"Порталът" - тема 3

  • 14 245
  • 233
  •   1
Отговори
# 150
  • Галифрей
  • Мнения: 4 288
Не съм ги видяла, ако някой ги има давайте 🥺 Искам да гледам “ Въздесъщият” Същите продуценти и главен акьор  и пак слага малки камерки 😂 И преди сте го коментирали, явно вие е харесал. С удовствие ще го гледам, видях трейлъра изглежда интересно.

# 151
  • Мнения: 10 915
Днес Свежо ще е гост, а може и да бил вече, на Сашо Кадиев по БТВ. Специално за Кобрети пиша Joy

# 152
  • Мнения: 780
В момента е!

# 153
  • София
  • Мнения: 2 406
Не съм ги видяла, ако някой ги има давайте 🥺 Искам да гледам “ Въздесъщият” Същите продуценти и главен акьор  и пак слага малки камерки 😂 И преди сте го коментирали, явно вие е харесал. С удовствие ще го гледам, видях трейлъра изглежда интересно.

В тема 2 стр. 16 има от 1-4 епизод, стр. 28 - 5 еп., стр. 41 - 6 еп.
We Blue Heart Mari_Mar

А Вездесъщият го има в HBO GO Wink
Скрит текст:
Както и A Discovery of Witches

Последна редакция: вт, 22 юни 2021, 12:02 от almadji

# 154
# 155
  • Мнения: 5 846
Чете ви човекът, чете ви. 😁
Леле леле, ролите на Свежен и Радена били разширени и дообогатени!? 🥴😮🥴 15 мин за 6 епизода. Представям си, явно са им били написани по 1 минута първоначално.. 😁🥴🥴

Сашето Кадиев не може ли за минута да спре да се държи като инфалтил. Все едно леко насмъркан. 🥴

# 156
  • Галифрей
  • Мнения: 4 288
Благодаря ти almadji ще гледам,  аз имам и двата сезона на adow 😉😘❤

Незнаех, че Леонардо Ди Капирио е играл вуйчо Димо 😂 чудех се от къде ми е познат 😲




# 157
  • Мнения: 5 846
Дали това не е кадър от Порталът 2.. 😍😁

# 158
  • Галифрей
  • Мнения: 4 288
Мм може Савича да се опитал да убие Васил Бонев?
Аз изгледах ‘ Въздесъщият’ найстина хубав филм и шокирах се. Велислав найстина убива с таланта си, сложна силна роля. Харесва ми как показаха колко е цветен героят му, той просто се нуждае от помощ.
И такам специално за Кобрети 😘


# 159
  • Мнения: 5 846
Савата, върнал се 4 хиляди години назад. 😁

Последна редакция: вт, 22 юни 2021, 20:03 от Кобрети

# 160
  • София
  • Мнения: 2 406
Мм може Савича да се опитал да убие Васил Бонев?
Аз изгледах ‘ Въздесъщият’ найстина хубав филм и шокирах се. Велислав найстина убива с таланта си, сложна силна роля. Харесва ми как показаха колко е цветен героят му, той просто се нуждае от помощ.
И такам специално за Кобрети 😘



Локо, майна! 😂

# 161
  • у дома
  • Мнения: 7 166
Не съм ги видяла, ако някой ги има давайте 🥺 Искам да гледам “ Въздесъщият” Същите продуценти и главен акьор  и пак слага малки камерки 😂 И преди сте го коментирали, явно вие е харесал. С удовствие ще го гледам, видях трейлъра изглежда интересно.

В тема 2 стр. 16 има от 1-4 епизод, стр. 28 - 5 еп., стр. 41 - 6 еп.
We Blue Heart Mari_Mar

А Вездесъщият го има в HBO GO Wink
Скрит текст:
Както и A Discovery of Witches
Ще е чудесно,ако може следващата тема линковете с епизодите да се сложат в началото на темата...

# 162
  • София
  • Мнения: 2 406
Хи-хи, ентусиаст! 😂 Нова тема 😉 - да изпишем 40 стр. , а сериалът отдавна свърши…
Но що пък, смятам да го изгледам наведнъж отново и вторият поглед да даде нови възприятия 😉

# 163
  • Галифрей
  • Мнения: 4 288
И аз ще го гледам отново, за детайли. Неща които не съм забелязала преди. Липсва ми 🥺

# 164
  • Мнения: 5 846
Аз в момента "снаждам" всички сцени със Савчо, и виждам, че нищо не съм пропуснала. 😁😁Не, че вече не ги гледах сто пъти.

Общи условия

Активация на акаунт