Сполучливи имитации на маркови парфюми - 38

  • 48 349
  • 747
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 360
Капсулованите на Рефан и аз ги избягвам. Доволна съм от варианта им 53 мл. с 60 капки. НЕкапсуловани. От официалния им сайт /рефаншоп/. А когато пазарувам наливни, внимавам първо от къде точно си ги купувам и второ - купувам винаги с двойно количество капки.

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Скрит текст:

Тази имитация е на Daisy eau so fresh.
Ето този: https://www.fragrantica.com/perfume/Marc-Jacobs/Daisy-Eau-So-Fresh-10858.html

Имам ги и двата - оригинал и имитация - според мен е доста добра и трайна имитацията на Галерия!
Аз, да не остана назад, днес взех имитацията, че от оригинала ми е останало малко. Честно казано, не намирам особено добра прилика. На Галерия стои сладникав, а не свеж на моята кожа. Освен това, в запечатана опаковка, някак бе счупена капачката и бе изтекло доста в кутията Flushed
Но пък девойката го хареса за нея или за ароматизатор на хола Sunglasses

Последна редакция: ср, 23 юни 2021, 17:47 от bubanka

# 152
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Да,на единия от Галерия и моята капачка беше счупена...Явно не оцеляват капачките.
Но си е пълен парфюмът.
Другият още стои запечатан,надявам се нищо да не е изтекло.
Не съм имала Дейзи в оригинал,по спомени ми заприлича.Все ми се струва,че на едно синьо флаконче,но може би е на този,който сте показали.

Рефан не винаги издържат и при мен.
Капсулованите обаче повече ми харесват от наливните.
Ако един парфюм изчезва за десет минути,не е вашият парфюм.
Преди бях с мазна кожа,парфюм не се задържаше.
Сега стана суха,повече задържа.
Доста сериозни хормонални промени настъпиха при мен.

# 153
  • Мнения: 190
Може ли някой от гр. Варна да помогне,
къде да намеря магазин на Заг?

http://zagzodiak.com/stores/category_id/144/store_id/41/

Ъгълът на кооперацията точно срещу най-вътрешния ред гаражи.
Обиколих гаражите от задната страна на Елитис, но не го намерих. Личи ли си ,че е магазин на Заг, защото има мн гаражи един до друг, по какво да се ориентирам?

# 154
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Кооперацията насреща...Като вървиш по реда от Пискюлиев към махалата,свършват гаражите и първата кооперация в ляво. Има табела за наливни парюми точно на ъгъла.Не е в самите гаражи,а след тях.
Рефан и аз не съм купувала от много време. Последно взех Идол на Ланком капсулован 50мл. Ами чук е откъм трайност и много си го обичам.
Парфен наливни във Варна няма,а в сайта им повечето не се предлагат в други разасовки освен 125мл. бидончета.

# 155
  • Мнения: 15 313
Велислава, излизаш от задния вход на Елитис, този, който гледа към гаражите, първия ред са барачките. Леко се завърташ надясно като стоиш с гръб към входа и лице към гаражите/барачките. По диагонала на ъгъла ще видиш магазинче за джунджурийки, до него е магазина на Заг. Фасадата му цялата е стъклена и прозрачна, не е с гаражни или пвц врати, а стъклени. Има и надпис. Не попита ли някой от магазинчетата в района, би трябвало да знаят и да те упътят.
Другия вариант е да тръгнеш по уличката зад спирката на 14 номер. Там са ситуирани бараки за сладкиши, дрехи, хавлии. Вървиш по уличката, стигаш до първата пресечка в ляво, на ъгъла е магазинчето за сувенирчета и разни джвъчки, а до него е Заг (по продължение на уличката след като подминеш първата пресечка в ляво, не свиваш в пресечката, а продължаваш няколко крачки напред по уличката).

# 156
  • Мнения: 657
Кооперацията насреща...Като вървиш по реда от Пискюлиев към махалата,свършват гаражите и първата кооперация в ляво. Има табела за наливни парюми точно на ъгъла.Не е в самите гаражи,а след тях.
Рефан и аз не съм купувала от много време. Последно взех Идол на Ланком капсулован 50мл. Ами чук е откъм трайност и много си го обичам.
Парфен наливни във Варна няма,а в сайта им повечето не се предлагат в други разасовки освен 125мл. бидончета.
във сайта от който аз пазарувам са по 30,50 и 100 мл 125 дори няма https://parfen.online/product/№554-alien-thierry-mugler/  ето го сайта

# 157
  • Мнения: 2 052
В момента Парфен имат намаления от 50%. prinzesata май имаше предвид, че наливните са в големи "бидони", а не капсулованите.

# 158
  • Мнения: 1 322
Записвам се в темата с 3 нови аромата от Заг. Взех си Tom Ford - Bitter peach, тежък ми е , но се усеща сладката праскова.
Libre , много ми хареса на ръката, ще го тествам утре на кожа.
La vie est Belle, много ми харесва за ежедневие.

# 159
  • Мнения: 1 452
Дали намалението на Парфен важи и за физическите им магазини?
Искам Black Afgano, не мога да спра да го мисля..

# 160
  • Мнения: 78
Бихте ли казали на Расаси кой парфюм имате, трайни ли са, и дали става за унисекс.  Този на Ерба Пура ми харесва, но не на Заг, а съм тествала на  Мартин Лион.

И аз съм имала Гучи Блуум на Парфен,беше супер и много мощен и траен!

Вчера и аз получих една 100-ца на Битер Пиич ТФ на Заг. Хубав е, интересен,някак плътен,но не носи шлейф около и след теб и не е обсебваш и носещ се около теб на 5 м както прави Ангел Нова Hearts Дали защото вчера беше жега ми дойде малко сладък и тежък в драй дауна. Продадох го. Мацката от Заг ми изпрати и три мостри - една на Ерба Пура- много добре са я направили,много близка до оригинала,за мен е по-близка от на Гиза варианта. Хареса ми,но имам вече много подобни и на Мансера и на Расаси. В момента разнасям Лост Чери, хубав им е,много хубав. Марципана се усеща много добре, а аз това основно харесвам в него.Силен,щлейф носи доволно,не знам само  дали и той няма да натежава в топлото време. В момена е хладно и е разкош!За трайност мога да кажа по-късно. Имам и варианта на The Moon, който също е много хубав,но е  по-сладък, на Заг ми харесва много повече!
Третата мостра е на Бакара Руж,който не харесвам,но впреки това ще пробвам по-късно да видя как е направен.

# 161
  • Мнения: 2 052
Дали намалението на Парфен важи и за физическите им магазини?
Искам Black Afgano, не мога да спра да го мисля..

Не знам, но в сайта им има контактна форма (всъщност препраща към Месинджър), в която отговарят много бързо и може да попитате. Simple Smile

# 162
  • Мнения: 190
Велислава, излизаш от задния вход на Елитис, този, който гледа към гаражите, първия ред са барачките. Леко се завърташ надясно като стоиш с гръб към входа и лице към гаражите/барачките. По диагонала на ъгъла ще видиш магазинче за джунджурийки, до него е магазина на Заг. Фасадата му цялата е стъклена и прозрачна, не е с гаражни или пвц врати, а стъклени. Има и надпис. Не попита ли някой от магазинчетата в района, би трябвало да знаят и да те упътят.
Другия вариант е да тръгнеш по уличката зад спирката на 14 номер. Там са ситуирани бараки за сладкиши, дрехи, хавлии. Вървиш по уличката, стигаш до първата пресечка в ляво, на ъгъла е магазинчето за сувенирчета и разни джвъчки, а до него е Заг (по продължение на уличката след като подминеш първата пресечка в ляво, не свиваш в пресечката, а продължаваш няколко крачки напред по уличката).

Благодаря ви, днес го открих! А вие вземате ли си шишенца от другаде, или ползвате техни? Защото имам едно пластмасово, с пулверизатор ,казаха ми че мога да си нося свое шише. Иначе от техните с парфюм ,30мл е 13лв, така разбрах.

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 19:36 от velyslava

# 163
  • Мнения: 15 313
Аз си нося мои. Най изгодно ги купувам от подлеза на Тракия, там има също наливна парфюмерия. Напоследък обаче не съм сигурна дали работят. Едната продавачка е напуснала, по едно време беше затворено и сега не знам бачкат ли, не бачкат ли. Иначе имат сполучливи имитации.

# 164
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Скрит текст:
Скрит текст:
Да познавам я уникални аромати и адски трайни донасят се от Турция. Тук у нас не се предлагат


От понеделник 14.06.21г.,в Лидл.

Ако знаете на кои парфюми са имитации,моля да споделите!
Femelle - La Vie Est Belle
Madam Glamour - Coco Mademoiselle
Chalou - Chloe EDP

За другите не знам. Simple Smile
П.П. Между другото, и аз мисля да търся имитационни за парфюми, чиито оригинали няма къде да пробвам. В този ред на мисли, познавате ли добри имитации на: Armani - Sensi, Armani - Diamonds, Armania Mania, Givenchy - Hot couture, Givenchy - Amarige, Laura - Laura Biagiotti, Ungaro - Apparition?
И да питам какво мислите за дамския и мъжкия 212 на Carolina Herrera. Вчера мъжа на една колежка й поиска да отиде да му вземе от Рефан точно 212, та ми стана много интересно.
Имитацията на D@P - Givanchy - Amarige е много, много добра! Flowers Cherry Blossom
Скрит текст:
А нещо миришещо на червилата от едно време/или поне на червило?
https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/002-Sense-Of-Glam-57750.html  - точно копие на Lipstick Rose from Frederic Malle - носи абсолютния "old lipstick" вайб - класическо, старо, червено червило - тип помада, просто разкош! Купих го преди половин година, къде потъна пак, Зара са много продуктивни, нищо не може да се намери следващия сезон! Rage

Последна редакция: пт, 25 юни 2021, 00:53 от kolevaangela

Общи условия

Активация на акаунт