За кого ще гласувате?

  • 6 357
  • 190
  •   1
Отговори
# 150
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А тази тема ще се трие ли утре? Нали е ден за размисъл, какво само ще си чешем клавиатурите тук Whistling

# 151
  • Мнения: 27 524
Без ни най малко да се заяждам, само искам да изразя огромното си удивление, че 36 души смятат да гласуват за Хитлер Сидеров Shocked
Не мога да повярвам. Може би това е единственото, което би ме подтикнало да гласувам за когото и да било от сочените за лидери, само и само да не вземе да спечели този ненормалник...

Така е  Peace За мен не е нормално и за комунистите да се гласува, ама карай. Положението е тъжно, народът е прост, без да засягам никого  Peace. Спомени - Жан Виденов, Симеон... още ще патим, да видим докога  Confused

# 152
  • Мнения: 7 130
Да не би на президента да му е вменено някъде да рита с момчетата в кварталното училище всяка събота  newsm78
Много ми харесва подписът на една потребителка.   bouquet

# 153
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
А тази тема ще се трие ли утре? Нали е ден за размисъл, какво само ще си чешем клавиатурите тук Whistling
според мен довечера в полунощ, напр., трябва да се заключи/изтрие...
но модовете имат думата тук Simple Smile

# 154
  • София
  • Мнения: 1 646
А тази тема ще се трие ли утре? Нали е ден за размисъл, какво само ще си чешем клавиатурите тук Whistling
според мен довечера в полунощ, напр., трябва да се заключи/изтрие...
но модовете имат думата тук Simple Smile

Каквото и да решат модове/администратори, аз апелирам да се запази статистиката като информация, защото би било интересно впоследствие да се сравни с истинските резултати  Laughing

# 155
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хихи, аз си копвам от време навреме

# 156
  • Мнения: 27 524
А тази тема ще се трие ли утре? Нали е ден за размисъл, какво само ще си чешем клавиатурите тук Whistling
според мен довечера в полунощ, напр., трябва да се заключи/изтрие...
но модовете имат думата тук Simple Smile

Каквото и да решат модове/администратори, аз апелирам да се запази статистиката като информация, защото би било интересно впоследствие да се сравни с истинските резултати  Laughing

Не може да се прави статистика за цяла България от стотина-двеста потребителки тук  Grinning Нито това е някакъв показател.

И да трият, и да не трият, все е тая  Sunglasses

# 157
  • София
  • Мнения: 1 646
Някой да е казал, че това е статистика за цяла България?

# 158
Така е  Peace За мен не е нормално и за комунистите да се гласува, ама карай. Положението е тъжно, народът е прост, без да засягам никого  Peace. Спомени - Жан Виденов, Симеон... още ще патим, да видим докога  Confused
И аз така мисля,че чак и кощунство ми се види влизането ни в ЕУ да стане с комунист начело.То и Сергей Станишев ходи да открива черквата във Велико Търново #Crazy ,мисля че май са атеисти уж.От това по-голям популизъм Sick

# 159
  • Paradise
  • Мнения: 3 103

И аз така мисля,че чак и кощунство ми се види влизането ни в ЕУ да стане с комунист начело.То и Сергей Станишев ходи да открива черквата във Велико Търново #Crazy ,мисля че май са атеисти уж.От това по-голям популизъм Sick

 ooooh! ooooh! ooooh!, то само у Българско са комунистите.
Я да погледнем новите членки в ЕС, когато се присъединяваха, кой ги управляваше, хм?
Ми пак левицата беше на власт...

Имам чувството, че и след 100 години на някои ще им се привиждат призраци  Confused

# 160
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хайде малко по-спокойно, де...

# 161
  • Мнения: 1 403
Аз няма да гласувам Tired

# 162
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Хайде малко по-спокойно, де...

и аз това мисля.
не мога да проумея защо не може да има толерантност и уважение към избора на другия;
без определения, квалификации и прочие...

# 163
  • Мнения: 27 524
Хайде малко по-спокойно, де...

Не може да се говори за политика и да е спокойно  Laughing

Проблемите в и на България са много, големият недостатък на българина е неинфомираността и незаинтересуваността, хората се подлъгват лесно, големият електорат са неуки, необразовани хора и ето ти лесни начини за манипулация и печелене на гласове от заинтересованите. Рано или късно и при нас ще изгрее слънце, просто трябва да си мине времето и да се надскочат нещата. Ако можехме като Мойсей да вървим през пустинята 400 години, на финала всичко щеше да е ок  Peace Липсват ни ред и закони  Confused

# 164
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
ееех, Блонди, благодарим, че ни отвори очите за света Tired
Ти прозря кой е най-големият проблем на българина... Евала....

Общи условия

Активация на акаунт