Фотоепилация във Варна

  • 13 961
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 769
Знам че има 1 милион теми по въпроса, дъвкани предъвкани и т.н. Четах, четах и най-накрая се реших. Единственото ми колебание е къде да избера - чудя се между Медея и  Клиник - Палах. Като цени са почти еднакви.
Така, че който има с какво да ме отказва от едното и другото място да се разпише преди да изсипя една чанта с пари в края на седмицата..

# 1
  • Мнения: 3 010
Скин Лайн избери....

# 2
  • Мнения: 1 540
И аз ходя в Скин Лайн, смятам че са добри.

# 3
  • Мнения: 133
И аз съм ходила 5 или 6 пъти вече в Скин Лайн, но определено вече смятам да опитам другаде. Също съм писала в други теми какво не ми харесва. След смяната на апарата и намаляването на цените, качеството ми се струва още по-лошо. От писаното тук мисля да отида в Медея, но някой беше писал и за студиото в Ян Палах - та се чудя още.

# 4
  • Мнения: 25
И в Клиник и в Скин Лайн апаратите са едни и същи. По добре избери един от двата от колкото Медея.

# 5
  • Мнения: 769
Честно казано за Скин лайн си имам резерви от преди години още когато беше наскоро открит. Ходих на друг вид процедури там, и освен че сумати пари оставих, ефектът(по-важното в случея) беше минимален, да не кажа нулев. Освен това тук чета противоречиви мнения за там. Така че за сега там нямам намерение да ходя.
Общо взето съм се навила за Медея.

# 6
Между другото видях някаква реклама на Дом Младост , за фотоепилация, не знам лазерна или с другите апаратчета, смятам да пробвам там, от предните все някой е недоволен, а една колежка каза че имали някакъв комбиниран апарат

# 7
искам да ви питам, къде се намират тези места за които говорите-медея, скин лайн и колко пари ще ми струва.

# 8
  • Мнения: 9 095
и аз и аз Crazy, кажете като ценички, процедурки, трайност това онова и разлика между Скин Лайн и Клиник, ако може де Praynig Peace

# 9
  • Мнения: 13 512
Аз следващата седмица ще се обадя да си запазя час за Медея и ще пиша за цените след процедурата.

# 10
  • Мнения: 3 010
и аз и аз Crazy, кажете като ценички, процедурки, трайност това онова и разлика между Скин Лайн и Клиник, ако може де Praynig Peace


В Скин Лайн има 10% отстъпка вече 2 месеца, до 15.01 като цените са определени на зона, горна устна- 30лв; мишници- 60лв; бикини-80лв и пр.-----  Wink Апаратът има охлаждаща функция и не се усеща нищо  Laughing

# 11
  • Мнения: 9 095
хубо де, че има отстъпка, аз се надявах на добри думи за Клиник, че там ги попознавам Blush, мисълта ми е има ли разлика, кое от двете ще да е? Аз се бях засилила към Медея,  Монда каза че там били добри, ама сега май ще размисля newsm78

# 12
  • Мнения: 13 512
искам да ви питам, къде се намират тези места за които говорите-медея, скин лайн и колко пари ще ми струва.
Скин Лайн е на Севастопол, Клиник е в Палах -до ХЕИто, а Медея е до лятно Тракия.

# 13
  • Мнения: 3 010
хубо де, че има отстъпка, аз се надявах на добри думи за Клиник, че там ги попознавам Blush, мисълта ми е има ли разлика, кое от двете ще да е? Аз се бях засилила към Медея,  Монда каза че там били добри, ама сега май ще размисля newsm78

Ами аз съм пристрастна към Скин Лайн........  Crazy

# 14
  • Мнения: 769
Аз в крайна сметка направих процедура в Медея. МОже да се каже, че съм доволна (естествено без да се очакват чудеса от 1 път).
Сега искам да си правя на друга зона, но идея нямам за цените.
Някой беше казал, че на Клиник и Скин лайн апаратите им са еднакви, а аз Скин лайн не ги долюбвам.

# 15
  • Мнения: 9 095
ти на горна устна ли си прави? аз ще разпитам днес утре за Клиник какви са цените и ще пиша Peace

# 16
момичета вие периодично ли се подлагате на тази процедура?Защото след това до 1 година отново косъмчетата си излизат!А в Скин лайн или в Клиник да имате представа за някакви текущи промоции - процедури за лице,почистване ,нещо такова?

# 17
  • Мнения: 9 095
ами аз защо знам, че ходиш 2-3 пъти и после за няколко години ти е решен проблема, ама и само за една да е, пак май е по- добре от дърпането с лентите Peace

# 18
  • Мнения: 13 512
ами аз защо знам, че ходиш 2-3 пъти и после за няколко години ти е решен проблема, ама и само за една да е, пак май е по- добре от дърпането с лентите Peace
Абсолютно!

# 19
  • Мнения: 9 095
Монда, благодаря за пояснението, аз най- накрая се реших сериозно да ида и другата седмица ще взема да се засиля вече Laughing

# 20
  • Мнения: 3 010
....................... а аз Скин лайн не ги долюбвам.

А защо???  Laughing

# 21
  • Мнения: 769
....................... а аз Скин лайн не ги долюбвам.

А защо???  Laughing
Лично мнение.. писала съм по-горе - преди няколко години ходих на друг вид процедури там (доста скъпички), ефект почти нямаше, те продължаваха да се опитават да ме обеждават как ще имам нова кожа, но трябвало още процедури.. #Crazy и това след 7-8 посещения.

# 22
  • Мнения: 769
момичета вие периодично ли се подлагате на тази процедура?Защото след това до 1 година отново косъмчетата си излизат!А в Скин лайн или в Клиник да имате представа за някакви текущи промоции - процедури за лице,почистване ,нещо такова?

На мен ми казаха за траен ефект трябва да се направят 6 процедури (за крака) през няколко (минимум 4) месеца. Гаранцията на 1 процедура е около 10 процента трайно обезкосмяване.
Аз лично мисля втората процедура да ми е около 6 месеца след първата.

# 23
  • Мнения: 9 095
за крака, ами за горна устна някой знае ли каква е трайността и колко са процедурите?

# 24
  • Мнения: 13 512
за крака, ами за горна устна някой знае ли каква е трайността и колко са процедурите?
За горна устна- след 3 процедури моя позната вече 6 месеца няма и косъмче.Може да е индивидуално, но определено си заслужава.

# 25
  • Мнения: 9 095
много благодаря  bouquet

# 26
  • Мнения: 13 512
Днес бях на фотоепилация в Медея.
Много подробно ми обясниха  какво представлява процедурата и какво да очаквам. направих си горна устна- 30  лева. също така и по шията няколко импулса. Общо платих 43 лева. Много съм доволна, почти нищо не се усеща, процедурата продължи 1 минута...след това-охлаждане , намазване с крем. през цялото време ми обясняваха какво ми правят. След 14 дни  трябва да отида  на контролен преглед,за да видят как растат космите,  ако има такива, които не са се повлияли, ще ги третират пак безплатно...и след това след 2 месеца ще е следващата процедура.

# 27
  • Мнения: 9 095
Монда,  bouquet  bouquet, за първи път някой да обясни толкова подробно какво и как се прави Hug, пак благодаря, наистина много полезно за тези които още се чудят Blush

# 28
a sled tezi 6 meseza ili kolkoto sa-kak rastat kosmite-vse edno ne sa mahani ili...?

# 29
kak da se svurja s tqh, da si ugovorq 4as? ima li zna4enie, 4e sum nepulnoletna?

# 30
  • Мнения: 9 095
ако говориш за Медея, в целия град има билборди и на тях телефони и така си записваш час, за другите незнам, не съм виждала реклами, и какви проблеми може да има че си непълнолетна, те гледат да си изкарат парите Crazy

# 31
  • Мнения: 13 512
a sled tezi 6 meseza ili kolkoto sa-kak rastat kosmite-vse edno ne sa mahani ili...?
на моята позната след 3 процедури през 2 месеца- спряха да и растат- вече 6 месеца няма и косъм. Не знам още колко ще е така...казват- до 7 години. Но и  1 да е...пак файде , и то голяма.
Ако си непълнолетна може и трябва родител да подпише декларацията вместо теб- за прекарани заболявания, употреба на медикаменти и т.н.
ето ти телефона- обади се и се осведоми: 636 141

# 32
  • Мнения: 84
Аз си правих фото епилация на горна устна в Explоsion.Цената е 25лв.Вярно е ,че при всеки се повлиява по различен начин.След 7 процедури правени всеки месец ,смея да твърдя,че вече нямам косми.

# 33
  • Мнения: 1 540
за крака, ами за горна устна някой знае ли каква е трайността и колко са процедурите?
За горна устна- след 3 процедури моя позната вече 6 месеца няма и косъмче.Може да е индивидуално, но определено си заслужава.

А аз след 6 процедури още не мога да се похваля  Cry

# 34
  • Мнения: 1 540
Аз си правих фото епилация на горна устна в Explоsion.Цената е 25лв.Вярно е ,че при всеки се повлиява по различен начин.След 7 процедури правени всеки месец ,смея да твърдя,че вече нямам косми.

Блазе ти! А къде се намира Експложън?

# 35
  • Мнения: 13 512
за крака, ами за горна устна някой знае ли каква е трайността и колко са процедурите?
За горна устна- след 3 процедури моя позната вече 6 месеца няма и косъмче.Може да е индивидуално, но определено си заслужава.

А аз след 6 процедури още не мога да се похваля  Cry
къде си си правила?

# 36
  • Мнения: 1 540
за крака, ами за горна устна някой знае ли каква е трайността и колко са процедурите?
За горна устна- след 3 процедури моя позната вече 6 месеца няма и косъмче.Може да е индивидуално, но определено си заслужава.

А аз след 6 процедури още не мога да се похваля  Cry
къде си си правила?

В Скинлайн. Може би трябва да навестя Медея...

# 37
  • Мнения: 3 010
Момичета редуциране на окосмяване не е константа вели4ина- 5 процедури и край. Крайно невеж консултант би ви посъветвал нещо подобно! Горната устна е зона, която се нарича малко "трудна зона", има жени които правят  над 20 процедури,така 4е не си мислите в еди-кой си център ефекта е по-голям! Монда на теб колко процедури ти казаха от Медея, 4е ще са нужни?

# 38
  • Мнения: 84
Аз си правих фото епилация на горна устна в Explоsion.Цената е 25лв.Вярно е ,че при всеки се повлиява по различен начин.След 7 процедури правени всеки месец ,смея да твърдя,че вече нямам косми.

Блазе ти! А къде се намира Експложън?
До Окръжна  ул.Топра Хисар 14

# 39
  • Мнения: 1 540
На мен първоначално обяснихе, че трябва да направя 6 до 9 процедури на взеки месец-месец и половина и после по една поддържаща процедура на година. В последствие, след 6 процедури не видях ефект и ми казаха, че някои хора трябвало да си правят по 20 процедури...

# 40
  • Мнения: 1 165
А някой от вас да знае защо не се препоръчва при диабет и някои други заболявания?

# 41
  • Мнения: 1 540
А някой от вас да знае защо не се препоръчва при диабет и някои други заболявания?

Не съм чувала за това... на мен само ми казаха, че не се препоръчва за бременни. Уж нямало странични ефекти и не било вредно, ама за всеки случай бременните не трябвало да се подлагат. Но при диабет и други заболявания наистина не съм чувала  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 165
А някой от вас да знае защо не се препоръчва при диабет и някои други заболявания?

Не съм чувала за това... на мен само ми казаха, че не се препоръчва за бременни. Уж нямало странични ефекти и не било вредно, ама за всеки случай бременните не трябвало да се подлагат. Но при диабет и други заболявания наистина не съм чувала  Rolling Eyes
Аз го прочетох в сайта на Медея.Но пише само кога не се препоръчва, но поради каква причина не пише и затова реших да ви попитам ако някой е по-запознат и знае нещо по въпроса

# 43
  • Мнения: 1 540
А някой от вас да знае защо не се препоръчва при диабет и някои други заболявания?

Не съм чувала за това... на мен само ми казаха, че не се препоръчва за бременни. Уж нямало странични ефекти и не било вредно, ама за всеки случай бременните не трябвало да се подлагат. Но при диабет и други заболявания наистина не съм чувала  Rolling Eyes
Аз го прочетох в сайта на Медея.Но пише само кога не се препоръчва, но поради каква причина не пише и затова реших да ви попитам ако някой е по-запознат и знае нещо по въпроса

Да, като се разрових и аз го срещнах, но наистина не пише защо не се препоръчва...

# 44
  • Мнения: 410
Само не медея! Вече около 300лв съм дала за горна устна, а косми колкото щеш. Вече си мисля, че нарочно не пускат подходящия инензитет, за да можеш да ходиш по- дълго. Караха ме да подпиша декларация до колкото си спомням, че едва ли не не очаквам ефект. А в рекламите им се говореше  за трайно обезкосмяване.

# 45
  • Мнения: 9 095
стига де, аз след седмица- две ще ходя, че наскоро се правих с лентичките и трябва да си избера къде, пък казвате че нито Медея, нито Скин Лайн, какво остана само Клиник, за него оплаквания? Crazy

# 46
  • Мнения: 410
 Имам нова информация. По- скоро направих сравнение. Зарязах Медея и реших да посетя Клиник. Разликата е огромна. В медея покриват горна устна с 4 импулса, а в Клиник правят поне 8 импулса и след 1-2 мин повтарят. Сега разбирам защо след 2 години фотоепилация нямам разултат в Медея.

# 47
  • Мнения: 13 512
Само не медея! Вече около 300лв съм дала за горна устна, а косми колкото щеш. Вече си мисля, че нарочно не пускат подходящия инензитет, за да можеш да ходиш по- дълго. Караха ме да подпиша декларация до колкото си спомням, че едва ли не не очаквам ефект. А в рекламите им се говореше  за трайно обезкосмяване.
Моя позната от 4 процедури в Медея вече половин година няма нито един косъм, а преди имаше много. А на друга поната от  Клиник и станаха пигментационни петна /ползвала е 100 фактор през зимата/. Явно е въпрос на късмет. Това 16  импулса за горна устна ми звучи  newsm78 #Crazy.

# 48
  • Мнения: 410
Ами всеки решава за себе си. Аз лично смятам, че до сега трябваше да съм приключила с този проблем, но уви.. В клиник, при положение, ми направиха толкова импулси не усетих това парене и зачервяване, както в Медея при 4 импулса. На всичко отгоре като се видя на снимки се вижда едно голямо, бяло петно на мястото на епилираната зона. Писна ми вече от мойте косми!

# 49
  • Мнения: 6 039
гласувам с 2 ръце за Медея
скин лайн  #2gunfire

# 50
  • Мнения: 13 512
Галя, явно всичко е строго персонално- броя на процедурите - майната  им, само сакатлъци да няма, че петната и изгарянията са по-голяма беда. успех в борбата Wink

# 51
  • Мнения: 3 010
гласувам с 2 ръце за Медея
скин лайн  #2gunfire

ей момичета вие тука го обърнахте на война, айде по-спокойно сегааааа за едни са лоши за други са добри. Само не мога да разбера как ходите да си правите епилация в Медея, като на скоро разбрах, 4е дерматолог ги напуснал, кой извършва процедурите не съм наясно  Laughing  Laughing  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 9 095
е, да нямат само един дерматолог Joy

# 53
  • Мнения: 3 010
е, да нямат само един дерматолог Joy

хахахах, ми само един е за съжаление....беше де......  Joy  Joy  hahaha

# 54
  • Мнения: 13 512
Ами не знам кой ми ги прави- не съм и искала дипломата, ама като гледам петната на други от  Клиник и 123456543210  процедури на трети от Скин Лайн- много съм доволна даже от Медея.

но отново казвам- всеки,който пристъпва към такава крачка трябва да е наясно,че риск има  и  трябва да си го поеме. Аз съм поела своя и слава,Богу засега съм добре
Сетих се нещо- че надали някоя от добрите  дерматоложки в града  би се  съгласила на такава работа, ама утре ще  взема да звънна да попитам- що за дерматолози работят в такива студиа.
Ама не ме  мятайте пак, моля ви... доктор-сестра, лаборантка- все ми е тая честно да ви кажа за процедура като тази. много съм прочела и премислила преди да я започна/.

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 21:23 от monda

# 55
  • Мнения: 9 095
ми аз щото все се каня, ама викам да си свърша лентичките и да се поосвободя малко, да питам има ли някакви тестове за чувствителност или нещо такова newsm78, както например боите за коса?

# 56
  • Мнения: 13 512
в сайта на медеа пише, че са 2...или са били 2...?
д-р Евгения Янкова - специалист дерматолог;
 д-р Красимира Тинова - специалист дерматолог

# 57
  • Мнения: 3 010
в сайта на медеа пише, че са 2...или са били 2...?
д-р Евгения Янкова - специалист дерматолог;
 д-р Красимира Тинова - специалист дерматолог

Значи Тинова е ве4е в друг център, а Янкова се е отделила също. А монда теб кой те прави?

Вижте сега моми4ета, пак казвам важно да е лекар!!!!! Монда а бе с теб трябва някой ден да се видим, и заголя мишница, 4е да се похваля с мойте липсващи косми от процедурите в Скин лайн!!!   Joy

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 21:46 от Dendy

# 58
  • Мнения: 3 010
Значи една престижна клиника не би допуснала просто фотоепилацията да се прави от не/лекар!!!! Това поронва авторитета!!!!

# 59
  • Мнения: 13 512
Монда а бе с теб трябва някой ден да се видим, и заголя мишница, 4е да се похваля с мойте липсващи косми от процедурите в Скин лайн!!!   Joy
след като  видях изгорени лица от Скин лайн, не мойш ма убеди.

Не знам кой ме прави- аз не контактувам. влизам, процедурата, излизам. Жена ме прави, дори не знам как се казва.

# 60
  • Мнения: 3 010
Монда а бе с теб трябва някой ден да се видим, и заголя мишница, 4е да се похваля с мойте липсващи косми от процедурите в Скин лайн!!!   Joy
след като  видях изгорени лица от Скин лайн, не мойш ма убеди.

Не знам кой ме прави- аз не контактувам. влизам, процедурата, излизам. Жена ме прави, дори не знам как се казва.

хм таман си мислех и бикини да показвам  Joy  Joy  Crazy   Crazy ама щом нещеш немааа  Crazy ..... hahaha  hahaha  hahaha А между другото аз рабрах 4е в момента и някакъв лекар- мъж работил също там. Вярно ли е? Медейките питам  Joy  hahaha

# 61
  • Мнения: 13 512
не знам за мъж,аз  другата седмица отивам на мишници там

# 62
  • Мнения: 9 095
каква е цената на мишниците, аз мустаците не съм махнала, че и за мишниците ще се притесянвам Joy

# 63
  • Мнения: 13 512
каква е цената на мишниците,
60-70 лева за двете, естествено

# 64
  • Мнения: 9 095
аз все си мисля че скъпотия Sunglasses

# 65
  • Мнения: 13 512
аз все си мисля че скъпотия Sunglasses
абе- на два месеца-веднъж- не ми се струва скъпотия. Само дано не е по-гадно от колата....не мога да кажа още. всички казват,че не боли, ама моят праг на болка е много нисък и трябва д опитам

# 66
  • Мнения: 9 095
оу, тука и аз съм с претенции, само като ми кажеш че боли и ме заболява, иначе наистина е евтино Peace

# 67
hm imam vupros. smqtam vuv vtornik da hodq v medeq za gornata ustna. 6te mi se za4ervi li kojata??

# 68
  • Мнения: 410
Усеща се леко парване, но не и болка. В Медея се зачервява кожата за около час. В клиник апарата е с охлаждащ ефект и няма парване и зачервяване.

# 69
  • Мнения: 6 916
ами аз защо знам, че ходиш 2-3 пъти и после за няколко години ти е решен проблема, ама и само за една да е, пак май е по- добре от дърпането с лентите Peace
Абсолютно!
2-3 Shocked Аз ходих 6-7 пъти на подмишниците и наистина бяха доста оредели, но си имаше някои, които продължаваха да растат. Година и половина след това повече от половината косми се възстановиха и си растат.

каква е цената на мишниците,
60-70 лева за двете, естествено
На мен ми вземаха 40-50 в Експложън Thinking

# 70
  • Мнения: 9 095
аз не съм много запозната, ама сефте научавам за Експложън Embarassed, пробвай в някой от коментираните салони, все пак повечето са препатили от тях вече Peace

# 71
  • Мнения: 6 916
аз не съм много запозната, ама сефте научавам за Експложън Embarassed, пробвай в някой от коментираните салони, все пак повечето са препатили от тях вече Peace
Честно да ти кажа мислех си дали да не пробвам и на друго място, но като прочетох за разни изгарания и т.н. много се съмнявам Confused

# 72
  • Мнения: 9 095
оф, аз сигурно от месец ще ходя Joy, и все днес утре, днес утре, ама определено съм се спряла на Клиник Peace

# 73
  • Мнения: 410
оф, аз сигурно от месец ще ходя Joy, и все днес утре, днес утре, ама определено съм се спряла на Клиник Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт