"Пътят на честта" - в очакване на сезон 2 с надежди за нещо много по-добро - тема 10

  • 33 406
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 4 842
И аз това се чудя. Жаки я намери уж за нейната агенция за модели, после пък - Киро я оставил за охрана. Че и задачите, дето й възлага Жакито - проучи тоя, следи оня...

Охрана, която носи закуската, води тренировките и е частен детектив. Специалист по всичко е тази охрана. Smiley

Последна редакция: ср, 22 сеп 2021, 21:50 от marzeliva

# 706
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ръкавицата сигурно е вървяла комплект с магазинчето или там, както се казва подаръкът от Киро.

# 707
  • Мнения: X
Шоурум се казва Grinning

# 708
  • Мнения: 9 193
Когато я питаше Жаклина какво е вършела за Киро(или нещо подобно) тя отговори"абсолютно нищо". Изобщо не ѝ каза за "продажбата" на диаманта, престрелката, случката със собственичка та. Киро ѝ каза да не казва нищо на Жака и тя продължава да си мълчи. И оставя Жака да се лута и да търси връзките му, партньорите му и т. н. Иначе го играе много загрижена за нея. За мен е просто платен елемент, който ще се навърта около нея докато ѝ плаща.

Последна редакция: ср, 22 сеп 2021, 21:37 от Amber*

# 709
  • Мнения: 9 490
Чудя се коя е по-тъпа Жакиту или колежката ѝ Лорчету от Братята? Егати гаврата с женските образи! 🥴

# 710
  • Мнения: 9 075
Който е писал този сценарий трябва да се откаже - не е неговото. Но пък който продуцент го е одобрил - трябва да се извини на всички за тази нелепица и бездарие.

# 711
  • Мнения: 283
Чудя се коя е по-тъпа Жакиту или колежката ѝ Лорчету от Братята? Егати гаврата с женските образи! 🥴

Лорчету никой не може да я надмине.

# 712
  • Мнения: 3 197
На мен Кера ми е все по-непоносима , никаква женственост не намирам у нея с този дрезгав глас и мъжкаранска походка.Както се очакваше, и втори сезон е голям майтап Simple Smile
Те, за да убият всичко женско в нея и бойфренд дънки и казали да намъкне.

Жакито откога стана и разбирачка по нешлифованите диаманти Simple Smile
Мда, небет шекер  Joy Тоя па си изпя всички тайни на "кървавия бизнес" и абе, ще ставаме ли партньори! Айде, бе, ще ставаме ли?! Тук диамантите се продават като топъл хляб! Laughing
И двамата рецитираха данни за кървавите диаманти като че ли бяха на куиз - да се покажат кой повече знае !!

# 713
# 714
  • София
  • Мнения: 546
Ха-ха-ха. Като почна Орлин с тези диаманти, мислех, че се е вживял в ролята на разказвач в научнопопулярен филм.
Този пък Калоян не можел да замине някъде на почивка, защото имал много работа. 😂 Аз досега не съм го видяла този човек да работи, ама щом така казва.

# 715
  • Мнения: 580
Този сезон не ни разочарова за сега- най - тъпия сериал от излъчваните в момента  с най - забавната тема 😂

# 716
  • Мнения: 5 846
Във фейсбук намерили профила на Кера и като й пишат под публикацията - пушек се вдига. Не съм се смяла така скоро, щях да умра. 🤣🤣🤣

# 717
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ама то има истински профил ли?
Е, не...

# 718
# 719
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Въх!
Че и приятел Маргарита Даскалова с образа на Параскева има Joy
Леле, леле... щом си пуснаха сериала да се развива и във ФБ, не е на добре...

Общи условия

Активация на акаунт