"Порталът" - тема 3

  • 14 270
  • 233
  •   1
Отговори
# 135
  • Галифрей
  • Мнения: 4 366
Хаха чакай малко….Какво?? 😲😯




# 136
  • Мнения: 5 846
Не казвай само, че си го мислела за по-възрастен. 🙏😁

# 137
  • Галифрей
  • Мнения: 4 366
Не мислех,че е на  39-40 там някъде😅😁

# 138
  • Мнения: 5 846
Имаш едно уиски от Савича. 😁

# 139
  • Галифрей
  • Мнения: 4 366
А мерси мерси ☺😂❤ Голям Валентинес 🥃

# 140
  • Мнения: 15 467
И аз ше пийна един голям Валантинес с един пакет Викерой. Joy

# 141
  • Мнения: 6 161


Наздраве и от мен !
По онова време /от портала/ пушехме  Дънхил и Ротманс .Имаше ги в Кореком /а и на други места / .
Още ми е кеф от миризмата им . Сега не пуша , но споменът  е готин .

Когато бях под 30 г. имах любими артисти -  35-40 годишни.  После  се появиха нови 35-40 годишни , а сега много  години след това  пак се хващам ,че любими са ми пак 35-40 годишните  Joy  На това му викам  застой във времето на мисълта Joy .

# 142
  • Мнения: 15 467
Ох, Дънхил и ароматен коняк. Майкооу. Младите хабер нямат за ко иде реч.

# 143
  • Галифрей
  • Мнения: 4 366
Крум и Ани,  реших и аз направя от известното meme 😂


# 144
  • Мнения: 6 161
Утре в сутрешния блок на БТВ  при Деси ще гостува Свежо 😙

# 145
  • Мнения: 5 846
😍 Добре че ще работя цяла нощ, че не знам как щях да дочакам. 😁🥴

# 146
  • Мнения: 186
Изгледах сериала на един дъх и много ми хареса. Не помня почти нищо от онова време, нищо че съм родена началото на 80те и първите седем съм живяла в соца. По-скоро представите ми за тогава са от старите български филми и разкази от по-възрастните.Сега обаче установих, че Порталът вече не е достъпен в ютюб. Някой знае ли къде може да се гледа?

# 147
  • Мнения: 5 846
БНТ казаха, че до 20ти и го махат от тубата. Лошото е, че малко зрители разбраха. Потърси по торент тракерите. Аз го изтеглих от Арена. бг. ком

# 148
  • Галифрей
  • Мнения: 4 366
Да и аз това видях днес,че са го махнали  😞 Добре,че си изтеглих целият сезон.  Ако някой иска да си го гледа онлайн намерих линкче.

Скрит текст:
 има доста реклами,,но това успях да намеря работещи линкове    https://www.nu6i-bg-net.com/browse-portalat-videos-1-date.html# 

# 149
  • Мнения: 6 161
Линковете на Мари-Мар изчезват ли от темата? Те са перфектни- без реклами и може да си ги свалиш .
Потърсете ги по- напред около датата на излъчване.
Няма да дочакам Свежо, ще е доста назад. Кадиев вече ме изнерви..., а и нефелното момче ми идва в повече.

Общи условия

Активация на акаунт