Отпадналост и безсилие

  • 1 868
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 941
Пий мултивитамини с микроелементи всеки ден една за две седмици и виж дали имаш подобрение. Не само Б12. Ако работата ти е цял ден седене на стол, вземи прави някаква гимнастика сутрин-вечер, колкото да се освежиш. И какво ядеш има значение, не питам, само казвам.

# 16
  • Мнения: 925
Пий мултивитамини с микроелементи всеки ден една за две седмици и виж дали имаш подобрение. Не само Б12. Ако работата ти е цял ден седене на стол, вземи прави някаква гимнастика сутрин-вечер, колкото да се освежиш. И какво ядеш има значение, не питам, само казвам.

Може ли препоръка за конкретни такива витамини. Иначе поне 3 пъти в седмицата спортувам, храня се здравословно, не ям захар и брашно, ям много зеленчуци и плодове.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 984
Пробвайте да понамалите плодовете и вижте дали ще има промяна. Ако има проблем с инсулина, ще се отрази.

# 18
  • Мнения: 18 878
Не ядеш захар и брашно, но лесният начин да получиш енергия, е точно от въглехидратите. Те в достатъчно количество ли са?

# 19
  • Мнения: 925
Не ядеш захар и брашно, но лесният начин да получиш енергия, е точно от въглехидратите. Те в достатъчно количество ли са?
Да, набавям, картофи и ориз си хапвам. В тях мисля, че има достатъчно въглехидрати.
Днес реших да си пусна и инсулин на гладно, резултата ми е 5.7 при референтни 3.0-25.0 uU/ml
Кръвна захар пускам винаги като правя изследване и винаги е била около 5, от последното ми изследване е 4.9

Миналият месец пуснах и полови хормони, това са резултатите пък от тях. В понеделник съм на ендокринолог за разчитане. 

Последна редакция: пт, 11 юни 2021, 17:17 от Bondy07

# 20
  • Мнения: 5 819
Не се сърди, човече
Имам подезичен вит В12 на Natural Factors метилиран мисля се водеше, взимала съм в такива моменти, в които се чувствам зле и на мен също не ми е повлиявал по никакъв начин, все си се чувствам зле, така целия ден. Като пример вчера ми беше такъв ден, чувствах се мн зле, отпаднало, все едно имам температура, а нямам.... пулса ми беше ускорен, даже на моменти все едно ми се затруднява и дишането. Днес ставам и съм си ок, излизах, ходих на кафе и се чувствам добре.
   
    Изследвали ли сте витамин B12, за да приемате този витамин? Еднократно ли го взимате, когато не се чувствате добре през деня?

# 21
  • Мнения: 596
Как се развиха нещата при Вас? Какво Ви каза ендокринологът?

# 22
  • Мнения: 925
Как се развиха нещата при Вас? Какво Ви каза ендокринологът?
Съжалявам за късния отговор, но все още никак, продължавам да търся причината за това ми състояние. Най-странното ми е, че това се случва 3-4 пъти в месеца, през останалото време се чувствам добре. Не знам вече какво да предприема….

Общи условия

Активация на акаунт