"Пътят на честта" - в очакване на сезон 2 с надежди за нещо много по-добро - тема 10

  • 33 399
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 846
Това си помислих и аз 😁😁😁

# 691
  • Мнения: 2 792
Ох, сори, аз чета, и филм гледам. Линда Русева да не са сестри с Койне!?
Иначе съм я гледала и другаде..

Не са.

# 692
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 923
Бонка (актрисата) ми харесва, точно за лудницата си е, добре й се получава.
Тачо Меченцето  ме кефи.

# 693
  • Мнения: 9 490
София кривогледа ли е?

# 694
  • Мнения: 2 411
На мен Кера ми е все по-непоносима , никаква женственост не намирам у нея с този дрезгав глас и мъжкаранска походка.Както се очакваше, и втори сезон е голям майтап Simple Smile

# 695
  • Мнения: 3 187
Жакито откога стана и разбирачка
по нешлифованите диаманти Simple Smile

# 696
  • Мнения: 5 846
Оф, смешка. Жако и Стефка.

# 697
  • Мнения: X
На мен Кера ми е все по-непоносима , никаква женственост не намирам у нея с този дрезгав глас и мъжкаранска походка.Както се очакваше, и втори сезон е голям майтап Simple Smile
Те, за да убият всичко женско в нея и бойфренд дънки и казали да намъкне.

Жакито откога стана и разбирачка по нешлифованите диаманти Simple Smile
Мда, небет шекер  Joy Тоя па си изпя всички тайни на "кървавия бизнес" и абе, ще ставаме ли партньори! Айде, бе, ще ставаме ли?! Тук диамантите се продават като топъл хляб! Laughing

# 698
  • Мнения: 5 846
Стивън ясно стана-иска да пипне  партньорите на Киро в България.
Екшън в последното действие.

# 699
  • Мнения: X
Панталонът и сакото на Кера от промото за следващия епизод са тотални страстоубийци! То не че има буйна страст у Калоян, ама какъвто е спрял, тия дрешки направо ще го направят импотентен.

# 700
  • Мнения: 9 185
Жака според мен изобщо не ѝ се работи и става партньор където и да било. Тя е с фикс идеята да докаже на всички, че нейният велик съпруг е невинен и е един порядъчен бизнесмен.Наивничка смешна, идея си няма с какви хора си е имал работа Киро. А тя ще се нахендри яко, като започне още повече да рови. Като първо с какви хора се обгради и ги има за доверени - Вихра и Тарик, лъжат я както си искат.

# 701
  • Мнения: X
И Вихра ли лъже? Някъде ми се губи нишката тя какво представлява, всъщност.

# 702
  • Мнения: 5 846
Не мисля, че Вихра лъже Жаки. Но Тарик играе някаква тройна игра.
Вихра е бодигард на Жаки. Знае, колкото и тя.

# 703
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 923
И аз това се чудя. Жаки я намери уж за нейната агенция за модели, после пък - Киро я оставил за охрана. Че и задачите, дето й възлага Жакито - проучи тоя, следи оня...

# 704
  • Мнения: 14 851
Тези дънки с ниска талия на КераНа й стояха мега грозно! 🤭😆 Много смешно я обличат.
Жаки и тя с таз ръкавица,кога стана такъв разбирач... И тоз й обяснява за подкупи и фалшиви сертификати,но не й светва лампата за любимия й КирЕто! 😁
Марчето в миналия сезон ме кефеше,ся нещо преиграва.

Общи условия

Активация на акаунт