Помагайте!

  • 1 218
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Започнеш ли с термометъра, няма спиране, педиатърът ви какво казва?

# 16
  • Мнения: 6 164
И ТЕРМОМЕТЪРЪТ ДА Е ЕЛЕКТРОНЕН, А НЕ ЖИВАЧЕН!

Защо? newsm78

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 561
Малкия е на АМ и ми ака само веднъж на ден, понякога и прескача. Като минат 48 часа от последното акане му помагам, като му разтривам коремчето и му свивам крачетата към гърдичките. Ако това не помогне- ползвам и термометъра, но с него не трябва да се прекалява, за да не привикне бебо.
Ще се справиш  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 295
Щото ако човек е притеснен, неопитен и бебето шавне изведнъж може да стане беля, да се счупи и детето да се нарани. А белите стават за секунди.

С електронния няма такава опасност.

# 19
  • Мнения: 2 015
Пробвах с електронен термометър и работата стана моментално.Надявам се да не го ползвам втори път.
Защо не е хубаво да прекалявам с термометъра, защото бебчо се научава така или какво?

# 20
  • Мнения: 6 461
Не пипай детето, за да не си навлечеш проблеми, 1 ден не е запек!

И аз мисля така Peace

# 21
  • Мнения: 46 518
Пробвах с електронен термометър и работата стана моментално.Надявам се да не го ползвам втори път.
Защо не е хубаво да прекалявам с термометъра, защото бебчо се научава така или какво?

Привиква и занапред ще чака термометъра.
Твърдо ли беше акото? Ако е било нормално, значи намесата е била излишна.

# 22
  • Мнения: 8 917
Следващият път по-добре изчакай минимум 2 дни...

# 23
  • Мнения: 437
1 ден наистина не е запек. Моята Вики винаги беше със запек, започнах да й давам Фризовом по съвет на педиатъра и се оправихме. Говори с педиатъра, най-добре ще прецени какво да правиш.

# 24
  • Мнения: 2 015
Не беше твърдо.Значи напразно съм се притеснила и съм ръчкала малкия.Ех, че ме е яд, но ще знам, за следващия път.Ама като съм и аз една паника Sad.

# 25
  • Мнения: 1 294
Поради това три дневно изчакване бебето на моя приятелка лежа в Пирогов.Незнам кое е правилното терметърчето или чакането, но като съдя по себе си как се чувствам след такава пауза Sick струва ми се че за предпочитане е термометъра.Налагало ми се е да го прилагам върху малката и тя не е свиквала и не го чака за да се изходи.

Общи условия

Активация на акаунт