ОСМИ клас 2020/2021 - Епичната година е към своя край и осмокласника сега го чака рай!

  • 24 964
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 755
Благодаря за новата тема!

# 31
  • Мнения: 1 678
Мами, имам 2 въпроса. Къде мога да видя резултати от матури по испански, т е класация в София? И нещо мнооого важно. Да ми препоръчате дерматолог за момата? Ходи на козметик, но си е навила на пръста, че и трябва дерматолог.

# 32
  • София
  • Мнения: 11 982
До момента е публикувана информация само за първите 10 училища на матурата по бел. За другите предмети още няма систематизирано инфо. Испанската са публикували на сайта си резултатите на техните зрелостници по предмети: https://www.ibbcervantes-bg.com/?cid=2&NewsId=148

# 33
  • София
  • Мнения: 2 437
За 18ти са планирали обиколка на Витошка и НДК.

Нашите поне в това са облагодетелствани. Поради чудесното разположение на гимназията тази обиколка май е ежедневна Simple Smile Вчера бързаше след английския да се връща към НДК, защото са имали свободен блок по музика и класът е бил там. С две думи оценките може да не са топ, но социалният живот е на макс Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 3 457
Благодаря за новата тема! Ех  че е хубаво човек да е на ваканционна вълна...Аз днес съм почивен ден и чудесно ми се получи в средата на седмицата.Много обичам така.Свърших сума  ти задачи от сутринта И направих приятна разходка  в гората на Витоша, което ме зареди.
Скрит текст:
Вече съм сигурна, че докато изклася и тримата ще съм се алкохолизирала!
А мислиш ли ги  горките хора, които не употребяват....
Тiя почивни дни  съвсем ги бях забравила Simple Smile
Утре е класното по френски и с това мисля да приключвам с вълненията по същина.( все още няма никаква оценка по физическо).Надявам се скоро да върнат и  класното по математика.
Мария, завиждам на  Ния  и множеството терзания за избор.При нас  ако може нищо освен език, български, рисуване, музика и физическо  ще е най-добре.Не ми се мисли как ще се избират профили

# 35
  • Мнения: 447
Силно представяне на Испанската гимназия! Браво на децата!

# 36
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Грийн, голям стимул има, ще учи и слуша ами...😉 Успех с покупката и стискам палци да е наред всичко ако не е ново колело.
И при нас нещата май ще се наредят с транспорта. Аз иначе вчера направих резервация за хотел в Пампорово с уговорката, че ще я потвърдя в началото на другата седмица...
gadamer, аз също не бях я отчела, сега се върнах назад да видя за каква грешка става въпрос 😉

# 37
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Благодаря за новата тема. Заглавието е идеално!
И като сте отворили бара - сипете и на мен. Харесвам белгийски бири, така че, ако се намира студена - отворете първата.

Ще седна по-назад в класната стая. Някъде в дъното, под фикуса. Излезна оценката от класното по немски / така и не разбрах кога са го правили/. Стройна тройка. С тая оценка и 4 за края на срока, а и за годината, не му мърда.
Отворете и втората бира, моля.

# 38
  • софия
  • Мнения: 25 450
Туиг, тези оценки не им трябват. Догодина ще се поправи.
Beers

# 39
  • Мнения: 6 586
Е, че той НЕ да не е лесен, я!  Като за първа година( ако за първа година го учи, си е нормална оценка).
Наздраве с лимонада от бъз!🍹

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Мерсаж за темата!
Туиги, бее, Наско мислех, че е по-ученолюбив от моя мързел, тези деца, деца. Не знам дали им трябват, но казах на набора, че лятото ще се видим на почивката с едни познати, които са французин мъжа и българка жената и двете деца французойчета, да си работи езика. И той ми отговори, че френски не знае. Една година ЕГ в ДО и на. Френски йок. Какво да кажа. В този смисъл и четворка му е много 😡 Толкова е казала класната, че ще му остави. Аз се надявах да ги мъчи поне до 25.06 с изпитвания и контролни, а така... Ще имат контролни, ама като си знаят оценките, колко ли ще се напъват. Бях харесала нещо като занималня по френски за осмокладници, за 1 месец лятото, 3 пъти седмицата, но е срамота да плащам, а той да не е научил цяла година. Ще видя какво ще правя. Ама съм ядосана. Много. 😥

# 41
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Може би ми се понатрупаха малко повече битовизми тези дни и ми е трудно да съм над нещата, а трябва. Важното е, че на набора не му дреме особено. Не хвърча с илюзиите, че ще чурулика идеален немски. На представянето на открития урок имаше рецитал на стихотворения. Едното от тях беше авторско на момиче от класа. И думичка не разбирах, но ми беше толкова хубаво дори от мисълта, че това дете твори на чужд език.

# 42
  • Мнения: 2 208
Моят младеж като се върне от училище и ме информира по кой предмет са го офирмили. Питам го: "И колко ти писаха?", получавам отговор: "Не знам!".... Ами какво да ви кажа - блажени са невежите, та сипете една бира и на мен. Не знам под фикуса ли да се настаня, под чина ли?
Едва щял да дочака 23 юни, когато вече щял да бъде оформен по всички предмети и после никой нямало да може да го накара да учи по нещо! То пък сега все едно учи по нещо. Отдавна сме в рая ние, само не знам какъв ще е сюрпризът в бележника накрая. Joy Ама не ми е и особено важно... И тук си тананикам "Този рай води в ада" на Стефан Вълдобрев и с трепет очаквам сюрприза. Grinning Я направо сипете още една бира!

# 43
  • София
  • Мнения: 3 561
Момичета, остава ни да вярваме, че към 11 клас резко им се доучвало.

# 44
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Момичета, остава ни да вярваме, че към 11 клас резко им се доучвало.

Тук вече ме караш да се смея от сърце. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт