Изчезнала е...

  • 2 310
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
Дано е добре  Praynig

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 823
Ще следя темата.Дано скоро прочета ,че детето вече се е появило. PraynigИ аз прочетох какво е написала Касиди преди време.Какъв ли е този живот без никаква подкрепа отстрани...Милото дете...

# 17
  • Мнения: 4 053
много тъжно,
дано всичко е наред с нея newsm17

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 576
Дано е добре, милото дете!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 067
Прочетох старата тема, стана ми много мъчно за бедното дете!

Много се надявам момичето да се намери и да е добре!

# 20
  • Мнения: 281
Боже! ooooh! ooooh!Горкото дете! Какво ли преживява в момента..... Tired Tired

# 21
  • Мнения: 2 407
Дано е добре Praynig

# 22
  • Мнения: 4 734
Момичета,бързам да кажа,че аз почти не съм спала и може би съм изправила и вашите коси..
Днес в пресата изнесоха информация...Пълно съвпадение на данни, име, отличителни белези , но момичето се оказа съвсем друг човек, отделен е въпросът че аз най-накрая успях да се свържа по тел. със Станислава.

Благодаря,че ме подкрепихте в притеснението ми и дано " другата " Станислава също е добре.

# 23
  • Мнения: 11
Радвам се от една срана, че това дете е добре,но от друга страна все още има момиче, което се издирва.
Много се разтроих като прочетох старата тема.
Чудя се докога ще е така в България-дали институциите нищо не правят или просто са с вързани ръце.
Това е един от най-често задаваните въпроси в главата ми. #Cussing out

# 24
  • Мнения: 2 292
Касиди и аз доста го мислих снощи. Мъчно ми бече, че не съм помогнала навреме  Sad  От какво има най мнгоо нужда в момента Станислава

# 25
  • Мнения: 4 734
Аз все още имам да прибирам дрехи,които майки от тук са приготвили ( Вината за закъснението е изцяло моя ). Днес ми прати списък с убебници,за друго как да ти кажа...нищо не би върнала. Дай да не пишем в тази тема,че ще ще отнесем шамарите Wink

# 26
  • Мнения: 2 292
Няма да пишем, щом не трябва, но не раzбирам zащо? Прати ако искаш раzмерите на момичето и някакъв адрес. Ако има нужда от нещо специално в момента пиши също.

# 27
  • Мнения: 3 405
Хубаво е, че тя е добре и лошо е, че е изчезнало дете.
В какъв свят живеем - ужас Confused

Общи условия

Активация на акаунт