я е ухапала Туба тези дни, но пълни ИГ си...






Без грим и с много нездравословна храна... Какво ли казва и на кого? Stuck Out Tongue Winking Eye
СЦ Нуран е публикувала в ИГ си много хубав клип с надпис
Още една мечта. Още една радост да бъдем команда
Туба го е споделила
https://www.instagram.com/stories/tubabustun.official/3183799924407170905/
И някои кадри от него



И още една сн. споделена от Туба



А сн. на ДА продължават






Снимка зад кадър



Мисля, че Туба е в дъното срещу Айтач
Нова сн. на Дафер от Ел Арабия



и инфото към нея
#ELLExclusive: Когато го попитаха кое парче на Cartier носи най-много, нашата звезда Dhafer L'Abidine каза:
"Мисля, че Santos de Cartier Skeleton е хубав часовник. "Трябваше да ги нося само за специални поводи, но явно не мога да се накарам да ги нося ежедневно:.
Нашата кавързвезда @dhaferlabidine носи Cartier @cartier Висок клас часовник и бижута.
Фотограф/Творческа режисура: Philip Jelenska @philippjelenska
Моден редактор: Фарук Чекуфи @farouk_chekoufi
Грим: Jolanta Cedro @jolanta.cedro
Коса: Yusuke Morioka @pyuuuuuu
Маникюр: Marie Rosa @marie.rosa
Стилист и помощник продуцент: Сезар Мукарзел/ Роберта Корво @cesarmoukarzel @roberta_molin_corvo
Местоположение: Хотел Лютеция, Париж @hotellutetia @isabelle.huppert апартамент
Special thanks to @mad_solutions @kareemsamy
All Jewelry and Watches are by @cartier
#işbirliği

Сигурно има още, но се уморих...
Лека нощ!

# 14
  • Мнения: 4 224
Здравейте, момичета и от мен в топлата неделна септемврийска вечер!


Благодаря ви за всичко, което сте споделили вчера и днес!
Нови снимки от сп.Ел, клипче, сутрешно кафе, снимки от дома й... абе наистина се е развихрила, както е споменала Линка вчера
Ето гифче от цялото видео от м.07.2023, след приключване на снимките за списанието Hands V

Ние си знаем, че Туба обича да си похапва. И във видеото си го признава Yum

Вчера сме имали и сутрешно френско кафе, където момичето ни си припява "Salut"  


Днес е споделила в ИГ си тези снимки  

към които има и още 3 с части от сандвич, друга на картофки и трета - мисля, че е част от интериора на заведението, където е похапнала    

В ИГ сторито си освен прекрасната снимка от Ел Арабия, която Снинова  е донесла е качила и една нова снимка на трите заедно със Седа и Бончук Hands Thumbsup


Вичи  ни е донесла снимка с "Муко" от сета, както и прекрасна снимка на Туба. От къде и кога ли е?

Туба е и препубликувала сладурско клипче от Нуран от сета  


Злати
 за твой късмет повечето неща Туба публикува в следобедните и вечерните часове Rolling Eyes



"Казват, че нито едно дърво не може да стигне до Рая, ако корените му не стигнат до Ада. Двупосочното движение е заложено в същността на махалото".
Карл Густав Юнг


 

Лека и спокойна нощ и мирна и успешна нова седмица!

ПП. Гледам, че Линка e  писала. Сигурно се повтаряме, но няма да трия Yum

ПП2. Редактирам , за да сложа още няколко гифчета от видеото, което Нуран е споделила. Туба е споделила само началната част от видеото. Ето линк за ТТ за цялото: https://twitter.com/i/status/1698367993170849879
Ето линк и за ВК, но е краткия вариант https://vk.com/video-63875573_456245801
Озаглавила го е: Еще одна мечта🍀🔆 Еще одна радость быть командой 🙏 #джунда #команда #семья #лето2023

Последна редакция: нд, 03 сеп 2023, 23:27 от kanti

Общи условия

Активация на акаунт