Nimm2 – Да се наслаждаваме на живота повече с вкусни бонбони и близалки с плодов сок и витамини!

  • 8 436
  • 367
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 973
Любимото творческо занимание на моя син е да реди конструктор.

# 166
  • София
  • Мнения: 1 144
Любимо творческо начинание на дъщеря ми е да танцува, от 6 годишна се занимава с класически балет

# 167
  • Мнения: 474
Каката се увлича в дизайнерство и в момента само това я вълнува. Малката е голям фен на пъзелите, а малкото човече все още се учи да реди здрави основи от консруктори.

# 168
  • Мнения: 3 608
Играят предимно с конструктор,кубчета с букви цифри и животни.

# 169
  • Мнения: 216
Дъщеря ми рисува живописни картини и портрети, обича ярките цветове и се наслаждава на времето, което прекарва с графитените моливи и четките си.
Интересува се от мода и винаги е стилна, има вкус и може да съчетае всяка дреха с най-подходящия аксесоар.
Другото ѝ хоби е да моделира и да декорира прибори, чаши, чинии с полимерна глина, камъчета, брокат и други творчески материали.
От скоро се занимава с квилинг и декупаж.

# 170
  • Враца
  • Мнения: 1 424
И на двете ми деца любимото им занимание е рисуването, особено върху стени, врати и всякакви други повърхности Simple Smile

# 171
  • Мнения: 266
Да рисува и да чете книжки

# 172
  • Мнения: 940
компютърните игри

# 173
  • Мнения: 675
Рисуване с боички  и апликиране Simple Smile

# 174
  • Мнения: 1 556
Любимото творческо занимание на дъщеря ми е да изрязва фигурки от картон и други материали, прави си ферма с животинки например.

# 175
  • София
  • Мнения: 6 140
Едно от децата рисува и изработва разни неща, друго танцува.

# 176
  • Мнения: 1 937
Рисуване и редене на пъзел.

# 177
  • Мнения: 2 070
И двете много обиат да рисуват - я с боички, а с фулмайстри.

# 178
  • Мнения: 33
Моята дъщеря обича да оцветява водни книжки и е много щастлива когато се появят картинките 😁

# 179
  • Мнения: 4 576
Когато беше малък рисуваше, сега твори върху себе си - спортува Grinning

Общи условия

Активация на акаунт