Фотоепилация във Варна

  • 13 946
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
ти на горна устна ли си прави? аз ще разпитам днес утре за Клиник какви са цените и ще пиша Peace

# 16
момичета вие периодично ли се подлагате на тази процедура?Защото след това до 1 година отново косъмчетата си излизат!А в Скин лайн или в Клиник да имате представа за някакви текущи промоции - процедури за лице,почистване ,нещо такова?

# 17
  • Мнения: 9 095
ами аз защо знам, че ходиш 2-3 пъти и после за няколко години ти е решен проблема, ама и само за една да е, пак май е по- добре от дърпането с лентите Peace

# 18
  • Мнения: 13 512
ами аз защо знам, че ходиш 2-3 пъти и после за няколко години ти е решен проблема, ама и само за една да е, пак май е по- добре от дърпането с лентите Peace
Абсолютно!

# 19
  • Мнения: 9 095
Монда, благодаря за пояснението, аз най- накрая се реших сериозно да ида и другата седмица ще взема да се засиля вече Laughing

# 20
  • Мнения: 3 010
....................... а аз Скин лайн не ги долюбвам.

А защо???  Laughing

# 21
  • Мнения: 769
....................... а аз Скин лайн не ги долюбвам.

А защо???  Laughing
Лично мнение.. писала съм по-горе - преди няколко години ходих на друг вид процедури там (доста скъпички), ефект почти нямаше, те продължаваха да се опитават да ме обеждават как ще имам нова кожа, но трябвало още процедури.. #Crazy и това след 7-8 посещения.

# 22
  • Мнения: 769
момичета вие периодично ли се подлагате на тази процедура?Защото след това до 1 година отново косъмчетата си излизат!А в Скин лайн или в Клиник да имате представа за някакви текущи промоции - процедури за лице,почистване ,нещо такова?

На мен ми казаха за траен ефект трябва да се направят 6 процедури (за крака) през няколко (минимум 4) месеца. Гаранцията на 1 процедура е около 10 процента трайно обезкосмяване.
Аз лично мисля втората процедура да ми е около 6 месеца след първата.

# 23
  • Мнения: 9 095
за крака, ами за горна устна някой знае ли каква е трайността и колко са процедурите?

# 24
  • Мнения: 13 512
за крака, ами за горна устна някой знае ли каква е трайността и колко са процедурите?
За горна устна- след 3 процедури моя позната вече 6 месеца няма и косъмче.Може да е индивидуално, но определено си заслужава.

# 25
  • Мнения: 9 095
много благодаря  bouquet

# 26
  • Мнения: 13 512
Днес бях на фотоепилация в Медея.
Много подробно ми обясниха  какво представлява процедурата и какво да очаквам. направих си горна устна- 30  лева. също така и по шията няколко импулса. Общо платих 43 лева. Много съм доволна, почти нищо не се усеща, процедурата продължи 1 минута...след това-охлаждане , намазване с крем. през цялото време ми обясняваха какво ми правят. След 14 дни  трябва да отида  на контролен преглед,за да видят как растат космите,  ако има такива, които не са се повлияли, ще ги третират пак безплатно...и след това след 2 месеца ще е следващата процедура.

# 27
  • Мнения: 9 095
Монда,  bouquet  bouquet, за първи път някой да обясни толкова подробно какво и как се прави Hug, пак благодаря, наистина много полезно за тези които още се чудят Blush

# 28
a sled tezi 6 meseza ili kolkoto sa-kak rastat kosmite-vse edno ne sa mahani ili...?

# 29
kak da se svurja s tqh, da si ugovorq 4as? ima li zna4enie, 4e sum nepulnoletna?

Общи условия

Активация на акаунт